Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 paź 2007, 11:21

Czesc K@tk@ napisala pozegnanie na majowkach 2008 ech nie moge nic pisac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 paź 2007, 11:24

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 paź 2007, 11:25

Lucy - ja tez jestejm za czerwonym/. A co do dni - tez trace rachube :ico_noniewiem:
Kamilko -ale wam Tomcio dał popalic. Ja bym umarla ze strachu. Chociaz Misiek wczoraj tez cały dzien pojekiwał i popłakiwał.. :ico_noniewiem:

Ja z rana pognałam na szczepienie- na zoltaczke- przed zabiegiem. Zapomnialam kasyi Duzy z Malym musieli wstac i jechac do mnie. :ico_olaboga:
Duzy miał isc do pracy na 11 do 14 i mielismy zrobic sobie "wielki nasz dzien". Czyli jechac na zakupy - takie rozrywkowe- dla siebie.. A potem isc do kina i na kolacje.
I napisał przed chwila, ze jednak konczy o 19 :ico_noniewiem: :ico_zly: ech..
Mam zły dzien. Siedze i rycze. JAkos tak.. mam ostatnio sceptyczne podejscie do wszystkiego. I mam dosc. chwilowo pewnie. Ale mam. echh.. :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 paź 2007, 11:51

Juli[/b] cos wiem o dolach ,bo mialam od poniedzialku :ico_olaboga: no,normalnie deprecha na maxa....ale wczoraj pod wieczor przeszlo :ico_brawa_01: a dzis juz super humorek :ico_brawa_01: wiec Tobie tez pewnie zaraz przejdzie ,po 19,jak Krzys wroci z pracy :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 paź 2007, 11:55

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: poplakalam i juz mi lepiej echhhhhhhhhhh niewiem co mam pisac bo zamet w glowie,pisalam dzis z K@tk@ i strasznie rozpacza poprostu brak mi slow :ico_placzek: :ico_placzek: ,no ale musze jakos wziasc sie w garsc wiec doszla dzisiaj paka z allegro z tymi ciuszkami 30szt za 50 zeta takze ciuszki rewelacja poprostu ful wypas echhhh,kyrteczki,kabinezony,sukieneczki,bluzeczki,czapeczki,sweterki no super super poprostu JASNIE PANI JESZCZE RAZ DZIEKI ZA LINKA :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 paź 2007, 12:05

Dzieki Lucy.. Mam nadzieje. Ale to ze przyjdzie Krzysiek, to chyba mnie nie pociesza. Bo ostatnio wlasnie przez niego dopada mnie taki kiepski nastroj. Echh..
Sa wzloty i upadki.. A ja jestem zdołowana, bo my upadki to mamy rzadko.. A jak sa, to ja strasznie sie martwie i bardzo to przezywam.
Od razu pisze najgorsze scenariuze, ze sie rozejdziemy, ze w cholere to mieszkanie, ze bede panna z dzieckiem. Echh.. :ico_placzek: dobra. juz koniec.


Na pocieszenie i ak z nudow.. wklejam fotki Miska- i nowych wygibasow!
kulamy sie:
Obrazek
kopiemy przewijak:
Obrazek
i takie tam :
Obrazek
a tu nowe cwiczenia głowki -ogladamy minimini na brzuszku! :ico_brawa_01: :-D
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-11, 12:16 ]
a tu jeszcze Miskowe pucki.. Jak słodko sobie chrapie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 paź 2007, 12:38

JULI sliczny Misio bajerka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-11, 12:40 ]
[size=200]DLA PRZYSTOJNIACHY LEOSIA[/size] Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 paź 2007, 13:01

frydza dziekujemy!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

3 miesiace i 2 godzinki leos jest z nami!!!!!!!!!!!!! NASZE SZCZESCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 paź 2007, 13:54

MAdziorka!
Ucałuj od nas Leosia- oby rósł zdrowo i wesoło! hihi. Jak do tej pory! I był taki cudny, jak teraz! :ico_tort:
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-11, 14:05 ]
hihi. A ja sie bawiłam z Miskiem własnie i napstrykałam mu foteczki! a ze dzis mi nudno, to wklejam i wklejam!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


wybaczcie za ilosc hurtowa, ale ja jestem len.. i wole za jednym razem.. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

11 paź 2007, 15:25

Jejku witam wszystkie mamusie.... :ico_brawa_01:
Tak dawno mnie nie tu nie było :ico_olaboga: -choć czasami Was podglądałam :ico_oczko:
Niestety albo awaria neta a pozniej rozwalony laptop :ico_placzek: Jednak juz wszystkie przeszkody pokonane :-)

Dziewczyny gratuluje przecudnych dzieciaczków !!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A jeszcze niedawno pisałyście o trudach ciążowych :ico_ciezarowka: i odliczałyście czas do porodu ( jak ten czas leci)

Juli prześliczne zdjęcia :ico_haha_02: Widać że Misiek rośnie w siłe i oby tak dalej :-)
madziorka hihi gratulacje dla Leosia z okazji 3 miesiecznicy :ico_brawa_01:

Karla śliczny tygrysek wrrr :ico_oczko: Też chciałabym znalezc jakis ladny komplecik dla Nikoli ale jakoś nie umiem szukac :ico_noniewiem:

Zreszta wszystkie dzieciaczki bombowe :ico_brawa_01:

Nikola potrzebuje coraz wiecej uwagi ale to chyba wasze dzieci tez tak maja w tym "wieku" :ico_oczko:
Ostatnio zaczęła obracać sie z plecków na brzuszek i odwrotnie wiec nie spuszczam z niej oka...Ogolnie to bardzo ruchliwe dziecko-na szczescie nie mam z nią problemów i oby tak dalej :ico_haha_02:
Pozdrawiam Was wszystkie

Ps.Mam nadzieje że przyjmiecie mnie spowrotem do Waszego grona :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość