MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 paź 2007, 13:10

hej to ja na chwilke... usypiam za chwile wiktorka i przygotrowuje sie psychicznie do wizyty u gin. za kazdym razem przezywam to jednakowo...moze przez to ze nie jestem pewna swojej znajomosci jezyka francuskiego :ico_noniewiem:
Frydza... trzymaj te ubranka :ico_sorki: jak sie okaze ze mam w brzuchu dziewczynke to odkupie od ciebie te rzeczy... to naprawde dobra oferta... zrob sesje swojej ksiezniczce i pokaz nam te cudenka :ico_sorki:
Natashka... to ten sam dom co mielismy wynajmowac juz rok temu... tylko ze wszystko strasznie sie przesuwa... teraz nie ma juz wyjscia... dzidzia w drodze i na zime musimy zmienic lokum...czekamy tylko az zakonczy sie remont...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 paź 2007, 16:48

sesji narazie nie zrobie bo to wieksze ubrana tak od 6 miesiaca dopiero bede zakladac naszej krolewnie to napewno sie pochwale :-D a ciuszki to moze moja bratowa dostanie bo jest w :ico_ciezarowka: z 2 dzieciaczkiem i jesli bedzie dziewczynka to jej podaruje :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

12 paź 2007, 08:30

witam poranna pora... ja juz po wizycie u gin... widzialam znowu swoja fasoleczke...slyszalam bicie serduszka... choc jeszcze nie na usg ( mialam sonde )
pierwsze usg bede miec dopiero 6 listopada...
a tu pochwale sie wam moim malenstwem... ktore ma zaledwie 2 cm... :ico_szoking:
z badania wynika ze jestem miesiac i 3 tygodnie w ciazy...
Obrazek

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

12 paź 2007, 09:24

MONIKAB fr, co za sliczna kruszynka!!! hihihi tez bym taka fasoleczke chetnie zasiala :ico_wstydzioch: wczoraj mielismy proby , achh ale z zabezpieczeniem....kiedy i ja bede mogla sie zaciazyc?? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

12 paź 2007, 09:31

no mamcia na moje oko to z zabezpieczeniem chyba wam sie nie uda zafasolkowac :ico_smiechbig:
byl wczoraj ten striptizik?moze jak zrobisz taki konkretny stiptiz to mezulek sie zapomni i za 9 miesiaczkow bedziesz miec druga niunie? :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

12 paź 2007, 11:50

MONIKAB fr, hihihihi a byl wczoraj striptizik hihihihih :ico_wstydzioch: i podobno brawurowo wyszedl, hihihi mezowi oczy wýszly na wierzch hihihi fajnie sie wczoraj wieczorek udal, siedzielismy do pozna a dzis taka niemrawa chodze bo niewyspana hihihih

a teraz lece do A. siostry zobaczyc dzieciatko kolejny raz hihihih

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 paź 2007, 12:25

Mamcia na drugi raz zrob dziurke w gumce hehehe i bedzie niespodzianka :-D

Monika fajowa fasoleczka,szkoda ze jeszcze nie wiadomo czy to Pani czyPan Monikowy :ico_haha_01:

Ja dzis niemrawa siedze od rana bo musiala wyjsc w ta paskudna pogode, caly czas gdy bylam po za domem padalo, lało doslownie :ico_zly: a teraz jak jzu przyszlam do odmu rozpogadzac sie zaczyna troszke :ico_zly:
teraz to mam to w nosie i burza z piorunami i grad moze nawalac...
wychdoze dopieo o15 do szkoly wiec licze tylko an to ze de tej pry sie rozjasni

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

12 paź 2007, 13:40

natashka, no niestety na dzien dzisiejszy to organy plciowe wygladaja tak samo... ale juz dzidzia ma albo jaderka albo jajniczki... ach... chcialabym juz wiedziec co bedzie...musze niestety czekac do minimum 16 tygodnia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

12 paź 2007, 20:08

hej kochane
Moni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super chłopaczek na tej foteczce haha;) jejku już tak wyraźnie wsystko widać a to nawet nie 2 mies!
a u nas zmiany Kornelek zrobił dzisiaj samodzielnie 4 wielkie kroki :ico_brawa_01: a dwa dni temu wyszedł mu 1 ząbek :ico_brawa_01: oj rozwija się to moje szczeście rozwija;)
ale ja padam słuchajcie ze zmęczenia...

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

12 paź 2007, 20:29

witaj Lemo ogromniaste brawka dla Kornelka :ico_brawa_01: ani sie obejrzysz a nie bedziesz nadarzac za swoim szczesciem :-D
wiesz... ja tam na zdjeciu wyraznie oczami wyobrazni widze mala cipusie :-D ... wiec dziewczynka na 100 % :-D :-D :-D
a tak na powaznie... to czasami sobie tak mysle, ze to nawet dobrze by bylo jakby byl synus, bo wtedy moj wiktorek mialby odpowiedniejsze towarzystwo do zabawy

[ Dodano: 2007-10-13, 09:50 ]
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

[ Dodano: 2007-10-13, 09:53 ]
cos straszliwe pusteczki ostatnio tutaj panuja...
wpadam na chwilunie sie przywitac i korzystam dzisiaj z tego ze mam checi do pracy... dzisiaj robie porzadki... :ico_noniewiem: ... przedswiateczne... :-D

[ Dodano: 2007-10-13, 10:34 ]
AGA WIDZE CIE :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
JESTES JUZ NA TT I SIE NIC NIE ODZYWASZ :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość