Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

12 paź 2007, 15:35

Ja jeszcze nie kupuje ubranek... ale myślę, że już przyszły miesiąc będzie obowiązkowo zakupowy-nie chciałabym wszystkiego zostawiać na ostatnią chwilę, w grudniu bym wolała już tylko zakupić wanienkę, łóżeczko i wszelkie kosmetyki i pieluchy... ubranka wolę zacząć składować nieco wcześniej... muszę poszukać, bo na pewno gdzieś jest na forum, jakaś praktyczna lista rzeczy, które trzeba mieć... nie chciałabym też nakupować niepotrzebnych bibelotów :ico_noniewiem: w ogóle to mam pod tym kątem totalny zawrót głowy :ico_olaboga: i nie wiem jak się za to zabrać

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

12 paź 2007, 19:40

Hej dziewczyny,słyszałyście coś może,że juz nie można płacić położnym i, nie można mieć swojej osobistej przy porodzie?
Własnie rozmawiałam ze swoją znajomą która teraz rodziła i własnie ona mi to powiedziała.I mówiła jeszcze ,że ona ze swoją położną kontaktowała sie tylko telefonicznie w dniu porodu ,aż jestem ciekawa czy coś wiecie na ten temat :ico_noniewiem:

Buźka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

12 paź 2007, 20:10

Hej!
monia26 pisze:Hej dziewczyny,słyszałyście coś może,że juz nie można płacić położnym i, nie można mieć swojej osobistej przy porodzie?
słyszałam to samo i trochę się niepokoję. Ja rozmawiałam z moją ginekolog i ona mi to powiedziała, a oprócz tego mnie oświeciła, że mogę zapomnieć o znieczuleniu zewnątrzoponowym...bo nie będzie mi miał kto zrobić :ico_szoking:
Wolę przejść to milszych tematów...ciuszki piękne...wstyd się przyznać, bo ja nie mam jeszcze dosłownie nic. To wszystko ma związek z tą przeprowadzką...myślę, że od przyszłego tygodnia skończymy oglądanie i zaczniemy kupowanie :ico_brawa_01:
Bo na razie tylko chodzimy i oglądamy. Ale myślimy podobnie, bo dziś jeszcze Was nie czytałam, a wypatrzyłam fajny kombinezonik za 30 zł, po który się jutro wybieram :-D
Buziaki

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

12 paź 2007, 20:58

fajne te kombinezoniki ja tez jeden wypatrzylam na alegro a mam jeszcze taki spiworek ale taki duzy na caly wozek ale naprawde cieply z julka wykorzystalam go przez 2 lata

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

12 paź 2007, 21:03

Cześć dziewczynki.
zaglądam wieczorową porą, własnie uzyskałam dostęp do komputera bo mój mężuś poszedł obrażony spac :ico_puknij: Czasami wydaje mi się ze głupota facetów nie zna granic hehe, zupełnie nie miał powodu zeby sie obrażac ale on czasami zachowuje się gorzej ode mnie pod względem humorków :ico_olaboga:

Ja jeśli chodzi o położne i znieczulenie nic nie słyszalam :ico_noniewiem: także nie mogę się wypowiadac w tym temacie.
Monia śliczne te ciuszki, ja jak będę układac swoje to tez wkleje zdjęcie i pokażę. W zasadzie to mam ich sporo ale chciałabym jeszcze dokupić kilka spioszków w najmniejszym rozmiarze bo prawie nic nie mam. No i oczywiście kosmetyki, pościel do łóżeczka którą mam po Patryku, on praktycznie jej nie używał ale chcę coś nowego w innym kolorze :ico_oczko: Będziecie miały baldachim? Mi się podobają takie z tiulu ale są dosyć drogie. Jeszcze się zastanawiam. Zaczynam wpadac w szał zakupowy, obkupiliśmy juz Patryka na zimę więc czas pomyśleć o drugiej niuni. Jak przeglądam allegro bo raczej po sklepach nie chodze bo nie mam jak to wszystko mi się podoba :-D Szkoda ze niektóre rzeczy są takie drogie :ico_noniewiem:

Goonia, to jak zrozumiałam kupujecie mieszkanie tak??? Drogo u Was jest pod tym względem. Ostatnio jak oglądałam jak zróżnicowane są ceny mieszkan to az złapałam się za głowę. U nas na Pomorzu kosztuje przykładowo ok 70m 170-200 tys a w Warszawie gdzies 600tys :ico_szoking: Różnica ogromna no ale wiadomo to stolica :-)

marcia_pod, super ze z dzidzią jest ok. Na pewno coś Ci zaszkodziło i jutro będzie juz lepiej.

Mary to Ty pewnie pilnieuczysz się do obrony i niedługo pani magister bedziesz. Powodzenia!!!

Gosia czekamy na zdjęcia :ico_oczko:

Patryk własnie zasypia, zaraz go położe do łóżka i będę miała labę :ico_brawa_01: Idę popatrzec na inne wątki.
Kolorowych snów :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

12 paź 2007, 21:15

http://www.allegro.pl/item255315933__la ... tmlwlasnie taki mi sie podoba

[ Dodano: 2007-10-12, 21:18 ]
dziewczyny jeszcze raz wkleje strone bo ta cos poknocilam i sie nie otwiera
:ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-10-12, 21:20 ]
http://www.allegro.pl/item255315933__la ... siem_.html

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

12 paź 2007, 21:57

madziarka81 pisze:Goonia, to jak zrozumiałam kupujecie mieszkanie tak???
no nie jest tak cudownie....nadal jeszcze wynajmujemy
madziarka81 pisze:na Pomorzu kosztuje przykładowo ok 70m 170-200 tys
u nas jest dokładnie to samo, a nawet jeszcze drożej :ico_szoking: Do tej pory mieszkaliśmy w ślicznej kawalerce, no a tam niestety dla trzech osób jest za ciasno. Teraz mamy zarezerwowane inne mieszkanie, ale jak juz to na 100% wypali to Wam wszystko powiem :-)
madziarka81 pisze:mój mężuś poszedł obrażony spac
Madziu mam nadzieję, że to nic poważnego
Idę spać, bo mój Mały dziś strasznie daje czadu :ico_brawa_01: Jestem umęczona od kopniaczków. W końcu od tego brykania czkawki dostał :ico_brawa_01:
Dziewczyny jak Dzidziuś tak ostro szaleje to dlatego, że jest mu dobrze, czy wręcz przeciwnie...bo ja się czasem martwię, ze mu tam coś nie pasuje...
Dobra, znikam! Słodkich snów!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

12 paź 2007, 22:54

Goonia pisze:Madziu mam nadzieję, że to nic poważnego

mary pisze:Pewnie jutro znów będzie wszytsko wporządku


ja się tam nie przejmuję jego humorkami bo znając życie jutro będzie robił kawusie do łóżka :ico_oczko: Poszedł obrazony bo zepsuły mu się napisy w filmie który oglądał na komputerze i nie mogłam naprawić na to on wstał ze ma to w nosie i idzie spac. Miał taka minę jakbym nie wiem jaką krzywdę mu zrobiła :ico_puknij: :ico_oczko:

Mariola ładny ten kombinezon :-)

Goonia pisze:madziarka81 napisał/a:
Goonia, to jak zrozumiałam kupujecie mieszkanie tak???
no nie jest tak cudownie....nadal jeszcze wynajmujemy

a ja zrozumiałam ze kupujecie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: przepraszam :ico_sorki:

Goonia nie przejmuj się ilością kopniaczków, na pewno jest w porządku. Moja mała z natury leniwa dzisiaj cały dzien w ruchu, teraz chyba odsypia bo jest cisza :ico_oczko:
A mówiłam wam że najprawdopodobniej nie będzie Martynka tylko Karolinka??? :-) To imie bardziej mi się podoba i o dziwo Mackowi tez tak więc moze doszliśmy do porozumienia w tej kwestii chociaz kto wie moze sie jeszcze zmieni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

12 paź 2007, 23:32

Moja dzidzia ostatnio prawie nie kopie... wczoraj miałam usg i wszystko gra, ale dzisiaj na przykład ani jednego kopniaka :ico_szoking: to przecież nie normalne jest... nie wiem czemu taki spokój nagle w moim brzuchu zapanował, ale wolałam obrywać, nawet jak czasami bolało :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

12 paź 2007, 23:47

ja jeszcze siedzę ale chyba powoli zbieram się do spanka :ico_spanko:
Fintifluszka, nie martw się, przeciez byłas wczoraj u lekarza, miałas usg, wszystko jest w porządku. A dzidzia moze odpoczywa i bardziej się rozleniwiła??? a próbowałas się kłasc i zaczepiac brzuszek troszkę??? :ico_oczko: u mnie to akurat działa jak zbyt długo nie czuję kopniaczków.

Dobra, naprawde ucekam spac bo jutro wstane nieprzytomna.
dobranoc wszystkim :ico_papa:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość