Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 paź 2007, 14:49

Hej!

Mariola, powodzenia z Julka u dentysty. :-)

Mary,

Masz bardzo dobrego Meza, ze zrezygnowal z paru groszy wiecej dla Ciebie i Malenstwa - popieram - sa w zyciu rzeczy wazniejsze niz pieniadze!! Takie jest moje zdanie.....

mary pisze:A zapomniałam - jutro czeka mnie cudowne badanie na krzywą cukrową, kupiłam glukozę, jutro będziem konsumować :ico_oczko: Trzeba wstać bardzo wcześnie... :ico_haha_01:

Powodzenia!! Ja juz mam to za soba, dasz rade napewno!!

Mary, nie przejmuj sie ja tez jestem jeszcze w lesie jesli chodzi o zakupy dla naszego potomka :ico_szoking: , ale akurat lozeczko juz mam, bo dostalam!

Pozdrawiam

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 paź 2007, 20:24

dziewczynya wiec dzisiaj przezylam koszmar Julka jak ostatnio dala sobie zrobic zeba tak teraz wyjela jej lekarstwo wyczyscila i julka juz wiecej nie dala nic zrobic i ma dziure w zebie bez blomby.Boje sie ze cos jej tam wejdzie i jakis stan zapalny.Wiec od dendysty wyszlam mokra bo trzymal;am ja na nogach no i nastepna wizyta az sie boje.Strasznie jestem zmeczona tym wypadem wiec uciekam ide sie polozyc na chwilke. :ico_olaboga: :ico_puknij:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

10 paź 2007, 20:34

mariola, współczuję i doskonale wiem o co ci chodzi. Dzieci potrafią byc bardzo uparte, mój syn do nich jak najbardziej należy i tez nie raz się napociłam aby przekonac lub nawet zmusic Patryka do czegoś.
Najważniejsze zeby uważac na siebie chociaz wiem jakie to czasami trudne. Mam nadzieje ze jak odpoczniesz to poczujesz się lepiej. Trzymam kciuki zeby następna wizyta była lepsza.

A co się dzieje z Monią??? Czemu się nie odzywa??? Monia daj znac jak nas czytasz ze wszystko w porządku.
Marcia jest usprawiedliwiona, Goonia tez :-) Kasia tez coś mało zagląda :ico_nienie:

Ale ze mnie terrorystka co nie? :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-10, 21:41 ]
I nie ma nikogo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 paź 2007, 00:35

Ojejku, teraz dopiero tu przeczytałam o k@tce... co Ona biedna musi teraz przeżywać...

MOja dzidzia kopie właściwie tylko po lewej stronie-tak już sobie upodobała, po prawej i po środku sporadycznie...

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

11 paź 2007, 08:24

Witam.

Madziarka już się poprawiam, ale nie było mnie przecież tylko dwa dni :ico_oczko: :ico_sorki: Miałam taki małe urwanie głowy i nie miałam siły żeby pisać, ale czytałam co się dzieje.

Monia pisała na majówkach więc wszystko chyba u niej ok.

Mary mam nadzieję że przeżyłaś picie glukozy . Ja też miałam to w poniedziałek. Wynik przed badaniem 89, a po badaniu 135 więc mieszczę się w normach :ico_brawa_01:

Nasze dzieciątka będą miały teraz coraz mniej miejsca więc pewnie te ich kopniaki powoli będą się zamieniać w rozpychanie :-D

A ja w poniedziałek idę do lekarza i poprostu wymuszę na nim usg jeśli sam go nie zaproponuje. Ostatnio nie miałam robionego i strasznie się stęskniłam za widokiem mojej malutkiej :-)

Miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 paź 2007, 08:56

Cześć Dziewczyny,

U mnie jak zwykle... czyli siedze w pracy, ale przynajmniej mam luzy, pogoda na razie ponura i chyba musze sie kawki napic, bo zasne jeszcze przed komputerem :ico_oczko: .

Mariola,

Powodzenia na kolejnej wizycie u dentysty!! Mam nadzieje, ze tym razem pojdzie dobrze!

Kasiu,

Fajnie, ze glukoze masz w normie!! Wlasnie Mary, jak tam twoje wyniki??

Moja Dzidzia kopie jak szalona ostatnio.... i wieczorkiem gramy sobie w ulubiona zabawe, czyli moje pukniecie i odpowiedz kopniaczek :-D
bardzo mi sie to podoba :ico_haha_02:

Milego dzionka!!
Buziaczki!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 paź 2007, 09:09

Witamy i my :ico_haha_01:

kaska28 pisze:Madziarka już się poprawiam, ale nie było mnie przecież tylko dwa dni

całe dwa długie dni :ico_oczko: Dobrze ze glukoza w normie. Mnie tez czeka to badanie, zrobię gdzieś za tydzien. 24 mam wizytę.

Gosiu miłego dnia w pracy :-)

Na razie uciekam bo musze zrobić sniadanko :-D

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

11 paź 2007, 11:32

Witajcie kochane jestem, jestem i wszystko u mnie w porządku :ico_buziaczki_big:
Jakoś ostatnio nie mam siły na pisanie i jakoś łapię doły :ico_placzek:
Wczoraj przy obiedzie nagle zaczęłam szlochac,a mój maż nie wiedział co się ze mną dzieje,zwalam na hormony... :ico_noniewiem:
Troche sie podłamałam sytuacją K@tki i jakoś tak zaczęłam sie bać o mojego synka :ico_puknij: ,ale staram się myśleć pozytywnie, bo przecież jest wszystko ok :-)

Dziewczyny dostałam jakiegoś uczulenia na ciele ,głównie na brzuszku pojawiły mi sie takie swędzące krostki wypełnione woda i nie wiem co to może byc :ico_noniewiem:

Pozdrawiam Was serdecznie :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 paź 2007, 12:44

Witaj Monia,

Dobrze ze u Ciebie wszystko w porzadku!

monia26 pisze:le staram się myśleć pozytywnie, bo przecież jest wszystko ok :-)

Mnie tez jest bardzo zal K@tki..... poryczalam sie, jak czytalam jej posta, ale staram sie myslec pozytywnie o przyszlosci, zreszta zawsze bylam niepoprawna optymistka i nic sie nie zmienilo w tym temacie!

monia26 pisze:Dziewczyny dostałam jakiegoś uczulenia na ciele ,głównie na brzuszku pojawiły mi sie takie swędzące krostki wypełnione woda i nie wiem co to może byc :ico_noniewiem:

O rany, ja nie mam pojecia co to moze byc... a smarujesz czyms brzuszek??? Moze to od tego??

Buziaczki

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

11 paź 2007, 13:15

mz74 pisze:monia26 napisał/a:
le staram się myśleć pozytywnie, bo przecież jest wszystko ok :-)

Mnie tez jest bardzo zal K@tki..... poryczalam sie, jak czytalam jej posta, ale staram sie myslec pozytywnie o przyszlosci, zreszta zawsze bylam niepoprawna optymistka i nic sie nie zmienilo w tym temacie!


Witaj Gosiu.Mój mąz też jest wielkim optymistą i chyba dzięki niemu daję radę,ale niestety ja juz tak mam,zawsze byłam pesymistką :ico_puknij: i wiecznie coś sobie wmawiam i sie doszukuje jakiś bzdur,aż jestem zła na siebie :ico_zly: Ale jeszcze mam Was i jest mi od razu lepiej :ico_brawa_01:
mz74 pisze:monia26 napisał/a:
Dziewczyny dostałam jakiegoś uczulenia na ciele ,głównie na brzuszku pojawiły mi sie takie swędzące krostki wypełnione woda i nie wiem co to może byc :ico_noniewiem:

O rany, ja nie mam pojecia co to moze byc... a smarujesz czyms brzuszek??? Moze to od tego??


Nio ja smaruję brzuszek oliwka i chyba zaprzestanę na jakiś czas,rozstępy jak maja sie zrobić to i tak sie zrobią ,a przynajmniej zaobserwuję co sie bedzie działo dalej,może to rzeczywiście od oliwki :ico_noniewiem: .Za dwa tygodnie mam wizytę u lekarza i mu o tym powiem :-)
Buziaki :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość