Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

10 paź 2007, 19:57

Ja dzis napisze jeszcze dobranoc, bo mamy z Jasiem dzien spiocha ...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

10 paź 2007, 20:05

Lalka, Hania przeslodka :ico_brawa_01: Ja wlasnie dlatego daje smoczka, bo mala i tak traktuje moje sutki jak smoczki, wiec choc na moment mam ulge jak smoczka podoi (choc to nie trwa dlugo bo sie zlosci po 10-15 minutach). Daje jej tez moje mleczko albo Nan 1 z butelki i je super butelke rowniez.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

10 paź 2007, 20:38

dziewczyny dzięki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dariuszek już dużo lepiej :ico_brawa_01: on smoczka jakoś nie bardzo chce, a raczej bardzo nie chce, a też traktuje moje sutki jak zabawkę :ico_noniewiem: za to W. się śmieje, że od małego wie co dobre :ico_oczko:

Eve to szkoda że taka pomyłka zaszła :ico_noniewiem:

MamoZuzi może jestem ciekawska, ale nie daje mi spokoju, dlaczego martwi cię zachowanie Zuzi?

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

10 paź 2007, 20:44

:ico_placzek: dziewczyny chyba panikuje ale zauważyłam dziś u mojej małej powiększone piersiątka tak troszkę... gdszieś o tym czytałam że to nie niebezpiecznego ale kurcze nie mogę sobie przypomniec gdzie!! Czy wiecie coś na ten temat?

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

10 paź 2007, 20:52

oj JUSTYNKA nie bój się :ico_nienie:

mój Darek też ma cycki jak panienka :ico_oczko: ale to od naszych hormonów, tak mi mówiło już 3 lekarzy, nie płakusiaj :ico_sorki: wszystko jak najbardziej ok :-D

[ Dodano: 2007-10-10, 20:55 ]
nawet mi powiedzieli, że może jakaś kropelka wylecieć z nich, ale też to normalne :-)

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

10 paź 2007, 21:00

Hej dziewczyny, mały wykąpany, nakarmiony. troche sie przespal, tzn. 45 min a teraz mój M go tuli do snu.
Lekarz przepisal nam lekarstwa na poprawe jelitek i acidolac na poprawe flory bakteryjnej w brzusiu. No i kazal mi odciagac siusiaka zeby mu sie cos tam nie zrobilo.
A i powiedział zebym zrobila usg bioderek, tak na wszelki wypadek.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

11 paź 2007, 09:41

agnieszka01.04, ufff, kamień z serca, ja włąsnie gdzies czytałam ze tego nie powinno się niczym okładać i że to samo zejdzie, ale wolałam się upewnić już chciałam lecieć do lekarza ale jednak poczekam, skoro nie ma żadnych innych objawów.

Ale mi dała wczoraj wieczorem popalić... wziełam ją na śnie do kapania, nie raz tak robiłam bo potem jadła i spała dalej ale wczoraj chyba się tym zezłościła bo urządziła mi niezłą nerwówę darła się prężyła, jadła potem nie chciała aż z nerwów dałam jej herbatkę rumiankową dla niemowląt wypiła podoiła dalej mleko i po dwóch godzinach zasnęła.

Jakby M mógł karmic to gdyby tylko na jeden dzień się nią zajął tylko!! To bym taaaaak bardzo się wyspała że hej!! Jak wrócimy do domku to cały dzień w piżamie i w łóżku i tylko będe wstawać na karmienie. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 paź 2007, 09:59

Justyna_Bochnia, jak ja Cię rozumiem! Najbardziej mi brakuje niezmąconego conajmniej ośmiogodzinnego snu... Bo mimo,że śpię nawet sporo to te nocne pobudki dają mi w kość,że hej!

Miłego dnia!

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

11 paź 2007, 10:05

Kocura Bura, hehe ja narazie bez M ale jak wraca to jeszcze w między czasie kiedy zajmuję się Marceliną to On tez się upomimna o swoje a jak go pomijam to potem mówi że już się dla mnie nie liczy że czuje się odtrącony i ze mu przykro! Aż mi potem głupio. A taki 8 godzinny sen.... [size=150][glow=red]MARZENIE!![/glow][/size]

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

11 paź 2007, 12:40

Hej! Jestem i ja. Aluś wystawiony na podwórko jak zwykle a mama hops na neta :ico_brawa_01:

Mamo zuzi jak też miałam zamiar przemywać pępek gazikami Leko ale okazały się do d..., są sztywne i nie da się nimi pępuszka dokładnie wysmarować, o niebo lepszy okazał sie patyczek do uszu albo wacik moczony w spirytusie rozcienczonym z wodą w proporcji 2:1, pępek goił się szybciutko.

Eve widze że też masz wstręt do gier internetowych hehe cos o tym wiem :ico_oczko:

agnieszka01.04 pisze:od małego wie co dobre
no jakbym słyszała mojego męża :-D

ewasiek pisze:No i kazal mi odciagac siusiaka zeby mu sie cos tam nie zrobilo.
Ostatnio zastanawiałamsię czy się powinno czy nie, co lekarz to gada inaczej

Kocura Twoja Zuzia na zdjęciu to taki aniołek :-)

Masz rację Justynko teraz uczucia i uwagę trzeba dzielić na dwa, bo starszyzna może sie potem burzyć :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość