Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 paź 2007, 22:06

Jejku, co się stało??? MAm nadzieję że nic złego!!!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

11 paź 2007, 22:12

Małgosiu pamiętaj o tym co pisałam Ci na GG...
Każdy lekarz ma obowiązek ratowanie życia każdej istotki, taki jego obowiązek, napewno jesteś pod wspaniałą opieką....bedę się modlić za dzidzie

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 paź 2007, 22:12

MAłgosiu oby wszystko było dobrze... Takie dziwne te informacje które Ci podal, chcial Cię przygotować na najgorsze ale nie jest powiedziane ze tak się musi zakończyć... Nie mam pojęcia kiedy na usg widać serduszko bo ja nie miałam robionego długo, a w 14 tyg, to jeszcze nawet serduszka nie bylo słychać u Bartusia jak przylożyła mi lekarka takie coś do słuchania serca. Takze nie wiem. Proszę , nie zamartwiaj sie. Leki podzialają i wszytko bedzie w porządku!!! Trzymaj się!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 paź 2007, 22:15

Małgosiu, kochana,
co do serduszka, ja bylam w 8 tc z Fillipkiem i nie bylo widac i slychac serduszka, tez martwilam sie. takze rozumiem, musialam odczekac tydzien i ponownie zrobilam usg i bylo ok.
Najwazniejsze, nie mysl o zlych rzeczach, wiem ze to jest ciezko, ale mysl pozytywnie...
napewno bedzie dobrze, jestesmy z Tobą

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 paź 2007, 22:18

Małgosiu
Pewnie jeszcze za wcześnie by wykryć bicie serdunia, ja miałam pierwsze usg w 6 tygodniu ciąży i jeszcze też o biciu nie była mowa!!
Spokojnie, wiem że mogłaś się zaniepokoić ale jak piszesz że to cudowny lekarz to na pewno ma wszystko pod kontrolą!!
Tak jak piszę - jest jeszcze baaarrrdzo wcześnie by cokolwiek wykryć!
Wszystko będzie dobrze!
Wierzę w Was!! Buziaczki :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

11 paź 2007, 22:24

Małgosiu widzisz, jest nadzieja, wielka nadzieja!!! Będzie dobrze, każda z nas pomodli się dzis w tej intencji, a teraz prosze (wiem że to trudne) ale zrelaksuj się, odpocznij, nie denerwuj sie bo musisz być silna i spokojna, Ty też w ten sposób możesz pomóc maleństwu!

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

11 paź 2007, 22:40

Małgosiu mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.Jak ja byłam w ciązy i miałam robione pierwsze usg to tez nie było serduszka widac następne miałam za 2 tygodnie bo lekarz tez się martwił i było ok. A dzidzius może byc młodszy bo po ciązy cykl moze byc nieregularny.3mam kciuki

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 paź 2007, 23:10

Małgorzatka na pewno wszystko będzie dobrze, to po prostu jeszcze za wcześnie, żeby było widać serduszko, przecież tak jak Madzia22 pisała , od urodzenia Wojtusia minęło dopiero 8 miesięcy więc może masz jeszcze cykl rozregulowany i trudno w takim przypadku określić który teraz masz tydzień ciąży więc mam nadzieję, a właściwie jestem pewna , że już niedługo ujrzysz bijące serduszko twojego drugiego Maleństwa - trzymaj się

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

12 paź 2007, 08:21

witajcie

Malgosiu wlasnie przeczytalam to co napisalas :(
smutno mi sie zrobilo
ale wierze, ze to jeszcze za wczesnie aby zobaczyc serduszko
poczekaj jakis czas i zrob ponownie USG
i wierze, ze juz wtedy zobaczysz sliczne, male pulsujace serduszko :D :D

i kochana wiem co przezywasz
ja tez mialam ciezkie poczatki ciazy z Dominisiem
i tez dostalam Luteine dopochwową
a teraz moj smyk lobuzuje ile wlezie...

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

12 paź 2007, 09:04

MałgosiuBardzo mnie zmartwiło to o napisałaś :ico_placzek: Jednak z całego serca wierzę, że dobrze będzie. a może idź do innego lekarza niech on zobaczy kruszynkę. Może wszystko szybciej wyjaśni........

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości