Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 paź 2007, 10:18

a to ja z brzuszkiem hihi

Obrazek

Karolas i jak samopoczucie??? Mam nadzieję , że dolinki już nie ma. Wiesz , że zawsze masz nas więc nie jesteś sama :ico_oczko: Szkoda,że mieszkam tak daleko bo chętnie zaprosiłabym cię na kawusię :ico_kawa: i minipączusie, które zaraz lecę kupić :-D

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

11 paź 2007, 10:26

qunick pisze:
Eva_1977 pisze:bo dzieci konczace 8 m-c waza 8200
to Nina wazy 6500 kg...

qunick to tez zalezy z jaka waga urodzilo sie dziecko
Magdzinko sliczny brzusio :)))

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

11 paź 2007, 10:26

SESILLA,KAJUNIA25 u nas tez ząbkow brak!!!!!
MAMA KASIA jak tam dzieciaczki? jak z ich zdrowkiem juz lepiej? bo pisałaś ze cos przyniosł mały od szwagierki i co tam u was?
LUTOWKI,DOROTA.M. aja mam sie tak sobie,kaszle mocno ale katarku nie mam w sumie od czasu do czasu pociagne sobie nochalkiem ale ten kaszel okropienstwo.
No i DOROTKO kapiele w cytrynce pomagaja u nas na tyle,ze Amelce katar zanika na cała noc wiec spi spokojnie ale w dzień jeszcze ma katarek choc nie powiem jest wiele lepiej bo juz nie latam z Frida cały dzień za nia hi hi hi ale doszedł jej dzis w nocy a własciwie nad ranem kaszelek-chyba ode mnie załapała bo naprade kaszlę mocno ja :( :ico_olaboga:
No zobaczymy nic nie widze ze ja rozkładało wiec narazie do lekara nie idę zobaczymy jutro.
A wiecie co czekamy własnie bo meza kuzynka rodzi podobno ma byc coreczka tak sie zawsze ciesze jak ktoraś rodzi,ach....... ze tez juz nie przytule sobie takiego golaska od razu wyciągnietego z brzuszka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ,przechodziłąm to dwa razy i dwa razy ryczałam wspaniałe to uczucie Boskie :-)

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

11 paź 2007, 10:36

karolas pisze: A wiecie co czekamy własnie bo meza kuzynka rodzi podobno ma byc coreczka tak sie zawsze ciesze jak ktoraś rodzi,ach....... ze tez juz nie przytule sobie takiego golaska od razu wyciągnietego z brzuszka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ,przechodziłąm to dwa razy i dwa razy ryczałam wspaniałe to uczucie Boskie :-)


Karola to widze, ze tak samo to przezywalas jak ja...
to jest najwspanialsze przezycie jakie moglo mnie spotkac
wtedy odeszlo wszystko gdzies daleko
bol, cierpienie, zmeczenie...
zostala tylko radosc z przyjemnosci przytulenia malego okruszka :)))

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

11 paź 2007, 11:15

hej lutówki
po pierwsze lulu zgadzam się w 100% z pozostałymi dziewczynymi, jestes naprawdę super babką, kumpelą i wogóle i gdyby przez którą kolwiek dziewczyne (która ma pstro w głowie) miałoby cie tu zabraknąć, to my osobiście ją znajdziemy i porozmawiamy hihi dlatego ZOSTAŃ Z NAMI
Magdzinka śliczny brzusio
katelajdka hi oj tak miałam dużą kulke :-) Ale miałam też dużo wód więc może dlatego...a Agatka też miała ładne rozmairy, więc wsio razem...
karolas no fajnie że kąpiel pomaga...kurcze oby ten kaszel ją minął, ja miałam taki fajny syrop malinowy na kaszel i ogólniena przeziębienie, chyba 6 zł kosztował Lipomal czy coś takiego, polecam....
Wiesz wczoraj moja koleżanka urodziła Filipka 2700 i 51cm, jejku ja nie wiem czy teraz bym umiała takim maleństem się zająć hihihi
A w niedziele z kolei moja kuzynka urodziła - też chłopca, ale myślą jeszcze nam imieniem... :ico_brawa_01:

Kochane dziś Agatka ma 8 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-11, 11:16 ]
nowa umiejętność Agatki od wczoraj Agatka mówi "tak" i kiwa głową na wznak jakny właśnie potwierdzała komuś coś, no wiecie "tak" i skinienie w dół głową, super to wygląda...

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 paź 2007, 11:17

karolas pisze:ze tez juz nie przytule sobie takiego golaska od razu wyciągnietego z brzuszka

I tak dziewczyny macie szczęście, ja wogule nie miałam okazji tego poczuć :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bo po porodzie od razu małą zabrali i potem już w beciku pokazali.. Dałam jej wtedy buzi w główkę..

lulu81 pisze:Kajunia okropne jest to - strata dzidzusia, widzisz u mnie w podpisie daty?

Tak lulu od początku je widzę... Również nie chciałam pytać by kogoś nie zranić bo to bardzo osobiste..

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 paź 2007, 11:19

:ico_tort: dużo słoneczka dla Agatki i Alusi z okazji 8 miesięcy!!! :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 paź 2007, 11:22

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

11 paź 2007, 11:26

Kajunia25 pisze:
karolas pisze:ze tez juz nie przytule sobie takiego golaska od razu wyciągnietego z brzuszka

I tak dziewczyny macie szczęście, ja wogule nie miałam okazji tego poczuć :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bo po porodzie od razu małą zabrali i potem już w beciku pokazali.. Dałam jej wtedy buzi w główkę..

lulu81 pisze:Kajunia okropne jest to - strata dzidzusia, widzisz u mnie w podpisie daty?

Tak lulu od początku je widzę... Również nie chciałam pytać by kogoś nie zranić bo to bardzo osobiste..


Kajunia ja miałam CC i agatkę dopiero wieczorem zobaczyłam, przytuliłam a karmić mogłam dopiero na drugi dzień, jak kroplówki mi zleciały....strasznie się czułam, tak tęskniłam....

[ Dodano: 2007-10-11, 11:27 ]
lulu cieszę się że mimo wszystko i mimo straty najkochańszych Aniołków jesteś z nami :ico_pocieszyciel:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

11 paź 2007, 11:36

:ico_urodzinki: wszystkiego naj naj najlepszego dla Agatki i Alusi z okazji 8 miesięcy!!! :ico_urodzinki:
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Ostatnio zmieniony 11 paź 2007, 11:37 przez Eva_1977, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości