Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 paź 2007, 09:43

ooooooooo :ico_szoking: nie licząc nocnego posta Madzi jestem dziś pierwsza

Agniecha 772 wpadaj częściej no i 100 latek dla Tomusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: bo dziś 4 miesiące kończy

Karla zazdroszcze sprzątaczki

Frydza ja też ostatnimi czasy jestem zmęczona bo E i przez to ząbkowanie do grzecznych nie należy ale wystarczy że sie do mnie uśmiechnie i wszystko mi przechodzi

A my dziś gości mamy po południu więc biorę sie do roboty
o kurka Emi się rozwyła ide do niej

[ Dodano: 2007-10-13, 09:50 ]
JAśnie Pani jednak była przede mną, ja chyba za długo posty czytałam.
rzełożyłam Emilę do bujaczka położyłam przed akwarium no i nie ma dziecka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cho.ć na chwilę.

A po połodniu to nie będzie jakaś wielka biba wiec nie robię nic specjalnego, przygotowałam sobie wczoraj tradycyjną sałatkę warzywna coś do tego jeszcze będzie tylko muszę wymyslić, a poza tym to ciacha chipsy paluszki orzeszki no i piwko dla mnie karmi malinowe.
no i mam pytanie do mam karmiących piersią, czy wy próbujecie jakiegoś alkoholu?? a jesli tak to w jakich ilościach, bo ja to w sumie mam straszny opór

A mężulek pojechał hen hen po radio do samochodu i czekam aż wróþci bo głodna jestem a obiecał zrobić po drodze zakupy bo mnie to ciężko sie tak z rana wybrać szczególnie w taką pogodę.
Ale mała daje głos kłóci sie z rybkami :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 paź 2007, 10:30

czesc :-D
Przeczytałam wszystko ale niewiele pamiętam :ico_noniewiem:

Witam stare kolezanki :ico_brawa_01: Izus, Aga dawno Was niebyło!! Dzieciaczki cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Juli Junior świetny model, fajną ma buzię :ico_oczko:

Wszystkim świętującym najserdeczniejsze zyczenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Astrid, j na E-mama zalogoiwałam się jako czarnulkas, ale napisałam tylko jednego posta - przywitalnego, ale nie umiałam dalej włączyć się w rozmowę, a tymczasem TT zaczęło działać :-D Wiem, ze jesteś na e-mama, pamiętam, jest tam jeszcze Lariska, która na początku była na TT, ale widać jej bardziej przypasowało tamto forum ;))

Aniu macie takie duze akwarium? Suuper!! Ile litrów? My mamy takie 10 litrowe.. trudno to nazwać akwarium hehe mieszka tam 5 rybek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ale to było na początek by przekonać Karola o posiadaniu go w mieszkaniu hehe. Teraz myślimy o 260 litrowym, ale to jak wniesiemy się do domu, narazie są inne wydatki - cement na przykad :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:


Asiu cieszę się bardzi, ze Emi nie potrzebuje juz operacji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiu co do alkoholu, to ja wcale nie ruszam nawet karmi, kiedyś tylko miałam taką chcicę na piwo, ze wzięłam łyczka, spłukałam usta i wyplułam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

13 paź 2007, 10:43

-indigo- pisze:Karla wszystkiego naj dla Bułeczki, uściskaj go. A co do twoich obowiązków to zazdroszczę takiej beztroski. Taka to pożyje... Tylko prawdziwego związku Ci brakuje a to jednak wiele prawda?? Bo widziec się tak rzadko z mężem to nie bardzo... Chociaż powiem ci, że ja ze swoim tez już coraz mniej się widzimy. Taka pogoń za pieniędzmi, bez sensu.
.


tia, beztroska to moze teraz... ja pracuje juz od 10-ciu lat...
i podobnie jak maz mój po 12h dziennie albo dłuzej :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
teraz mała przerwa dla Bułki :-D :-D

niestety do pracy mojej nie dam rady wrócic wiec nie wiem ci bedzie, bo nie wyobrazam sobie siedzenia doma

co do konia = mam go od 5-ciu lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

..........

co do Pani sprzatajacej, nie wiem czy to jakis luxus, wiekszosc moich znajomych tez takowe posiada = przychodzi raz w tyg, i sprzata gruntownie


Dla dopełnienia= TU MOJE KOTY
........
ORAZ JA
..........
ORAZ MOJA KOLEJNA PASJA - tu gdzieś na rajdzie
.........
Ostatnio zmieniony 15 paź 2007, 07:57 przez Karla, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 paź 2007, 11:07

Karla masz świetne hobby :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wspaniałe kociaaki :ico_oczko: śliczny koń :ico_brawa_01: a Ty..prezentujesz się świetnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-13, 11:29 ]
Kamilko strasznie mi zal Twojej siostrzyczki... rozstanie zawsze boli, ale czasem lepiej zakończyć niz męczyć się dalej. Niech się trzyma, napewno będzie lepiej ;) Ja szukałam szczęścia dośc długo, a teraz mogę powiedzieć, ze warto było tyle szukać ;)
A co pytania Twojej siosrty, to chciałm napisać jak Dominika, ale zanim napisałam ona była pierwsza hehe

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 paź 2007, 12:58

kamilka ja tez mam wymarzonego ksiecia dla twojej siostry, ale na razie skonczyl dopiero 3 miechy wiec musi troche poczekac.. a starszy ideal zajety
takze sorki, niewiele pomoge

karla piekny kon!!! super!!!!!!!!!!!!!!!
za kociakami niestety nie przepadam ale sa ladne hhihi

asiula ja pije piwko od czasu do czasu albo lampke wina. tuz po karmieniu wieczornym. a do nastepnego jest ok 7godz.

wiekszosc znajomych pila okazyjnie podczas karmienia .. wiec ok

a teraz zmykam.
adas szykuje sniadanko
potem ja sie szykuje hihi
jeszcze male porzadki
i ruszamy
takze bede jutro wieczorem..
buziaki
papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 paź 2007, 13:59

WITAM :-D a ja od rana sprzatam poki mi sie chce,a podlogi to wieczorem zmyje jak niunia zasnie!KARLA kon,kotki i ta fura echhhhhhh marzenia ja se w bloku to moge pojezdzic ale wiecie na jakim koniku hi hi :-D ,Wiki spi juz 2 godz a niech spi pewnie odsypia wczorajszy dzien zlosnica mala hi hi,DZIEKUJE ZA SLOWA OTUCHY JESTESCIE WSPANIALE :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

13 paź 2007, 14:41

karla pewnie nie luksus - szczerze mowiac gdybym miala wieksze mieszkanie i chodzila do pracy tez bym sobie taka panie sprawila... nie nadazam i teraz ale czesto przymykam na to oko :-) a ile u was w poznaniu to kosztuje?

co do twoich pasji - super... ja tez kocham konie, kilka razy w swoim zyciu zdarzalo mi sie jezdzic, raz bylam na obozie w siodle, a w wakacje oskar po raz pierwszy usiadl na konia - potem postaram sie wam wkleic zdjecia.. teraz zmykam bo mamy dzis plan pojechac dom empiku i media marktu

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

13 paź 2007, 15:05

Witam i my :-)

Karla konik - kotki i 4X4 śliczne :ico_brawa_01: Zazdroszczę takich hobby bo ja od zawsze to wszystkiego po trochu... :ico_olaboga:
Narazie pozostaje we fryzjerstwie ale kto wie co bedzie dalej :ico_oczko:

asiula26 ja też mam opory przed piciem alkoholu i jak narazie jeszcze sie nie skusiłam ale jak by mnie przycisnęło... :ico_oczko: Myślę że jak ktoś wypije sporadycznie to nic sie nie stanie(przecież nie bedzie sie piło do oporu ):ico_oczko:

avisekżyczę udanych zakupów w empiku i media markt :-)

U nas dzisiejsza noc STRASZNA :ico_placzek: i nie pomagało przytulanie.Nikola kreciła sie marudziła...ohhh i co na nią spojrzałam to był uśmiech od ucha do ucha(jakby specjalnie nie dawała mamie spac) :ico_oczko:
Rano zasnęła więc zdążyłam :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: zrobic obiadek i upiec ciasto i mam nadzieje że da sie go zjesc bo nie należe do wybitnych cukerniczek (czy jakos tak) :ico_oczko:
Obecnie Nikola poszła z babcia na spacerek więc chwila relaksu :ico_kawa:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

13 paź 2007, 15:20

witam,
Maz wrocil z pracy dopiero przed 23 ale zdazylam po zakupki poszlismy spac po 24 i oczywiscie mlody na szamke sie obudzil.
Jak sie pogodzilismy to dzisiaj znowu klotnia, glupek jeden ale spoko przperosil od razu -wiedzialam ze jego wina- strasznie wybuchowy jest nie pomysli a powie jak mu przejdzie to glupio mu wtedy.
Teraz naprawia auto -jego pasja auta, a ja potem jak wroci to ja nauki egzaminy przede mna.
A maly sobie wlasnie spi kupilam mu kurteczke sztruksowa z kozuszkiem. Chcialam jeszcze jakies grube spodnie-ale jak powiedziala babka-jeszcze nie sezon-to niby kiedy jest :ico_noniewiem:
Laseczki czy kupujecie do wozka spiworki ?

Izus- wiesz co ja mialam podobnie az do dzisiaj myslalam ze maly w nocy potrzbuje jedzenie lub mnie a potrzebowal spokoju :ico_szoking: zawsze myslalam ze marudzi bo chce do mnie wiec go bralam a generlanie marudzil bo chcial do siebie :ico_szoking: madre dziecie tak mama wkoncu sie wyspala do 6 ale jak dla mnie sukces normalnie po 4.

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

13 paź 2007, 18:25

astrid pisze:witam,
Laseczki czy kupujecie do wozka spiworki ?
.


ja mam juz śpiworek = był w wózku = ale taki do spacerówki...
Jako że Bułka-Kaban wyrósł z gondoli,

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość