sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

10 paź 2007, 22:07

Mamcia fotki super, uśmiech Julii powalający.

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

10 paź 2007, 22:12

karolas, mnie się strasznie to właśnie Twoje zdjęcie z Kacperkiem podobało. Niestety ja takiego nie zdążyłam sobie z Arusiem zrobić, za krótkie były te 9 miesięcy (hihihi). A tak poważnie, to jakoś tak mi właśnie zleciało... i ... przeszło. Ale nadrobię... z tą dwójką :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Acha, serdeczne życzenia dla dzisiejszych Malutkich Jubilatków! Nie umiem piec takich torcików jak Kajunia25, ale życzenia szczere!!!!

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

10 paź 2007, 22:14

Kajunia25Nie rozumiem dlaczego ludzie muszą tak cierpieć.Wiem, co teraz czuje ta dziewczyna i na pewno traci nadzieje, że jeszcze kiedyś doczeka się swojego maleństwa.Ja jestem przykładem tego, że jednak trzeba wierzyć, bo wiara czyni cuda. Właśnie takim cudem jest Patrycja.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 paź 2007, 22:19

sesila pisze:Ja jestem przykładem tego, że jednak trzeba wierzyć, bo wiara czyni cuda.

Domyślam się co chciałaś przez to powiedzieć...
Ale nie musisz odpowiadać ..

Aj jakoś posmutniałam..

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

10 paź 2007, 23:31

lulu kobieto nic sie nei przejmuj!! na szczęście my mamy tutaj fajnie i są same super laseczki, więc nikt się nikogo nie czepia o byle co!! MAm nadzieje ze wszystko bedzie dobrze z Twoim zdrówkiem!!
kelly dziękuję za komplementy dla mojego Bartolinka! Zdjęcia Twojego synusia też superowe, Tymuś jest piękny!!
MAłgorzatka cos wiem na temat górnych zębów! No nic, trzeba to przetrwać...

[ Dodano: 2007-10-10, 23:35 ]
MAmcia dzięki za to co napisałaś o włoskach!!
Ale się usmiałam z Twojego opisu striptizu dla meża!! Dobrze że nic sobie nie zrobiłaś!!
Zdjęcia Julci przecudne, a jej śmiech mnie powalił. Też jestem zdania że Juleńka to ma już prawie blond włoski. Śliczną ma buzinkę!! Widać po zdjęciach ze batrdzo gibka z niej istotka, zawsze tak nózie ma jak do szpagatu, że jej tak się dobrze siedzi...
kajunia śliczna z ciebie babeczka i córeczka też , no w końcu po mamie ma urobę Twoja Milenka!!
Dorota pamiętam Twoje zdjęcie właśnie z tak dużym obwodem w pasie! Pamiętam że ja miałamokoło 115 cm i wydawało mi się że nie mam aż tak duzego brzucha, właśnie chociażby w porównaniu z Toba, a tu taki duży dzidziś ze mnie wyskoczył!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 paź 2007, 23:55

Dziękuje , jestescie naprawde prawdziwymi przyjaciólkami, :ico_haha_02: sily nabralam, juz nie dam sie tak skrzywdzic :ico_haha_02:

karolas jak ja Ciebie rozumiem
tez czasami lapie takiego dola, kurde, non-stop w 4 ścianach, zwariować mozna
rodzinka i jedna i druga do mnie nadal sie nie odzywają. Ciężko jest jak cholera......

Kajunia okropne jest to - strata dzidzusia, widzisz u mnie w podpisie daty? nie bylo ani jednego dnia, naprawde,
zeby o nich nie myslalam [*]

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

11 paź 2007, 09:47

witajcie
u nas pogoda jakaś nieciekawa się zrobiła :(
słoneczko schowalo sie za chmurkami
ale mam nadzieje, ze wyjdzie chociaz na chwilke

Dominis caly czas marudzi
i jak dobrze pojdzie to juz na dniach
bedzie posiadaczem kolejnych dwoch zabków

noc minela nam bardzo spokojnie
tylko raz przebudzil sie
wypil troszke mleczka i spal do 7:40
no to byl jego rekord w spaniu hihihi

teraz spi aja sobie siedze kawke popijam i podczytuje co tam w wielkim swiecie slychac hihihi

Karola ja ciebie bardzo dobrze rozumiem
tez łapie czasami takiego doła, że mam wszystkiego dość
moja cala rodzinka mieskza ponad 50 km od nas wiec nawet nie mam do kogo sobie pojsc i pogadac
na razie mam malo znajomych tutaj chocaz mieszkamy tutaj prawie 3 lata
mam dwie super znajome
ale jedna pracuje a druga czesto przesiaduje o swoich tesciow... ech...
okij dosc marudzenia :))

ide odgruzowac mieszkanko i obiadek szykowac
pozdrawiam

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 paź 2007, 09:50

no dziewczynki, dziekuje bardzo za wszystkie mile slowka o julci ze zdjec, jestescie kochane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: rzeczywiscie Julenka rosnie, ale warzy chyba nie tak duzo, schudla po chorubsku i zabkowaniu 600 gram, i warzy zno 8400 takze nie tak duzo.

no z Julenki sie robi piekna bialoglowa, a na poczatku takim rudzielcem byla, teraz te nowe wloski co wychodza to takie bieluskie sa, a te dluzsze pol na pol, ale Julenka ma takie dlugie wloski na czubku glowy hihihi taka czape ma, one sa na miejwiecej 12 cm, a te z boku glowy nawet 1 cm nie maja :ico_szoking: :ico_olaboga: dlatego tak wyglada wlasnie jakby miala dluzsze wloski hihihihihi

lulu zauwazylam te daty w podpise juz dawno...ale mi przykro bylo pytac, napewno ciezko to przechodzisz, ale widzisz po tylu probach masz tak slicznego synka, te 4 sciany moga sie wydawac takie ciasne i wkurzajace, a warto wtedy spojrzec na to jak slicznego masz synka, ktory tylko rozswietla twoje zycie, on napewno tez czuje sie zagubiony jak ty, ale wie ze ma ciebie i dlatego jest taki szczesliwy! :ico_oczko: a co do zdjec, to one wlasnie zawsze byly niewyrazne takie niewaidomo czemu to jak ja je wrzucam na imageshacka to wtedy zmieniam wielkosc na 800 razy 600 wiesz? i wtedy ladne wychodza. :ico_oczko:

katelajdka no wlasnie z ta stopka to ona tak ciagle robi, co w sumie nie jest pozytywne, ale to od tego jej chorobska, ciagle poprawiam jej stopke, juz ostatnio wystarczy jej powiedziec : Nozka i kapi....ale czasem sie zastanawiam jak ona tak moze siedziec? jak jej tak jest wygodnie? np na tym zdjatku co ma kwiatka na glowie, na tym pierwszym siedzi tak jakos ....smutno mi....ale musze byc silna, najbardziej mnie wkurza ze nie mozemy isc do rehabilitacji juz teraz, ze trzeba czekac, bo czasem mimo ze poprawie Julenki pozycje to ona spowrotem po sekundzie nozke przestawia, ale najgorsze ze juz tak sie przyzwyczailam w sumie do tego ze czasem nie zwracam jej uwagi :ico_wstydzioch: co jest wazne....

[ Dodano: 2007-10-11, 09:53 ]
Eva_1977, dzis mi bol glowy przeszedl, wiec jak znow sie pojawi to wtedy pojde do lekarza, moze to bylo zwykle oslabienie, a mezowi pokazalam filmik, to najpierw sie ucieszyl, hihi a potem jak zobaczyl ze spadlam to tak sie zaczal smiac, i powiedzial ze szkoda ze na zywo tego nie widzial hihihihi ale aj zadnych siniakow nie mam jak Lulu np ma po upadku wiec chyba tak drastycznie nie bylo, dzis wieczorem sproboje wystepu na zywo hihihihihi

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

11 paź 2007, 09:54

Mamciu nie przejmuj sie waga Julci moj Dominis wazyl ostatnio u lekarza 8300 ;)
a on chlopak jest
lekarka powiedziala, ze ta waga jest w normie
bo dzieci konczace 8 m-c waza 8200 :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-11, 09:57 ]
Mamciu to super ,ze glowka juz nie boli
i mozliwe, ze to z oslabienia i oby juz nie bolała :))
no i uwazaj wieczorkiem hihihi :))
i powiedz mezusiowi zeby ciebie w razie czego łapał :-) :-)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 paź 2007, 10:00

MamciaKochana, a dlaczego teraz nie możeczie rozpocząć tej rehabilitacji? Może już pisałaś a ja nie doczytałam :ico_wstydzioch:

lulu ja też Cię bardzo lubię zytać i ogądać zdjęcia Filipka. Teraz mi się przypomniałao że Nina gdyby była chłopcem miała mieć na imię Filip właśnie...

Karolas na tym zdjęciu z brzuszkiem to widać że ty się wogóle na buzi nie zmieniłaś w ciąży i Dorota.M też tylko brzuszek a reszta sylwetki szczuplutka !

[ Dodano: 2007-10-11, 10:10 ]
Eva_1977 pisze:bo dzieci konczace 8 m-c waza 8200
to Nina wazy 6500 kg...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość