Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

10 paź 2007, 07:29

matula1, co za matka!!!! szok! :ico_szoking: jak można tak dziecko męczyć nie pojmuję tego :ico_olaboga:

U nas w przedszkolu dzisiaj jest fotograf :ico_oczko: mały sie wystroił ubrałam mu koszulę i dumnie poszedł do przedszkola :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 paź 2007, 09:27

u nas fotograf za tydzień i robi kalendarz i zdjęcie z Mikołajem :ico_szoking:
w zeszłym roku był w listopadzie a w tym roku chyba mu sie cosik pomieszało
kalendarza nie zamawiam bo jest drogi, az 32zł
ale z Mikołąjem bedzie miała

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

10 paź 2007, 09:44

matula1 pisze:kalendarza nie zamawiam bo jest drogi, az 32zł


nO BARDZO DROGI :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

10 paź 2007, 10:17

A u nas fotograf jest dopiero na zabawie karnawałowej w lutym...
Bylismy wczoraj z Zuzia na zakupach bo coś się jej urosło i została w jednych spodniach (pozostałe się zrobiły za krótkie choć w pasie oki) Pani z dużym powątpiewaniem wyciągnęła wąziutkie spodnie ze streczem i okazało sie że pasują. Chyba straciła nadzieje że je kiedykolwiek sprzeda bo nawet nam cenę obnizyła. Jak tylko spodnie jej nie cisną to twierdzi że jej spadają i te sa w sam raz. I jeszcze buty jej kupilismy - takie prawie na obcasie (mokasyny) i cjodzi w nich od momentu zakupu cały czas...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

10 paź 2007, 10:47

qunick, małą modelkę masz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

10 paź 2007, 18:51

Hej byłam dzisiaj na bilansie 4ro latka i pani dr doprowadziła mnie prawie do zawału!!!
Stwierdziła,że Mały ma skoliozę, koślawe kolana, płaskostopie, wadę wzroku, wadę zgryzu dramat!!!
Pobiegłam zaraz do ortopedy, gdzie okazało się,że żadnych wad postawy nie ma, urósł po prostu za szybko (Jest wysoki, zresztą jak rodzice :ico_haha_02: ) i mięśnie są jeszcze słabe, ale niczym to nie grozi, więc się uspokoiłam, zapisałam go na wszelki wypadek na 5zajęć korekcyjnych.
W sobotę idę do okulisty, tam pewnie dowiem się że ma jakąś wade bo my z mężem oboje nosimy okulary, byłam z nim jak miał 1,5roku i nosił przez pół roku okulary i w wieku 2 lat już nie musiał, ale może znów się coś pochrzaniło :ico_placzek: :ico_placzek:
Do ortodonty idę 27.10ciekawe czy coś stwierdzi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 paź 2007, 23:30

laupina pisze:ma skoliozę, koślawe kolana, płaskostopie, wadę wzroku, wadę zgryzu

ty, a nie lepiej byłoby jej powiedziec czego dziecko nie ma??
moja córcia na bilansie 4latka nie była, z tego prostego powodu, że od kwietnia do lipca była prawie cały czas chora - z drobnymi przerwami i w międzyczasie p.doktor powiedziała że nie ma sensu jej jeszcze gonic na bilans, skoro ona na widok przychopdni zmienia kierunek :-D

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 paź 2007, 08:36

matula1 pisze:skoro ona na widok przychopdni zmienia kierunek
:-D
a nam pani zrobiła bolans własnie przy okazji ostatniej wizyty ja Zuzia chora była a polagał on na zmierzeniu i zwazeniu...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

11 paź 2007, 10:17

J bylam z malym na bilansie i wszystko ok

laupina, chyba pani doktor troche się rozpedziła z diagnozą :ico_puknij: co za lakarz! Zobaczysz bedzie dobrze wszystko! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

11 paź 2007, 12:32

Wiem,że będzie o.k. w sumie to sobie pomyślałam, że lepiej wykluczyć a w razie czego w porę zareagować, gorzej jak by mi go pobieżnie zbadała i powiedziała,że jest wszystko o.k., a potem problem by wylazł już zaawansowany. Ten ortopeda mi mówił,że właśnie dobrze,że mnie skierowała, bo Filek b. szybko rośnie i trzeba go obserwować, a ja go tak na wszelki wypadek na 5 zajęć korekcyjnych, gdzie się nauczymy jak ćwiczyć i razem w domciu sobie poćwiczymy.

[ Dodano: 2007-10-11, 12:48 ]
qunick pisze:zmierzeniu i zwazeniu...
fajny bilans, nasz trwał 50minut i polegał na obejrzeniu Młodego od czubka głowy do paznokci u nóg,badaniu słuchu, wzroku, brzucha,serducha itp ale pani dr okazała się nadgorliwa...

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość