zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

11 paź 2007, 14:42

aga tak mowisz, ze urosl?? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ja tego tak nie widze na codzień ale ciesze sie, skoro tak uwazasz. sliczne zdjęcie emiliki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 paź 2007, 15:14

zania, do pół roku to dzieciaczki w oczach rosną. Z resztą to widać jak się idzie na szczepienie i wtedy ważą i mierzą maluszka. Teraz Wiktorek zacznie nabierać ciałka i będzie się z niego robił taki "pucuś" :-)

Dziękuje za komplemencik w imieniu Emi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

11 paź 2007, 15:53

Zania ja też na początku mowilam ze nie widze rzeby mała rosła :-D ale rośnie rośnie, juz mam całą reklamówke ciuszków za małych. I twój Woktorek też już pewnie duzy. A ile waży???

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 paź 2007, 20:38

Aga twoja Emilka jest prześliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maryyann ja mam takie same doświadczenia co do kolejek i przepuszczania ciężarnych co ty.

I wiadomość dnia
EMILKA NA RAZIE NIE BĘDZIE MIAŁA OPERACJI NA PRZEPUKLINE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! byliśmy na prywatnej konsultacji u dobrego chirurga i powiedział że nie jest to konieczne i nie trzeba na razie operacji, Tak się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i nie trzeba jej już szeroko pieluszkować :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

12 paź 2007, 11:07

No to super Asiula, że z małą w porządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Za to moją dopadło przeziębienie :ico_zly: Biedactwo kaszlało w nocy i ma katarek. Byłyśmy juz u lekarza i to jak narazie przeziębienie zwykłe. U mnie w domu wogóle szpital, mama chora, mąż chory, i mnie tez coś zbiera. Nie dziwie się że mała też sie przeziębiła. W nocy było nieciekawie. Teraz jak narazie jest spokojna, az tak bardzo ją to nie męczy, zapodaje jej jakieś witaminki i syropki mam nadzieje że szybko przejdzie bo serce mi się kraja takie biedactwo :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

12 paź 2007, 11:10

Olciiaa oj niestety nie mam numeru do nikogo z TT, więc jeśli któraś z Was mi poda, to oczywiście Was poinformuje, gdy tylko coś się ruszy :)
Jak na razie nic się nie dzieję, tylko od tygodnia boli mnie brzuch jak przed okresem. Ale żadne regularne skurcze się nie pojawiają. A powiem szczerze, że tak bardzo bym już chciała urodzić.

Asiula to super, że Emilka nie będzie miała tej operacji.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 paź 2007, 11:22

Olciu mam nadzieję że małej szybko przejdzie to przeziębienie

Maryyann ja podawałam już numer telefonu ale nie ma sprawy podaję jeszcze raz: 660708516 jak coś się będzie dziać od razu daj znać poinformuję reszte

A ja miałam dziś koszmarną noc, małej coś się poprzestawiało i budziła się do jedzenia co 2 godziny z zegarkiem w ręku: o 23.30 o 1.30 o 3.30 o 5.30 zrobiła sobie pzrerwe w spaniu do 7 rano i potem spała jeszcze do 9 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: A ja jestem, tak słaba że nawet nie mam sił siedzieć przed kompem. Mam nadzieję ze to tylko tak jednorazowo i znów powróci do normalnego spania

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

12 paź 2007, 11:43

Asiula no faktycznie te nasze dzieci powariowały z tym spaniem. Moja też się zaczeła częściej budzić. Przez dwa miesiące budziła się tylko raz a potem juz rano. A teraz to się budzi 2-4 razy. Normalnie nie mam siły się ponieść z wyra jak ją słysze że ciumka paluchy bo głodna. A jak szybko nie zainterweniuje to zaraz ryk. No ale cóż jakoś trzeba dać rade

Maryyann to pisz do asiuli jak się zacznie

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

12 paź 2007, 14:36

olu mj wiktorek ma we wtorek szczepienie wiec wie dowiem i nie omieszkam poinformować. ostatnio miał 3900, ale to było 2-3 tygodnie temu.

asiula równiez sie ciesze, że emi nie bedzi emusiała przez to przechodzić i cieszcze sie , że nie musisz jej juz szeroko pieluchować. ja nadal pieluchuje mamy wizyte dopiero miedzy 13 a 15 tygodniem zycia, wiec sie okaże co tam dalej z bioderkami. a robiłas małej jakies cwiczenia i jakimi pieluchami ja owijałas?? czy tylko tak profilaktycznie ja pieluchowałaś?

ja miałam dzisiaj cudna noc, bo dzis moj maluszek budził sie ale od razu zasypiał i ja tez mogłam sie zdrzemnąc wiec jestem szczesliwa i wypoczeta i zaraz pojde prasowac zaległosci. na spacerek nie idziemy bo pada, wiec wikus sie weranduje przy oknie:-)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 paź 2007, 09:33

Zaniu ja dawałam małej 2 pieluszki z czego ta druga była złożona na pół a potem na 3 czyli dużo szerzej tak żeby pieluszka była po ułożeniu nóżek na żabkę od kolanka do kolanka, czyli żeby w pieluszce ta abka dalej była. Mam nadzieję że zrozumiałaś to co napisałam. Czasami też robiłam jej ćwiczonko takie a la kółka ccccccczyli przyginałam złożone nóżki do brzuszka a potem rozkłasdałam je na żabke, nic poza tym :-D . A ty nie miałaś jeszcze USG bioderek tak????????????? Jeśli czegoś w moim poście nbie zrozymiałaś to pytaj śmiało spróbuje wyjaśnić jaśniej

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość