Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

13 paź 2007, 09:35

Dzień doberek!!!! A u nas słoneczko od rana :-D A u Was też?
madziarka81 pisze:a ja zrozumiałam ze kupujecie przepraszam

Madzia no weź przestań, no za co Ty mnie przepraszasz, przecież ja tam więcej nie napisałam, tylko że zmieniamy mieszkanie :-D Nie martw się, nie jest mi przykro wcale. Po prostu realnie oceniamy nasze szanse finansowe i plan posiadania własnego mieszkania nadal jest w toku, tylko finał będzie później, jak nam bloczek TBS wystawi :-D
Wiesz a z tymi kopniaczkami to ja się ieszę bardzo, ale czasem jak są strasznie częste, praktycznie co parę sekund to nie wiem czy jemu tam coś nie dolega...Wy tez tak macie, że Was kopią Dzidzie cały czas seriami?
madziarka81 pisze:znając życie jutro będzie robił kawusie do łóżka Poszedł obrazony bo zepsuły mu się napisy w filmie który oglądał na komputerze i nie mogłam naprawić na to on wstał ze ma to w nosie i idzie spac.
hehehe....to taki typowe dla facetów :ico_haha_01: też to przerabiałam. To dobrze, że to tylko lekkie dąsy :ico_brawa_01:
madziarka81 pisze:A mówiłam wam że najprawdopodobniej nie będzie Martynka tylko Karolinka???

Imię śliczne, bardzo je lubię, bo moja ukochana Babcia to właśnie Karolinka :-D :ico_brawa_01:
Na razie znikam. Czas na śniadanko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

13 paź 2007, 11:37

hej kochane.
Ja tylko na chwilke ,bo zaraz uciekam do miasta :-)
U mnie piękna pogoda to trzeba wykorzystac :ico_oczko:

Widze,ze wczoraj długo rządziłyście na tt :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,a ja nie spałąm całaa noc i o godz 4 w nocy oglądałam telewizor :ico_puknij: ,nio i zasnęłam dopiero o 6 :ico_zly: Zachciało mi sie na kolację bigosu :ico_wstydzioch: i to pewnie dlatego nie mogłąm zasnąć bo mnie normalnie żołądek bolał :ico_olaboga: ,ale ogólnie humorek dopisuje :-)
Wy tez tak macie, że Was kopią Dzidzie cały czas seriami?

Goniu ja tak mam często,jak zacznie kopać to nie moze przestac i to najczęściej w nocy,a dzisiaj rano jest już spokojniej,chyba jest tej zmeczony po tej ciężkej nocy
Goonia pisze:madziarka81 napisał/a:
mój mężuś poszedł obrażony spac

Ach mój też ma takie dąsy,ale co tam taki gatunek hihih
Madziu mam nadzieję ,ze już jest wszystko dobrze :-)


Dobra ja uciekam jeszcze wypiję kawusie ,jak któraś ma ochotę to stawiam :ico_kawusia: :ico_kawusia: i moze po kawałku ciacha póki jeszcze możemy :ico_oczko: :ico_tort: :ico_tort:

Buziaki :ico_haha_02:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 paź 2007, 12:12

Cześć dziewczynki.

Ja tylko na chwilkę bo cos mnie od wczoraj brzuch boli i nie moge siedziec. Na dodatek doszła zgaga i pali mnie w przełyku. Monia ja chyba tez cos zjadłam bo w zasadzie to pod żółądek mi to podchodzi a do tego dochodzą szalenstwa Karolinki :ico_oczko:
najgorsze jest to ze jestem sama z Patrykiem i nie moge za bardzo sie położyc, jeszcze trzeba obiadek zrobić :ico_placzek:
Korzystajcie z tego ze to pierwza ciąża bo później nie będzie mozna leniuchowac jak sie będzie chciało. No chyba ze dziecko juz jest starsze i umie zająć się sobą tak jak np ma juz nasza Kasia :-)
A zmężem oczywiście ok, zabrał nas na zakupy tak więc nie musiałam iść sama i dzwigac tego, w nocy wstawał do Patryka bo coś marudził i chodzi i się podlizuje :ico_oczko: I zapowiedział ze zrobi wieczorem dobrą kolacyjkę :ico_oczko: O ile dotrwam do wieczora :ico_placzek:

Goonia a ja tak zrozumiałam bo napisałaś

Kod: Zaznacz cały

To wszystko ma związek z tą przeprowadzką...myślę, że od przyszłego tygodnia skończymy oglądanie i zaczniemy kupowanie

Toie chodziło o zakupy dla dzidzi a ja zrozumiałam ze o mieszkanie :ico_puknij:

A wiecie jaka ostatnio roztargniona jestem? maciek poprosił mnie zebym zrobiła kawe, poszłam do kuchni wstawic wode i zapomniałam o tej kawie bo wzięłam sie za mycie naczyn. Po pół godzinie M sie pyta co z ta kawą a ja nawet wody nie wstawiłam :ico_puknij: I tak zdarzyło się parę razy :ico_oczko:

mary, Ania tez bardzo ładne imię.

monia26 pisze:kawałku ciacha póki jeszcze możemy

o dziękuję bardzo :-)

miłego dnia kochane :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

13 paź 2007, 17:31

Hej!
Kupiłam ten kombinezonik. Jakbyście chciały to są w Realu po 29,95 ( nie mogę znaleźć paragonu:), moze być różnica paru groszy w cenie). Nawet ciepły :-D .
Tu macie fotkę:
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... pic_id=629
Siebie wkleję jutro, bo już jest późno i niewyraźne te zdjęcia wychodzą.
Pa!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

13 paź 2007, 19:36

Dziewczyny ale zaczelysmy szalec z tymi kombinezonami jeszcze jakies czapeczki fajne .Moja julka juz zasnela wiec moge troche odpoczac strasznie zmeczona jestem dzisiaj troche nareszcie posprzatalam zrobilam zakupy i duzo czasu spedzilam na gotowaniu bo robilam sobie galaretke z kurczaka teraz tak nogi mnie bola ze szok. :ico_ciezarowka: Odpoczne troche i zrobie sobie kolacyjke bo juz bardzo glodna jestem.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 paź 2007, 20:26

Hej.
Mój Patryk tez właśnie zasnął,Maciek ogląda jakiś film a ja się relaksuję oczywiście na tt :ico_oczko:
Jutro zamierzam cały dzien leniuchowac, leze do góry brzuchem, ewentualnie jak bedzie pogoda to wyskoczymy na spacerek.
Brzuch na szczęście przestał boleć.
Goonia ładny ten kombinezon, u nas niestety nie ma realu. A duzy był wybór kolorów???

Oizdrawiam i miłego wieczoru życzę. :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

13 paź 2007, 21:46

Hey!
u mnie lepiej - z żołądkiem i jelitami juz ok. Znowu jem normalnie. wyleczylam sie tylko miętą i suszoną borówką! :ico_haha_01:

Właśnie skończyłam oglądać płyty od kamerzysty z wesela - masakra na 5 płytach to zrobił!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Fajnie było!!!

Ide spać!

Buziaczki dla wszystkich

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

13 paź 2007, 21:56

Witajcie wieczorkiem :-)
Widzę że zaczyna się szaleństwo zakupow dla maluszków :ico_brawa_01: Kombinezony śliczne. Wszystkie mi sie podobają. My mamy właściwie 3 - 2 nowe kupiła mi siostra za grosze, a 1 z odzysku, ale prawie wcale nie uzywany, więc nie będę już kupowac. Jak znajdę czas to zrobię i wkleję fotki.
Ja próbuję wyciągnąc męża do Bydgoszczy na większe zakupy, tzn. łóżeczko, wanienkę, przewijak itp.
Chciałabym w listopadzie juz wszystko miec, bo grudzień to taki miesiąc świątecznych zakupów, więc trochę kasy na to pójdzie, a poza tym nie wiadomo jak się będe czuła :ico_haha_01:

Pozdrawiam i życze miłego sobotniego wieczoru :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-13, 21:58 ]
Marcia ale skróconą wersje tez pewnie zrobi?
My też mielismy taką na której było dokładnie tak jak kręcił, a oficjalną obrobił i ładnie skrócił do 2 płyt :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 paź 2007, 22:07

hej, ja tez zajrzałam jeszcze zobaczyc co słychac.
Zaraz idę spac.
Kasia nie dziwie ze chcesz zeby wszystko byyło kupione w listopadzie. Ty praktycznie masz o cały miesiąc wcześniej termin niż ja :-) To jest bardzo duzo. pomyslec ze Ty juz będziesz miała taką duzą dzidzię a ja pewnie bede czekac jeszcze na poród :ico_oczko:
W ogóle mam termin na koniec stycznia i pewnie niejeden Wasz poród przezyje w dwupaku :-D
Ale co tam. Najwazniejsze zeby urodzic szczęśliwie i zeby dzieciaczek był zdrowy, nieważne kiedy :-)
Marcia pewnie fajnie się oglądało płyty ale czas leci to juz tydzien jak jestes mężatką :-)
Buziaczki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

13 paź 2007, 22:20

Madziarka fajnie powiedziałaś "dużą dzidzię". No no będzie ogromna bo przy dobrych wiatrach będzie miała prawie miesiąc :-D :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość