Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 paź 2007, 21:52

oj, lucy23, lucy23, ja ci tak napisalam, zebys sie wkurzyla, walnela w klawiature ze zlosci, a potem wyzyla sie za zniszczona klawiature na tych wrednych babach co ci zyc nie daja :-D :-D a ty co? zaraz zaczniesz swiat przepraszac ze zyjesz... :ico_oczko: ty zainwestuj w bilet do Marty i na nauke rozpychania sie lokciami do niej idz, bo do mnie masz dalej, a ja bym cie tez mogla nauczyc jak nie dac sie wredotom :ico_oczko: dalej swiruja?

ja dzis zainwestowalam i wywolalam 130 luskowych zdjec i jak mialam puste albumy to mi teraz miejsca braklo. musze nowe kupic :-D

[ Dodano: 2007-10-10, 21:54 ]
a z tych linkow co wkleilas to mi sie tylko ten drugi podoba

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

10 paź 2007, 21:57

Kochane,

wpadlam tylko na chwilkę poinformowac że przez jakiś czas mnie nie będzie :ico_placzek: A to z kilku powodów:
1. jak wiecie w poniedziałek przyleciał mój mąz :ico_brawa_01: i musimy się soba nacieszyć :-D + pozałatwiac duuuzo spraw (co juz mniej lubię) :ico_zly:
2. w sobotę jedziemy na około tydzień z wizytą do tesciów i rodziny męża :ico_zly: więc módlcie się bym nie wylądowała w więzieniu za morderstwo w afekcie :ico_sorki: albo nie popełniła harakiri na sobie... (dzisiaj już zdązylismy usłyszeć, że pomysł chrztu małej w UK jest debilny :ico_zly: )
3. stan Viki - tragiczny :ico_placzek: tak jeszcze nie było :ico_placzek: a zawdzieczam to sobie i pomysłowi pojenia ją soczkiem z jabłek :ico_puknij: :ico_olaboga: i znowu jestes tylko na mleku :ico_placzek: w dodatku Viki zaczeła troszkę świszczec przy oddechu i musi przez conajmniej 2 tygodnie miec wziewy :ico_placzek:

Bede za wami baaaaardzo tęsknić :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 paź 2007, 22:04

Lucy mi sie podoba ten drugi :ico_brawa_01: i Jasnie Pani ma racje, chodź kochana przygarne Cię i zanim pojedziesz do Polski bedziesz miała cięty jęzor :ico_oczko:
Beatko ciesze sie ze wszystko oki
Kasik i znowu źle????? tak mi przykro jak piszesz, ze Viki gorzej :ico_olaboga: :ico_placzek: brak mi słów :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 paź 2007, 22:10

kasi.k pisze: a zawdzieczam to sobie i pomysłowi pojenia ją soczkiem z jabłek

kasik, bardzo mi przykro, ze sie pogorszylo, ale nie mozesz sie winic, bo przeciez musisz zaczac jej cos innego niz mleczko podawac. to juz duza dziewczyna i wiecej je, a jak za duzo mleka bedzie jadla to jej nerki wysiada. skad zreszta wiesz, ze to od jablka? przeciez to najmniej uczulajace owoce.
Co do chrztu i takich tam rzeczy to sie nie przejmuj, ja caly czas wysluchuje jakis idiotycznych uwag, a i tak zrobie jak chce, o czym oni doskonale wiedza, wiec po co po proznicy jezory strzepią? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-10, 22:40 ]
a tu spacerowka dla Madziorki :-D
http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-COSATTO ... dZViewItem

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 paź 2007, 23:14

Jasnie Pani na poczatku jak przeczytalam Twojego posta (tego wczesniej) to bylam bardzo zla,ale potem sobie przemyslalam i stwierdzilam,ze nie bede sie na Ciebie wsciekac,bo przeciez to Twoje zdanie i masz do niego prawo,a poza tym ,masz duzo racji ....no serio :ico_oczko: :ico_oczko: no bo ja sie na nie wsciekam,a zamiast im dosrywac ,to sie na T wyzywam ....to samo z ta moja kumpela ....ale dalo mi to do myslenia i zgadzam sie z Wami he he wiem,ze nie jestem asertywna itp postaram sie to zmienic....a co do T rodzinki ,to na razie nie mam kontaktu he he ale juz niedlugo ,bo 19 jego siora przylatuje....i jego kuzyn....no i jego siostra juz zaczela wymyslac gosci i ze mama jego tez powinna byc,a u nas naprawde nie ma gdzie....i przeciez ona widziala jak mamy malo miejsca ....i nawet 2 osoby to duzo jak na nasze mieszkanko ,ale T jej powiedzial,ze nie bedzie zadnych gosci,bo nie mamy warunkow :-D :ico_brawa_01: wiem jak bedzie jak przyjedzie ,bedzie sie mnuie pytac ,kiedy do pracy itp he he ja juz sobie mowe przygotuje,a co ? he he

[ Dodano: 2007-10-10, 23:17 ]
w sumie tak sobie pomyslalam,ze tak na prawde to mnie ich zdanie nie obchodzi,wiec czym ja sie w ogole przejmuje :-D

[ Dodano: 2007-10-10, 23:19 ]
Emilka jak samopoczucie? u mnie troszke lepiej....poszlam z T wieczorem na chwile do kumpeli,bo ma nowe mieszkanie i tam sa tez wolne na wynajem,ale za male jak dla nas :ico_placzek: ale jakos ten spacer mi humor poprawil :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

10 paź 2007, 23:41

lucy23, no u mnie tez troszke lepiej :ico_haha_01:
Tzn Karol przyszedl z pracy i z nim dlugo gadalam az jakos sie dogadalismy i chyba mnie zrozumial :ico_haha_01: a moja samoocena wzrosla :ico_haha_01:
kasi.k, no nieciekawie z Vikusia ale coz przeciez to nie twoja wina :ico_nienie: przeciez normalne ze probujesz jej nowosci wprowadzac :ico_haha_01: Moja Ala tez miala problemy z przyswajaniem nowasci i okolo roku dopiero zaczela jakos normalnie przyswajac tylko ze ona po wszystkim innym niz mleko i kaszki mleczne wymiotowala badz miala biegunke :ico_olaboga: ale na szczescie juz jest dobrze i nie jest chyba na nic uczulona :-) takze trzymam kciuki i mam nadzieje ze Vikusia wyjdzie niedlugo na "prosta"
martuchafrost, dziekuje za dzisiejszy telefon ale nie bardzo moglam sie rozgadac bo mialam "takich sobie" gosci :ico_noniewiem: takze nie gniewaj sie :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

10 paź 2007, 23:43

lucy to nie jest taki wozek jak ten moj moj nie jest ciezki ale ile wazy nie wiem wiesz ja bym sie nie martwila bo ja lecialam z Kubusiem sama do polski i mialam ten moj wozek stary i ciezki ale nie bylo problemu bo ci go zabiora przed wejsciem do samolotu i oddadza po wyjsciu wiec nie ma znaczenia ile wazy :ico_nienie: a wybierz sobie ladny zebys byla zadowolona :ico_brawa_01: mi osobiscie sie ten mamas & papas sie nie podba na zdjeciach ladnie nawet wyglada ale widzialam go na zywo i nie bardzo :ico_noniewiem: mam nadzieje ze znajdziesz cos z czego bedziesz zadowolona :ico_haha_01:
ja zmykam spac kochane tzn jeszcze sobie film obejrze z moim ukochanym :ico_oczko: i do spanka :ico_spanko: do jutra dziewczynki
kasik nie martw sie jasnie pani ma racjie musisz malej podawac juz cos innego niz mleczko niestety twoja niunia ma alergie i musisz sie z tym liczyc ze moze sie stac tak a nie inaczej i ze moze ja cos uczulic :ico_placzek: wiem ze jest ci ciezko ale musisz nabrac sil i trzymac sie dla malej moze z czasem jej stan sie bedzie polepszal i coraz mniej rzeczy bedzie ja uczulalo :ico_noniewiem: w kazdym razie zycze wam tego z calego serca :ico_buziaczki_big:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 paź 2007, 00:04

dziekuje Sandrusia. ja chyba pojade do mothercare i sobie poogladam,bo tak przez internet to bez sensu ...lepiej zobaczyc na zywo,a nie glowkowac bez sensu he he no wlasnie na zywo zawsze inaczej....jak waga nie wazna,to ja mam juz inne typy :ico_haha_01: bo ja chcialam jak najlzejszy ze wzgledu na samolot :ico_puknij: a ile mial Kubus jak sama lecialas?

Kasik jak mi zal Twojej ksiezniczki :ico_placzek:
Emilka ciesze sie,u mnie tez duzo lepiej...jak T wrocil z pracy to bylam w czarnej rozpaczy normalnie :ico_puknij: nie wiem co sie ze mna dzieje :ico_placzek: a on nic nie powiedzial,tylko mowi,ze jak sie tak zle czuje ,to moze jakies ziolka powinnam pic,bo widzi ,ze znow mam jakies doly ...i zakasal rekawy i zaczal naczynia myc i sprzatac,bo ja nic nie zrobilam :ico_wstydzioch: a potem obiad ugotowal i jakos tak mi sie lepiej zrobilo,a nawet wstyd ,ze on sie stara,a ja ciagle narzekam,a przeciez nie mam na co,ale taka juz jestem ,ze jak cos mi lezy na sercu,to jemu sie dostaje..... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-10-11, 00:06 ]
a powinno komu innemu :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-11, 00:06 ]
kasi.k pisze::ico_placzek: w dodatku Viki zaczeła troszkę świszczec przy oddechu i musi przez conajmniej 2 tygodnie miec wziewy
o matko,dopiero to do mnie dotarlo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

11 paź 2007, 00:33

lucy ja tez bym sie waga niematwiła- leciałam sama z Erykiem jak miał 5 miesiecy- najlepiej kup taki co sie latwo sklada- ja mam wozek ktory ludzie jakos nieiwdza jak sie składa i sama musiałam, a ze Eryk mały to a to na rece do babki z odprawy Go sprzedałam a to do jakiejs tam innej laski-a młody wniebowzięty bo niema to jak przez kobiety na rekach bycc noszonym!!! :-D
A no i lepiej na zywo poogladaj :-D

Kurde dopiero Wy mnie oświeciłyscie ze jakies strajki- bo własnie sie zastanawialam czemu od paru dni zadnego listu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-11, 00:35 ]
oj sory moje dziecko niemiało jeszcze wtedy 5 miesiecy tylko 4 i pół :-D a waga wiadomo, ze lzejszy wygodniejszy, ale do samolotu to niegra roli :-)

[ Dodano: 2007-10-11, 00:36 ]
kasik ja czytalam Twojego posta juz na kwietniówkach i bardzo mi przykro :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-11, 00:40 ]
a ja poszukuje jakiejs dzamprezki dla maluchow na halloween :evil:

lucy jakto jacys pieprznieci ludzie potrafia popsuc humor i atmosfere!! Ja tez mam doły czesto- niemoge sie do konca zaklimatyzowac tutaj- w Polsce rodzina, znajomi- tu fakt faktem tez sa znajomi, ale to nie to samo, a pozatym wiekszosc pracuje naokragło :ico_zly:

Dobra Laseczki ja juz niezamulam- czekam na mojego M i ide spac(chyba spac)- DoBrAnOc :-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 paź 2007, 01:41

Mroweczka fajne fotki w podpisie ,a na tej 2 Erys przypomina mi bardzo Oliverka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tyle,ze wiekszy :-D

[ Dodano: 2007-10-11, 01:42 ]
ja musze rano wstac ,ale tym razem naprawde hi hi bo na poczte musze leciec ,a potem z koleznka do dentysty,bo bede jej malucha pilnowac ....mowie Wam jaki slodki i grzeczny ,ma 2 niesiace :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość