Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

12 paź 2007, 11:22

Obrazek
Obrazek
Obrazek
TO MOJE POCIECHY!!!! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 paź 2007, 12:55

Asikk super piesek no i mezus tez :ico_haha_01:
pewnie twoj pies mojego by chetnie schrupal na sniadanko :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

12 paź 2007, 12:59

Nie on tylko tak groźnie wyglonda jest bardzo przyjazny i co naj ważniejsze nie jest agresywny tylko bardzo mądry i posłuszny. Do tej pory to on był moim dzidziusiem mamy go 7 lat, i troszke sie martwimy jak bedzie raagował na dzidziusia, ale cały czs go przyzwyczajam że bedzie dzidzia , gdy zapytam go gdzie pani ma dzidziusia odrazu jest przymnie i noskiem upycha mi brzuch i potem go liże , więc myśle że nie będzie źle. :ico_haha_01: Całuje was pa pa :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-10-12, 13:03 ]
A co do mężusia taki zwykły facet , on zaj..... podoba sie mi i nie tylko w garniturze ,wtedy to wyglonda naprawde bosko, a że pracuje w banku to widze go tak na codzień i widze jak jestem czasem u niego jak go laski wzrokiem pożerają , wtedy jestem taka zazdrosna :ico_zly: ale wiem ze nigdy nie zrobił mi świństwa i mam nadzieje że nie zrobi. :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

12 paź 2007, 14:19

Asikk super piesek :-D a wiesz mysle ze pies to takie zwierze ze przyzwyczaja sie do czlowieka a tymbardziej kiedy to niemowle pamietam jak urodzilam Julcie i nasz "Cwaniak" ja zobaczyl to nie wiedzial jak sie na poczatku zachowac a pozniej ja pozadnie obwachal i polizał po raczce :-D teraz jak gdzies Julcia leci to Cwaniak za nia,choc osobiscie duzo tez zalezy od wychowania czworonoga bo to w sumie piesek tesciow,no ale ze mieszkamy nad nimi wiec wiecie......Tesciowa jak to staruszka tak go rozpiescila :ico_zly: ze wystarczy na niego reke podniesc albo krzyknac i potrafi sie rzucic do gryzienia :ico_zly: za to jakos nie przepadam za tym psem no ale.......Np pies moich rodzicow od poczatku bardzo uwaza na Julcie i nawet jakby ja chroni ona moze mu robic wszystko a on nawet na nia nie warknie,wiec tak jak mowie wszystko zalezy od wychowania :ico_haha_01: .....
Iwonko masz racje ja tez jak tu zaczelam pisac to nie pamietam na ktorej stronie bylo ale jakos wczesnie a tu juz tyle stron :ico_brawa_01: i dobrze bo bynajmniej mam z kim pogadac o wszystkim i o niczym :ico_brawa_01: ...ciesze sie ze was mam :-) ...Ja tez wam wkleje fotki mezusia i troszke jakis tam moich tylko musze czekac na brata zeby zgrac fotki z koma :ico_haha_01: buzka

[ Dodano: 2007-10-12, 16:47 ]
No kochane nie zgrałam fotek z koma :ico_zly:
ale znalazłam jakies starsze foteczki na kompie u mamusi wiec wklejam

MOJA JULCIA W PIŻAMCE
[img][img]http://images26.fotosik.pl/100/8360646e1e18335a.jpg[/img][/img]

JULCIA W BASENIKU
[img][img]http://images22.fotosik.pl/178/959487957fbbb71f.jpg[/img][/img]

JA Z JULECZKĄ
[img][img]http://images30.fotosik.pl/101/db1d13d882f0f492.jpg[/img][/img]

NASZ KOCHANY PIESEK(MAX)rodziców
[img][img]http://images24.fotosik.pl/101/37edc1950a50b149.jpg[/img][/img]

MOJA JULCIA JAKO SEKRETARKA
[img][img]http://images30.fotosik.pl/101/48040668bce240de.jpg[/img][/img]

I MÓJ MĘŻUŚ
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 paź 2007, 19:47

Jolasuper zdjecia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-12, 22:33 ]
Dziewczyny ale mnie dzisiaj brzuch boli czekam jeszcze na meza jezeli nie przejdzie to chyba na pogotowie pojade i jeszcze te moje plecy nie umiem wogole siedziec dobra uciekam sie polozyc moze przejdzie oby bo nie chce nigdize jechac

pozdrawiam

[ Dodano: 2007-10-13, 10:54 ]
Czesc witam o poranku widze ze ja dzisiaj pierwsza a myslalam ze bede ostatnia jakos mi sie dzisiaj dobrze spalo bol brzucha na szczescie przeszedl i juz jest dobrze moze zabiore sie dzisiaj za prasowanie ale jakos mi sie nie chce
pozdrawiam

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

13 paź 2007, 12:20

hej dziewuszki:)

zdjecia zajefajne , kurcze musze swojego mezluka zagonic by tez nasze tu wkleil bo ja niestety nie potrafie :( ja nadal walcze z chorobstwem pomalu przechodzi, katar przeszedl to teraz kaszel !! :ico_zly:
ja wczoraj i dzis mialam 2 skorcze takie dosc mocne i sie troszke zaniepokoilam , ale nic poza tym sie nie dzieje takze spoko :)dzis u nas piekna pogoda, az sie nie chce w domu siedziec...dobra uciekam obuadek robic, a z tymi plackami to mi smaka narobilyscie :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 paź 2007, 13:16

Dziewczyny poprasowalam jeszcze zostala mi jedna czesc ubranek ale to juz jak bede miala lzoeczko bo i posciel musze wyprac
doba uciekam ide gotowac obiadek dla mezusia moze go znowu dzisiaj gdzies wyciagne bo i pogoda sie poprawila bo jak moze dwa dni byc burza :ico_puknij: podobno po wczorajszych deszczach strasznie jest pozalewane dobrze ze u mnie nie wyglada to tak zle
robak dobrze ze choroba juz przechodzi

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

13 paź 2007, 14:14

Witam dziewczynki :ico_brawa_01:
Ja dzis zrobilam zakupki :ico_brawa_01: z mamusią oczywiscie :-) kupilysmy sofke do spania dla Julci i nowe ciuszki dla maluszka zeby mial do szpitala takie fajne :ico_brawa_01: ....Wczoraj jednak zjadłysmy krokiety :ico_haha_01: ,a dzis robimy zalewajeczke i placki ziemniaczane :-D ....Mnie w nocy dopadły takie bole,ze myslalam ze zaraz urodze :ico_szoking: :ico_haha_01: ,ale na szczescie przeslo i teraz juz jest ok choc chyba maly zas mi sie obnizyl bo strasznie nisko go czuje i nisko mam brzuch .....W pon lekarz,a za tydzien dokladniejsze badania to bede wszystko wiedziala.
robak kaszel wylecz jak najszybciej poniewaz mi lekarz powiedzial ze kaszel powoduje obnizanie sie macicy co prowadzi do skorczow i dal mi tabletki super mi pomogly i nie szkodza dzidziusiowi.....
iwona83 no z tymi bolami to ty juz uwazaj :ico_nienie: lepiej teraz jak najwiecej odpoczywaj :-) .....ja tez teraz wezme sie w tygodniu za pranie i prasowanie ubranek,zamowilam sobie posciel dla malego to tez wypiore uszykuje juz spanko :-D
http://www.allegro.pl/item251588038__6_ ... _120_.html
taka posciel mu zamowilam "misie z podusią na błękitnym tle" .....

Uciekam na obiadek buziaczki papa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 paź 2007, 15:29

Jola fajna ta posciel :ico_brawa_01:
ja mam zielona z barankami jak kupowalam to nie wiedzialam jeszcze kto siedzi w brzuchu nie wiem czy nie kupic jeszcze jednej na zmiane

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

13 paź 2007, 15:44

No ja na zmiane mam w razie cos ale powiem ci Iwonko ze dziecko racze brudzi posciel dopiero pozniej jak zaczynaja sie akcje ze sztucznym mlekiem i soczkami bo wtedy zawsze moze cos prysnac z nienacka albo cos...Ja przy Julci np mialam tylko jedna posciel a jak cos to przykrywalam ja kocykiem tamtą wypralam wysuszułam i bylo ok :)
Mnie zas cos brzuch boli :ico_noniewiem: .....kurcze mam nadzieje,ze nic mi sie nie rozkreca :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość