Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 paź 2007, 12:59

dzieki JULI za linka :-D okukam :ico_oczko: ,a ja test robilam jakos na poczatku pazdziernika bo nie dostalam@ ,a zdziwienie bylo ogromne ze jestem w ciazy bo po poronieniu mielismy poczekac 3 miesiace i dopiero starac sie o bobaska, a tu po 2 miesiacach hop siup i jakos zafasolkowalam wczesniej hi hi,radosc byla przeogroma a strach jeszcze wiekszy echhhhhh :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

12 paź 2007, 13:09

Frydza pisze:radosc byla przeogroma a strach jeszcze wiekszy echhhhhh


skąd ja to znam...........

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

12 paź 2007, 13:21

acia pisze:
Frydza pisze:radosc byla przeogroma a strach jeszcze wiekszy echhhhhh


skąd ja to znam...........


Hehe właśnie... Ja testowałam jakoś 5 pazdziernika(2 dni po opóznieniu @)
I poryczałam się jak nigdy...i ze szczęscia i z przerazenia :-) Miesiąc pózniej wróciłam do Polski :-)
:ico_olaboga: ale kiedy to było ?? :ico_oczko:

Juli dziekuje za rade dotyczącą nocek-spróbuje ją w nocy tylko przytulić a nie od razu dawać cycusia(robie to automatycznie na spiąco) i może sama ją przyzwyczaiłam że jak sie budzi to od razu cyc :ico_olaboga:

Testowaliśmy wczoraj deserek marchewkowo-jabłkowy i moje dziecko nie od razu zaakceptowało nowy smaczek.Swoje niezadowolenie pokazywała minką....
Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 paź 2007, 13:33

dziewczyny chyba skończyły się problemy Emilki z kupką. Mała lezała sobie w bujaczku przed akwarium i podziwiałam rybki, aż tu nagle zaczęła się prężyć i słyszę jak ostro ciśnie kupala. jak skończyła jęknęła, pewnie chciała mi powiedzieć że chce się przebrać. No to wzięłam ją na przewijak ściągam pieluchę a tu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: takie kupsko że aż mnie zatkało, byłam a właściwie nadal jestem w szoku, w końcu nie potrzebowała mojej pomocy. Wczoraj wykupkała się w ten sam sposób tylko kupa była mniejsza ale dziś, to jeszcze czuję tą kupę w całym domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem szczęśliwa że hoho

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

12 paź 2007, 13:42

asiula26, GRATULACJE dla Emilki za duuużą kupkę i oby tak dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 paź 2007, 13:53

dzięki IZUS :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-10-12, 13:56 ]
a ja zbieram się do rodziców. Dziś znów będą na obiad kluseczki na parze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pyyyyyyyyyyyyyycha

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 paź 2007, 15:03

karla dla PANA BULKI PLUTA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

a z tych ciuszkow do ktorych podalas linki, ja mam identycznego tygryska dla leosia hihi
kupilam tutaj na ebayu

uciekam bo musze dzis ogarnac mieszkanko, robie obiadek -kotleciki jajeczne(pierwszy raz) , licytuje perfumy na allegro i musze sie sprezac hihi

chce byc ready jak adas wroci zeby pojechac od razu do tesco a nie po nocach sie wloczyc hihi

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 paź 2007, 16:10

Cześć Wam dziewczyny, nie odwiedzam forum często bo się poprostu nie wyrabiam.Tomek ma prawie 4 miesiące, jestem w szoku jak to leci...
Napiszę troszke co u mnie
09.09.07 były chrziny,później pojechaliśmy nad morze do Krynicy Morskiej na 10 dn, później do teściów w lubelskie. Mój Tomuń rośnie, już waży 5150 g i mierzy 59 cm, ostatnio byliśmy na szczepieniu...A Trochę poczytałam co piszecie...Wy już dajecie maluchom jedzonko?
Pozdrawiam wszystkieczerwcówki, postaram odwiedzać częściej...
Aga

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

12 paź 2007, 17:49

acia pisze:Karla jak ty planujesz dzień ,że masz czas na te wszystkie fora , konie i dziecko ?

Pluto jest prześliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:-D .


fora przeglądam po 19-tej jak Buła śpi,
codziennie oddaję go do mojej mamy na 4 h = mam wtedy czas na stajnię, zakupy i inne duperele,
zważ, że ja w domu NIC nie robię = mąż wychodzi ok 7, wraca ok 21 - obiadów nie oczekuje,
do sprzątania mam Panią, więc oprócz opieki nad Bułką nic nie muszę robić

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 paź 2007, 17:55

Czesc Agniecha dawno cie u nas nie bylo :ico_oczko: wpadaj czesciej :-D ,ja to juz padam na twarz chodze na rzesach bo mala caly dzien jest zmierzla nic jej nie pasuje :ico_olaboga: spala dwa razy po pol godzinki :ico_zly: teraz wreszcie ja ululalam moze pospi dluzej bo nie wyrabiam psychika mi siada ojojoj ale jak wstanie i sie do mnie usmiechnie to jej wszystko wybacze :-D spoko dam rade echhhhhhhhh musialam se ponazekac :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość