asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

11 paź 2007, 19:37

sloneczko bardzo sie ciesze!!! jaka juz raczka proprcjonalna co do reszty cialka maluszka. napisz cos wiecej czy pokazalo kim jest jakie ma wymiary?

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

11 paź 2007, 19:40

Niestety jeszcze nie widac co dzidzia ma między nóżkami,no cóż, ważne ,że zdrowa :-D

[ Dodano: 2007-10-11, 19:47 ]
asika82, niestety niewiem ile mierzy bo miałam USG dopochwowe ,żeby sprawdzić co tam ma między nóżkami :ico_placzek: i tak się niedowiedziałam.Przy dopochwowym dzidzia jest już zaduza jak widać na zdjonku cała się nie mieści ale z tych wszystkich gazetek , stronek co czytałam powinna mieć już jakieś 9-10cm.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

11 paź 2007, 19:47

oczywiscie, ze najwazniejsze, ze zdrowa! piszesz, ze jest ok wiec wiadomo, ze okaz zdrowia i urody :-D . a ile maluszek ma centymetrow? mnie to strasznie ciekawi bo w kazdej ksiazce pisza inne orientacyjne wymiary.

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

11 paź 2007, 19:53

Nastepna wizyte mam 8 listopada ,wiem ,że mój lekarz ma jakąs tabliczkę z przelicznikiem może przy następnej wizycie sobie spisze to wówczas Wam napisze.Wiem ,że z tej tabliczki mówi co do dnia gdyż ostatnio miałam 11 tydzień a ze wzrostu wyszlo 11+4 .

[ Dodano: 2007-10-11, 19:55 ]
asika82, a czy coś wiadomo o K@tk@ ? Troszkę się boje wchodzić na majówki ,gdyż ja póżniej za mocno przeżywam i mi się :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: .

[ Dodano: 2007-10-11, 20:00 ]
aA co do wizyty widziałam uda dzidzi ale była rozkraczona ,póżniej prostowala nożki jakby się przeciągała i cały czas machała rączkami zwłaszcza tą jedną która widać na zdjonku .Wydaje mi się ,że na tym zdjęciu jest odwócona w stronę rączki jakby jej szukała no bo przecież nasze dzidzie potrafią już ssać paluszka.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

11 paź 2007, 20:17

sloneczko uwielbiam opisy z badan usg. wyobrazam sobie, ze jesli Twoja dzidzia ma uda to moja tez je ma. tez mi sie wlasnie tak wydawalo, ze na zdjeciu malec jest odwrocony. jesli chodzi o k@tk@ to juz pogodzila sie ze strata. pojawia sie na TT na majowka pisze i jeszcze na innych watkach ja widzialam. jest przybita i troche chyba sie martwi slubem co ma byc za 2 tygodnie. pisze, ze najwazniejsze teraz dowiedziec sie dlaczego jej malenstwa odeszly, co to spowodowalo. coz moge wiecej napisac, bardzo to wszystko przezywa.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 paź 2007, 20:39

słoneczko4, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaka juz dzidzia duza super!!!mam nadzieje ze w listopadzie sie dowiesz co ma miedzy nozkami :ico_haha_01: ja juz wykapciana ,mati w łozeczku a ja mam czas na tt :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

11 paź 2007, 21:08

Witajcie moje kwietnióweczki,
ale nastukałyście stronek przez cały dzień :ico_szoking:
ja dziś miałam wariację w pracy, ulatałam się to do kadr, to do księgowej, to na produkcje, bo ciągle ktoś coś ode mnie chciał, w sumie fajnie bo szybko mi dzionek minął, ale niekiedy miałam już na końcu języka żeby coś powiedzieć kiedy trzech chłopa na de mną stało i wszyscy coś chcieli.... a na koniec dniówki tak mi zaczął łebek napieprzac, że myślałam, że się wykończę! nawet jeśc mi się odechciało, ale wmusiłam w siebie i poszłam się położyc, usnęło mi się na godzinkę, w między czasie mężuś był w aptece po apap, bo mi sie skończył, wstałam zażyłam 1 tabl. i trochu lepiej, na szczęście... jutro już piątek hura, bo jakoś w tym tyg. mam lenia okropnego i tak mi się nic nie chce, a tu w sobotę nareszcie się wyśpię :ico_brawa_01:
eve - przykro mi z powodu Twojej suczki, rozumiem Cię doskonale, ja też to jakiś czas temu przechodziłam, kiedy moja mama postanowiła uśpic psa z którym byłam bardzo związana, ale już był taki biedny, chwytał go paraliż i nawet blokady domięśniowe nie bardzo pomagały, wiem, że ulżyli mu w cierpieniu i nam bo aż się serce krajało jak się widziało ten ból w jego ślepiach, ale i tak było bardzo przykro, bo jakby nie było to też członek rodziny!
słoneczko, super, że u Twojej dzidzi wszystko dobrze, wiesz ja też mam narazie tylko USG dopochwowe, ale lekarz normalnie mierzy dzidziusia, przybliża sobie i oddala, że całą dzidzię można pooglądać, a potem na wydruku z USG też widać ile mierzy maluszek, ale wiadomo są różne sprzety - najważniejsze, że dzidzia zdrowa :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja mam kolejną wizytę 2 listopada i wtedy, jak dzidzia nie będzie wstydzioch, mam nadzieję że pokaże nam co tam ukrywa :-D
Ostatnio zmieniony 11 paź 2007, 21:30 przez Myszka_, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 paź 2007, 21:18

Myszka_, witaj :ico_haha_02: tak to jest w pracy z tymi klijentami ja sie teraz tak strasznie ciesze ze psychicznie odpoczywam od tych marudzacych ludzi ufff az lzej czlowiekowi na duszy :-D cos czuje ze dzis długo nie posiedze na kompie bo juz mi oczy leca i tak sie zastnawiam isc spac czy nie isc -oto jest pytanie ??:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

11 paź 2007, 21:21

asika82, dzięki za iformację na temat K@tk@,bardzo mi przykro ,że musiała to przeżyc i to aż 2 razy .Mam tylko nadzieję ,że szybko wróci do siebie ,znajdą przyczynę i nie zrezygnuje z Dzidzi .Życzę jej tego z całego serduszka .

[ Dodano: 2007-10-11, 21:23 ]
edit53, mój Mati też ale jeszcze nie śpi on jest nie zmordowany

[ Dodano: 2007-10-11, 21:24 ]
Myszka_, a kiedy zamierzasz iść na L4 ?

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 paź 2007, 21:27

słoneczko4 pisze:edit53, mój Mati też ale jeszcze nie śpi on jest nie zmordowany
hehe moj mateusz jak sie ma kłasc do łózka to wtedy....jest głodny,chce mu sie pic i tysiac innych powodow poda zeby jeszcze nie spac narazie cos w tv oglada.a ja juz mialam uciekac bo myslalam ze nikogo nie ma :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość