Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

27 wrz 2007, 14:15

zirca ja jestem!Mieszkamy w Carlow.A Ty skad dokladnie jestes?
SANDRUSIA))Carlow znajduje sie na polud-zachod 80km od Dublina.

[ Dodano: 2007-10-03, 13:42 ]
Dziewczynki chyba za rzadko tu zagladacie :ico_nienie: co sie dzieje?

[ Dodano: 2007-10-04, 13:24 ]
Chyba bede sobie tu sama pisac bo ciagle cisza :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

04 paź 2007, 20:04

czesc dziewczyny :))ja mieszkam w Republice IRL. dokladnie to w Arklow:))ale obecnie jestem w PL i pozdrawiam wszystkich serdecznie:))

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

04 paź 2007, 20:58

pisze z wami pisze kochane napisze cos wieczorkiem pozniejszym macie racje trzeba rozkrecic ten watek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-06, 00:11 ]
HEJ DZIEWCZETA :-D mialam wczoraj napisac ale juz bylam taka zmeczona :ico_sorki: u nas ciezko wrrrr... Kubus potrzebuje duzo uwagi a ja nie daje rady z codziennymi obowiazkami :ico_placzek: :ico_olaboga: ale takie sa urki macierzynstwa :ico_haha_01: napiszcie cos wiecej o sobie moze jakies foteczki :-D mysle ze jak lepiej sie poznamy to sie nam watek rozkreci :ico_oczko:
moze ja zaczne :-D mam 20 lat mieszkam kolo Belfastu z moimi chlopakami jestem szczesliwa mama :ico_haha_01: kiedys gdy bylam jeszcze sama lubilam imprezki hi hi :ico_oczko: teraz lubie dlugie jesienne wieczorki w domku :ico_haha_01:
zmykam dalej prasowac :ico_prasowanko: zajze pozniej jeszcze mam nadzieje ze cos napiszecie :ico_sorki: :ico_oczko: pozdrawiam was goraco :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-06, 00:16 ]
Magda Sz., widze ze ty mialas szybko druga dzidzie powiedz jak sobie poradzilas ? ja sie zastanawiam bo chciala bym teraz drugie dziecko zeby weselej bylo hi hi i zeby razem sie wychowywaly tylko boje sie ze sobie nie poradze juz mi ciezko :ico_wstydzioch: najgorsze jest to ze pierwsza ciaze badzo zle znosilam szczegolnie pierwsze 4 miesiace lezalam w luzku i wymiotywalam non stop :ico_placzek: i najbardziej sie boje ze tym razem bedzie tak samo :ico_placzek: napisz jak ty sobie radzilas bo wiem ze jest to nielada wyzwanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

06 paź 2007, 10:00

SANDRUSIA)), zaszlam w ciaze z drugim synkiem gdy Olus mail roczek i uwierz mi bylam przerazona gdy zobaczylam wynik testu balam sie ze sobie nie poradze ale nic z moich obaw sie nie sprawdzilo :-) Bylam bardzo szczesliwa i mile zaskoczona ze idzie tak gladko uwierz mi a to glownie chyba zasluga mojego Olusia ktory jest grzecznym, wyrozumialym dzieckiem i nowa dzidzie powital z radoscia i bez cienia zazdrosci :ico_haha_02: Wiem ze bywa tez inaczej ale mnie to ominelo na szczescie.Przez pierwsze 3 miesiace pomagala mi mama Mieszkalam u niej bo moj maz pracowal juz w Irlandii po czym ochrzcilismy Dawidka i razem juz polecielismy.Tu juz radzilam sobie sama i tak naprawde jedynym problemem na samym poczatku byly spacery bo Olus czasem uciekal ale szybko nauczyl sie chodzic przy wozku.Zawswze wolal chodzic niz jezdzic takze bez problemu maszerowalismy na zakupy :-D A zanim nauczyl sie trzymac wozka to Dawidka bralam w nosidelko Olka za raczke i szlismy na drobne zakupy, jesli oczywiscie ta irlandzka pogoda pozwolila :-) Jestesmy bardzo szczesliwi ze miedzy naszymi synkami jest mala roznica wieku bo my jednoczesnie odchowamy 2 dzieci a po drugie chlopcy maja ze soba swietny kontakt.Maly ciagle chodzi za starszym a starszy ma sie z kim bawic.ganiaja sie smieja i to jest bardzo piekny widok!No i weselej na pewno w domu jest!Tak wiec jesli jestes gotowa na drugie dziecko to do dziela!To jeste sprawa bardzo indywidyalna i kazda matka sama wie kiedy sie decydowac na kolejne dziecko no chyba ze samo wyskoczy tak jak u nas!Ale to tez dobrze :-D Ja mam teraz 25 lat dwojke szkrabow i ciesze sie ze tak jest :ico_haha_01:
Jesli masz do mnie jeszcze jakies pytania to chetnie Ci odpowiem nie wahaj sie i pisz :-) Pozdrawiam :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-06, 10:05 ]
A jesli chodzi o samopoczucie na poczatku ciazy to ja tez przez 4 mies czulam sie tragicznie moglabym tylko lezec a Olo mnie ciagnal za reke co chwile bo cos chcial a mi ciezko bylo sie ruszyc szkoda mi go wtedy bylo.Na szczescie to wszystko za nami i teraz sie cieszymy z tego co mamy.
SANDRUSIA sliczny ten twoj maluszek chodzi juz czy nie?

[ Dodano: 2007-10-06, 10:07 ]
Ojej!Przeciez on ma 8 miesiecy to pewnie jeszcze nie.Chociaz moj Dawid mial 9 jak poszedl przez kuchnie :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

06 paź 2007, 10:09

Magda Sz., dziekuje ci za wyczerpujaca odpowidz :ico_haha_02: a powiedz mi tylko czy nie bylo ci ciezko gdy bylas w ciazy z drugim szkrabem ?? ja sie tego najbardziej boje bo wiesz ja nie mam tu nikogo jestem sama z moimi chlopcami i gdybym naprawde fatalnie sie czula to nikt by mi nie pomogl :ico_noniewiem: jak bylam w pierwszej ciazy to L byl przy mnie pierwsze 3 miesace bez niego chyba bym umarla bardzo chciala bym druga dzidzie jednak strasznie sie boje tych poczatkuw ciazy u mnie naprawde bylo zle :ico_olaboga: bylam ciagle na czopkach ale i one nie wiele pomagaly nie wychodzilam z domu a jak juz wyszlam to wymiotowalam gdzie popadlo :ico_wstydzioch: tak wiec musze to przemyslec :ico_oczko: napisz cos wiecej o sobie :ico_haha_01: buziaki dla twoich chlopcow

[ Dodano: 2007-10-06, 10:12 ]
no widzisz piszemy w jednym czasie hi hi Kubus jeszcze nie chodzi jak sie trzyma w kojcu to idzie :ico_haha_01: ale sam jeszcze nie :ico_oczko: musiamy sie kiedys na kawe umowic ja juz raz bylam w dublinie u majorowej nie wiem czy ja kojazysz bardzo fajna babka :ico_haha_02: a bardzo chetnie poznala bym twoich chlopcow :ico_haha_01: powiem ci ze mlodziutko wygladasz jak na 25 super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

06 paź 2007, 20:19

Magda Sz., jestem w Dublinie od 4 dni... :) na maxa podoba mi sié Irlandia, zwlaszcza ze teraz jest piekna pogoda, no i te kamienice w angielskim stylu....cudnie!!!! cheers4all !!!!

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

09 paź 2007, 15:45

SANDRUSIA)), najgorsze byly te pierwsze miesiace ciazy kiedy czulam sie jak flak a z ta pomoca to tez nie bylo latwo bo zaszlam w ciaze tu w Irlandii kiedy przyjechalam z Olusiem do meza na 2 mies i tak sie witalismy ze pierwszej nocy splodzilismy Dawidka :-D Moj maz pracowal wiec meczylam sie troche sama a jak wrocilismy do Polski to bylam u mamy ktora tez jednak pracowala wiec nie bylo milo ale przeszlo na szczescie i pozniej juz bylo dobrze.No ale trzeba sie liczyc z tym ze trzeba sie zajac starszym dzieckiem a w ciazy na pewno jest trudniej kiedy to np z brzuszkiem trzeba lapac uciekajacego malucha a trzeba jednak ograniczyc dzwiganie :ico_noniewiem: .Moj lekarz zabranial mi juz w 7 mies brac synka na rece bo zaczely sie pojawiac skurcze i bralam leki na podtrzymanie.Przyznam ze zdazalo mi sie "zgrzeszyc" bo jak tu nie brac na rece swojego malucha?Na szczescie dotrwalam do 39 tygodnia az moj lekarz sie mile zaskoczyl jak mi pozniej powiedzial.Zreszta w pierwszej ciazy mialam podobnie.Dawalam sobie jakos rade i wcale nie wspominam tego okresu jako ciezkiego.Decyzja nalezy kochana do ciebie moze jednak bedzie ci latwiej gdy kilka miesiecy zaczekasz az twoj synus zacznie chodzic bo to prowadzanie za raczke gdy mdli nieprzecietnie jest trudne do zniesienia :ico_oczko:
Wszyscy mi mowia ze mlodo wygladam ale to chyba dobrze prawda :-) ?
A ja wczoraj bylam w szpitalu bo moja kolezanka synusia urodzila i tak mi sie zachcialo znowu tulic taka kruszyne :ico_haha_01: Uwielbiam dzieci i moglabym miec gromade!No ale rozum na szczescie troche pracuje bo nie wiem co by bylo hihi!! :-D
zirca, mi sie tu nawet tez podoba szczegolnie ta radosc zycia ludzi i bezproblemowosc ale klimat mnie dobija :ico_olaboga: Dopoki mieszkalam w Polsce nie wiedzialam co to bol glowy a tutaj mam to na porzadku dziennym :ico_placzek:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

09 paź 2007, 17:03

Magda Sz., no ja tak wlasnie sobie planuje w styczniu zaczac starania :-D o dzidziusia :ico_brawa_01:
co do bolu glowy to mnie tez dopadl i prawie dziennie boli :ico_olaboga: :ico_placzek: straszne :ico_szoking: madga jak bedziesz miala chwilke to napisz na moje gg :ico_haha_01: poklikamy a moze masz tel domowy? to napisz mi na priv nr to kiedys pogadamy :ico_brawa_01:
ja mam dzis lenia strasznego doslownie nic mi sie nie chce nawet obiadu jeszcze nie zrobilam tak sie krece po domu od rana i nie moge sie za nic zabrac :ico_puknij:
wczoraj za to caly dzien sprzatalam hi hi a dzis nic mi sie nie chce :ico_noniewiem:
w ogole to sie zdenerwowalam bo mieszkania szukamy i bylam jedno ogadac bylo wielu chetnych i babka powiedziala ze kto pierwszy ten lepszy wiec ja szybko zalatwilam co mialam zalatwic wzielam kase i pojechalam jeszcze tego samego dnia do agencji tam juz wszystko zalatwione spisuje umowe i przyszla taka inna kobieta i mowi ze juz nie aktualne :ico_puknij: ale ze ma dla mnie inne takie samo ze tylko inny nr wiec mowie ze ok i powiedziala ze to bedzie napewno nasze bo jetem pierwsza a dzis sie okazalo ze piz@@ komus wynajela :ico_zly: i tak sie zezloscilam najchetniej to bym jej sprawe wytoczyla ale nie mam na to czasu ale chyba wezme prawnika i choc postrasze malpe :ico_oczko: zmykam brac sie do roboty bo wieczorkiem na jazdy ide wiec tez nic nie zrobie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

11 paź 2007, 13:37

SANDRUSIA)), my ostatnio mielismy wlasnie wojne z nasza agencja.2 miesiace czekalismy zeby nam laskawie naprawili bojler gazowy.Przychodzili co pare dni podlubac i na tym sie konczylo.Dopoki nie zadzwonilismy albo nie poszlismy to wcale sie nie pojawiali i tak sie ciagnelo.Juz zaczelismy sie rozgladac za nowym domem chociaz wcale bym nie chciala zmieniac bo mi tu dobrze.Naprawili na szczescie ale moje dzieci musialy odchorowac bo na dole palilismy w kominku i bylo goraco a na gorze w sypialniach zimno na dodatek grzejnik elektryczny tez sie popsul wiec nie moglismy na gorze podgrzewac.Juz dosyc mielismy normalnie!Nastepnym razem nie bedziemy juz wynajmowac przez agencje bo sobie po prostu olewaja.
Musze sie brac za obiad ale nie mam pomyslu wiec chyba najpierw wybiore sie po jakies zakupy z bablami.
SANDRUSIA nie mam niestety telefonu stacjonarnego ale nr gg ci juz podaje:9160819.
Moze uda nam sie jakos poklikac chociaz za czasto nie siedze na gg.Pozdrawiam papa
A swoja droga to naprawde niedlygo ten watek przejdzie do historii jak bedzie taka frekwencja :ico_placzek:

Madzia_21
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 11 paź 2007, 16:08

16 paź 2007, 17:15

Ja również mieszkam obecnie w Irlandii.Dokładnie w Longford.
Ale tu cisza...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość