Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

11 paź 2007, 11:40

Czesc kobietki :-D
Ja dzis w wyjatkowo dobrym humorku niewiem czemu,no ale wazne ze jest dobry :ico_brawa_01: ,Julcia nam dzis szczelila pobutke po 6 rano,ale dziwnym trafem sie wyspalam. Jesli chodzi o rozstepy to kremy nic nie daja i daje wam na to 100% pewnosci!! Najlepsze na rozstepy są oliwka dla dzieci i zwykły olej! Sprawdzone i dziala!Wielkosc brzuszka jest zalezna od dziecka i wod plodowych,mi sie wydaje,ze ja mam chyba poki co najwiekszy :ico_szoking: :ico_noniewiem: .....Ale przy Julci tez mialam ogromniasty wiec....Zreszta lekarz zapowiedzial mi juz syna 4kg albo i ponad 4kg wiec co sie dziwic.Ja tez jestem ciekawa na kiedy mi teraz termin wyskoczy ale to za tydzien w niedziele sie dowiem dopiero-juz nie moge sie doczekac normalnie :ico_haha_01: .Ja ubranak tez jeszcze nie pralam,musze jechac kupic proszek i dopiero abiore sie za pranie zreszta mam jeszcze tyyyyyle rzeczy do kupienia :ico_noniewiem: ....Asikk wiesz calkiem mozliwe ze to jest cos genetycznego,ale niewiem dokladnie,poki co wypoczywaj ile mozesz ....
a tymczasem uciekam buzka papa

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

11 paź 2007, 12:00

Co do rozstępów to też słyszałam o oliwce, ja od wielu lat używam Jonson Jonson oliwke w żelu po każdej kompieli i szczerze mówiąc mam tylko od ciaży takie dwa rozstepyna brzuszku ale sa jasne , kremy tez uzywałam ale już mam to gdzieś i jak sie skończyły to juz nie kupiłam , a na biodrach to mam od tycia przed ciazą walczylam z nad waga i schudlam ponad 10kg. A moja szwagierka to kupowała jakieś drogie kremy w aplece i też miała rozstepy na brzuchu i biodrach więc to chyba poprostu zalezy od organizmu i skóry. :ico_olaboga: :ico_puknij: Ale ja mam gdzies rozstepy ciesze się że w końcu bede miała dzidziusia i to jest dla mnie naj wazniejsze :ico_brawa_01: :ico_haha_02: Mój mąż to nawet gda że ja będe teraz kochała maluszka a on pujdzie w odstawke , ale tak nie bedzie ja go bardzo kocham i mówie mu ze to bedzie inna miłość, pa Pa uciekam juz terazna prawde. szukałam w necie koszuli lub piżamy takiej na ciaze i potem do karmienia. ale nic ciekawego nie ma a jak są to po 140-150zł chyba ich pogieło :ico_zly: Ok pa pa Buzi buzi dla was~!!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 paź 2007, 14:21

No ja tez slyszalam o oliwce ze jest dobra ale jakos zdecydowalam sie na krem jestem po kolejnej wizcyie maja wazy 2160 i tak slodko mi sie ogladalo ja w tym monitorku moj maz tez bardzo sie cieszy ze bedzei mial coreczke iwwogole jestem zadowolona bo on chodzi ze mna na kazda wizyte termin tak jak w poniedzialek przesunal sie na 27 listopada
pozdrawiam

[ Dodano: 2007-10-11, 17:52 ]
Dziewczyny a ja dzisiaj jade na ostatnia impreze na OKTOBERFEST bo potem jak juz bedzie maja w domku to ciezko bedzie gdzies wyjsc no chyba ze babcia bedzie ale gdzie taka kruszynke zostawic sama

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

11 paź 2007, 21:24

iwona83 zazdroszcze ci tej imprezki mojemu mezowi to nawet nie chce sie z domu ruszac i nie pamietam juz gdzie bylam,a chcialabym wyjsc chociaz do znajomych na kawke pogadac.

Ja siedze u rodzicowJulenka juz spi jeszcze moze cos obejrze w tv i klade sie spac bo zmeczona jestem.Buziaczki Miłej nocki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 paź 2007, 21:49

No wlasnie wrocilam bylo fajnie ale za dlugo nie moglismy posiedziec bo wiecie nie za bardzo sie czuje ale zjadlam kielbaske :ico_haha_01: moze pojedziemy jeszcze w sobote bo ostatni dzien jest ja bym chciala na taki rawdziwy oktoberfest do Monachium pojechac tam pewnie jest fajnie

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

12 paź 2007, 08:19

Witajcie.
Iwonko no to zaczniesz pewnie rozdwajanie na wątku :ico_oczko:

Jola wiesz mnie tez męczy czasem siedzenie w domu ale jak juz gdzies pojdziemy to z kolei źle sie czuje, przekręcam sie z półdupka na półdupek i wolę wrócić do domku :ico_haha_01:

Asikk te "specjalne" piżamki i koszulki są rzeczywiście w kosmicznych cenach ale ja myslę żeby może sie rozejrzeć za taka normalną ale mocno rozpinaną (tak żeby mozna było cycka do karmienia wyjąć swobodnie) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

12 paź 2007, 09:54

Witajcie Słoneczka wy moje :ico_haha_01:
Iwonko no z pewnoscia prawdziwy oktoberfest jest wypasiony tez zawsze chcialam na taki pojechac,moze jeszcze sie uda kto wie :ico_oczko:
Kasiu wiem wiem jak to jest ale mimo wszystko od czasu do czasu chociaz na kawke do znajomych bym wyskoczyła bo jednak w domu siedziec non stop to tez nie fajnie...

No a ja siedze sobie u rodzicow dzis z mamunia na obiadek zalewajeczke i placki ziemniaczane robimy,tatko wyjezdza słuzbowo wiec same baby praktycznie bedziemy :-D no jako jedyny zostaje moj brat :ico_haha_01: Ahaaa i mały mezczyzna pod moim serduszkiem :ico_haha_01: ....Ja wlasnie skorzystalam z chwilki i siadlam zajrzec do was dziewczynki,Julci wywinela mi numer i caly swoj szamponik wylala mi do wanny i teraz ma kąpiel z pianą po uszy :ico_haha_01: nawet z wanny nie chce mi wylezc :ico_haha_01: ....Dobra tymczasem ja uciekam buziaczki papa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 paź 2007, 10:01

Czesc to ja chyba dzisiaj na koncu ale cala noc prawie nie spalam nie wiem jak to jest ale praktycznie od 12 w nocy grzmi i pada dobrze ze moj piesek sie nie boi burzy bo bysmy wogole nie pospali
a teraz ide zrobic sniadanko Jola ja tez robie dzisiaj placuszki dawno nie jadlam i jakos naszla mnie ochota :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

12 paź 2007, 11:05

Hej witam to ja ostatnie weszłam na chwilke. Ja też dziś słabo spałam o 2 obudziłam sie bo tak biore tabletki i potem nie mogłam zasnąć też strasznie padał deszcz i wiałao . na oczywiście rano nie miałamsiły wstać , ale oczywiście mój kochany piesek jak usłyszy budzik to odrazu jest unas w łóżku i sie przytula i kradnie buziaki abyśmy już wstali. Wkleje foteczki to zobaczycie mojego pieska i mojego mężusia z pieskiem malutkim na rączkach. Ja czuje sie dobrz jak nie chodze wiec dużoooo dużoooo leze.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 paź 2007, 11:10

Widze dziewczyny ze ostatnio sie rozpisalysmy ja jak sie zalogowalam to chyba na 13 stronie bylysmy a teraz juz 32 ale fajnie jest z kims podzielic sie wiadomosciami
Asikk dobrze ze czujesz sie juz lepiej moze dzisiaj zabiore sie za prasowanie no bo na spacer to raczej nie wyjde dalej grzmi i pada

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość