Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

12 paź 2007, 21:40

Ela28, boki można zrywać jak łapie się za główke, tyle ma zmartwień bidulka.
To teraz możesz napić się pysznej kawki z mleczkiem :ico_kawa: Riterka dobrą robi :ico_haha_01:
i fajnie że trafiliście na dobrego lekarza :ico_brawa_01: Elu już niedługo będziesz miała aniołka w domu

Widze ze wspominki się zaczeły, ja z porodu pamiętam te miłe, śmieszne momenty :-D np chciałam sobie stojak od kroplówki przełożyć przez rękaw od koszuli , nie wpadłam na to że można woreczek ściągnąć :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 paź 2007, 21:56

Nellu juz wł :-D A jak zadzwoniłam to usłyszałam "to nie nasza wina" a ja na to "g.. mnie obchodzi czyja, pyt jest proste kiedy.." A wiesz my mamy takie liczniki i płacimy tylko za to co zużyjemy. Woda była nieco później, chyba musiała jakoś nalecieć czy coś tam, nie znam się, ale dzidzia wykąpana :-D

Mosob dobre :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

12 paź 2007, 22:15

dobre, dobre :ico_haha_01:

dobrze zrobiłaś Asiu :ico_brawa_01: To nie o to chodzi, że nie płacicie jak nie grzeją ale o to kto zapłaci za leki jak mała zachoruje No! :ico_nienie: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 paź 2007, 22:26

No fakt :-D Ale wiesz nasza mała całe szczęście jest zimno lubna, najlepiej śpi jak ma w pokoju koło 18 stopni i nawet się odkrywa, ale ja jestem przewrażliwiona i kupiłam jej śpiworek :-D

Kompetencja pracowników takich administracji jest powalająca, nawet nie zdażyłam zadac pytania a ona już "to nie nasza wina" winny się zawsze tłumaczy, ręce opadają i co taki normalny czlowiek ma zrobić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

12 paź 2007, 22:45

przypomniała mi się scena z filmu Miś ..... :-D Sytuacja identyczna jak u Ciebie. Facet odbiera telefon i mówi - kierowiczko czy palimy? Palimy bez przerwy - mówi to odpalając jednego papierosa od drugiego :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ja też jestem przewrażliwiona i pediatra zwrócił mi uwagę, że Maks to nie ja i nie koniecznie lubi lubi spać latem w skarpetkach ..... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-12, 22:52 ]
Kurcze chyba muszę uciekać spać :ico_spanko: Cały dzień bolała mnie głowa z niewyspania. Chyba to jednak zęby bo jak mu posmarowałam żelem, uspokoił się. Śpi od 19.30 a budził się już 4 razy :ico_placzek: Ciekawe jak noc nas dziś czeka? :ico_olaboga:

Jutro wielki dzień Maksia. Impreza urodzinowa :ico_brawa_01: Oj będzie się działo :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

12 paź 2007, 23:26

boszeeee :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

macie tabelkę z urodzinkami dzieciaczków?? POPROSZĘ na maila ładnie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: pliiiissss

dobranoc :-)

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

13 paź 2007, 06:47

Cześć! Czytam codziennie ale nie odpisuję, bo moich postów nie zauważacie. :ico_nienie:
elu, dziękujemy za pamięć. Świetnie, że w końcu trafiliście na kogoś, kto wam pomoże.
:ico_buziaczki_big: dla wszystkich dzieciaczków. Miłego dnia

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

13 paź 2007, 08:27

Chloe, no wieszzzzzzz...... ja Cię zawsze zauważam :ico_nienie:

Jak ktoś ma ochotę ba kawkę to zapraszam :ico_kawa: herbatka też się znajdzie :-D

Uciekam zaraz bo tyle mnie dziś pracy i przygotowań prze imprezą czeka, że :ico_olaboga:

Tatuś jak zwykle znajdzie sobie jakieś sprawy do załatwienia i zostanę z tym sama :ico_zly:

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

13 paź 2007, 09:26

Poprosze herbatke z cytrynką :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 paź 2007, 10:59

Witam

Chloe no co ty piszesz jak można nie widzieć postów z takim blondynem w podpisie :-D
My dziś mykamy do lekarza bo mała coś mi pokasłuje przez katarek :ico_placzek: wolę dmuchać na zimne czyli lecieć za wczasu do lekarza, póki jeszcze nawet temp nie miała i oby tak dalej. Czy ktoś ogladał debatę, tak pytam bo nie oglądałam, a ciekawa jestem opinii.
Agatko
Obrazek

Nellu czekamy potemna fotoreportaż :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość