Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

10 paź 2007, 21:11

Hej, Hej, hej

Eluś no co Ty. Jaś opóźniony??? Hubi też jeszcze nie chodzi. Tylko za dwie rączki. I zupełnie się tym nie martwię. Popier*ziela na czworaka najlepiej. Za to coraz więcej słów próbuje wypowiedzieć. Ślicznie mówi np ananas :-D Pokazuje w książeczce ananasa i mówi "nanas" :-D I dużo słów stara się powtarzać. A na łażenie przyjdzie czas.... jak na wszystko. A tym noworodkiem to przegięłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No padłam....... :-D :-D :-D

Riterko, już sobie tę sałatkę wyobrżam... mniammmmm....ta cebulka to pewnie aż słodziutka taka. Matko, normalnie aż mnie zassało. Niedobra, niedobra, żeby takie pyszności wklejać :ico_nienie: :-D

Martuś, ja stawiam na 6.12. W Mikołajki nasza Rózia się urodzi :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

10 paź 2007, 21:21

Dziękuję Riterciu - jeszcze chińską poproszę, skoro ta tunezyjska tak wspaniale "wygląda" :-D

Eluś - i ja o Tobie myślę często :-) Kasiulka sie stara nasza :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co z tamtym alergologiem nie tak było?? ja Lilce od wczoraj dodaję kaszkę mleczno-ryżową i dziś dałam Danio - zobaczymy :-) po torcie urodzinowym nic nie miała :ico_noniewiem:

Lila nawet przy pchaczu na kolanach :-D jakaś zwariowana, jak idę za nią to ok łazi ile się da, za rękę nawet jak tak delikatnie to śmiga tylko puszczę od razu na kolanach i wścieka się, albo stoi i tak się wkurza :-D przyjdzie czas tak sobie tłumaczę ;-) Patryś jak kończył roczek (dziś oglądałam zdjęcia) łaził jak stary, jeździł sam na jeździku, wsiadał, zsiadał, podchodził do stołu mówił co chce (po dziecinnemu, ale zrozumiale), pozował do zdjęć typu - zrób taką inę, pomachaj rączką i wszystko robił jak małpka hihi ;-) jak miał półtorej roku to na pytanie gdzie mieszka Marta odpowiadał w Warszawie i jedzie się do niej autobusem, potem tramwajem, potem metrem :ico_haha_01: same widzicie, że Lilcia przy nim to jakiś :ico_dziecko: :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 paź 2007, 22:01

Eluniu co ty piszesz, jaski opóźniony, u Joli Hubi gada a moja wciąż tylko "a ći, a ći" "bla bla" chyba od taty podłapała jak mnie przedżeźnia i tylko tak po swojemu, ona powtarza tylko ruchy, ja kucam to ona też, ja czymś rzuce, ona też, ja wyciągam garnki z szafki, ona też z czego mniej się cieszę bo zbieram po całym domu. Ostatnio zaczołgała mi pudło z filiżankami do pokoju.

Maritko poczekaj jak Lila zacznie to wszystko robić, nawet nie będziesz pamiętac kiedy i jak.
Kurde musze mocniejsze okulary kupić, bo stale jak coś piszę to zaraz poprawiam, z bliska kiepsko widzę :ico_zly:

[ Dodano: 2007-10-10, 22:20 ]
Nellu a co Ty w KAtowicach porabiałaś??

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

10 paź 2007, 22:20

Przesyłam obiecane zdjęcia Maksia. Przed fryzjerem ......

Obrazek

[ Dodano: 2007-10-10, 22:23 ]
i po :ico_szoking:

Obrazek

jakiś dziwnie inny co?

:ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

10 paź 2007, 22:25

Marita od wszystkich się spodziewałam ale od Ciebie dostać to nie , jak mogłaś :ico_placzek:

Kocica brawa dla Huberta , dużo już mówi :ico_brawa_01:
Oli najlepiej wychodzi szczekanie i pokazywanie jak ją głowa boli

Chodzi za dwie rączki , jak ma coś ciekawego w jednej to da rade za jedną, jak coś co ją interesuje jest blisko to się do tego rzuca :-) już są siniaki na rękach, nogach i była gigantyćna śliwa na czole :ico_olaboga:

Elu każde dziecko jest inne , co ty mówisz o Jasiu

Maritko Różyczka będzie się od Lili uczyć a Lili cofać patrząc na to co robi Róża
i podziwiam Cię ja po całym dniu jestem padnięta a :ico_ciezarowka: nie jestem

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 paź 2007, 22:34

A ja nie widzę fotek Maksia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

10 paź 2007, 22:43

Spróbuję raz jeszcze za chwilę może tym razem będzie coś widać .....

Asiu, w Katowicach byłam na szkoleniu. Zaczynam powoli wracać (niechętnie) do pracy. Chyba od stycznia :ico_placzek: Są dni że chce wrócić natychmiast ale są takie że nie wyobrażam sobie Maksa zostawić w domu z kimś innym...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 paź 2007, 22:50

A skąd Nellu pochodzisz, przepraszam nie pamiętam jeśli pisałaś.
Co do zostawienia maluszka, czasem wydaje mi się że to takie proste, ale czasem jak ona za dnia dłużej pośpi to mi już tęskno :ico_oczko: a poza tym nie ufam nikomu na tyle by zostawić małą, nie wierzę że ktos zajmnie się niąlepiej ode mnie, takie mam odczucia, sama nie wiem...

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

10 paź 2007, 23:37

Ja tez nie wiem jak to będzie :ico_placzek: Jestem pewna,ze nikt nie zaopiekuje się Maksem tak jak ja ....

Mieszkam w prawie 300.000 mieście jakim jest Częstochowa ale gdyby nie Jasna Góra to pewnie nikt by o niej nie słyszał :ico_noniewiem: :ico_oczko:

chyba udało mi się wkleić zdjęcie Maksa przed fryzjerem :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 paź 2007, 23:40

Nellu to tak jak Mery :-D
Takie piękne włoski mu ściełaś??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość