madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 paź 2007, 22:25

kaska28 pisze:Madziarka fajnie powiedziałaś "dużą dzidzię". No no będzie ogromna bo przy dobrych wiatrach będzie miała prawie miesiąc

haha, teraz jak tak to napisałaś to rzeczywiście śmiesznie brzmi. No ale prawie miesiąc to tak jak niemowlaczek :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-13, 22:26 ]
Ale moja dzidzia własnie się rozkopała i to jeszcze gdzies w okolicy pęcherza :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

13 paź 2007, 22:26

No to ja tez lece do wyrka :ico_haha_01:

Buziole i do jutra :ico_buziaczki_big:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 paź 2007, 22:27

Ja tez się zbieram od jakieś pół godzinki i zebrac się nie mogę :ico_oczko:
Dobranoc Kasiu :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 paź 2007, 09:42

dzień dobry!!!

U nas zapowiada się piekna pogoda, jak u kogoś zimno to wysyłam trochę słoneczka :ico_oczko: My pospaliśmy sobie do dziewiątej, ostatnio wydłużył nam się czas spania z patrykiem ale to dobrze bo trzeba korzystac póki można :ico_oczko:
Maciek to ranny ptaszek więc nigdy z nami nie spi tak długo nawet przy niedzieli :ico_haha_01:

Idziemy niedługo na spacerek za tory na łąki pobuszować troszkę.

Miłej niedzieli życzę :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 paź 2007, 11:57

Czesc Dziewczyny,

Jak zwykle mam duzo lektury do nadrobienia :-) U nas dzisiaj zimno.... brrr i nie wiem, czy wogole rusze sie z domu. Wczoraj caly dzien na nogach, zakupy, porzadki i gotowanie, jeszcze wymyslilam sobie, ze ciasto z ananasem upieke, jakbym malo miala do roboty :ico_oczko: Ale nawet niezle mi wyszlo, wiec poczestujcie sie :ico_tort:

Ale szalejecie z tymi zakupami! Ja chyba tez dopiero w listopadzie bede kupowac ciuszki i inne rzeczy, na razie czeka nas jeszcze malowanie pokoju - reszta juz na szczescie pomalowana!
Jesli chodzi o ruchy, to ja tez mam ostatnio serie, np. pol godziny, albo i godzine bez przerwy, a potem pare godzin przerwy i znowu.... u mnie tez dziala "zaczepianie brzuszka" :ico_haha_01:
Marcia, dobrze ze juz sie wyleczylas!! Milego ogladania filmow z uroczystosci!!

No ceny mieszkan w Krakowie sa szokujace :ico_szoking: i nie wiem czy kiedykolwiek nas bedzie stac na wlasne M. chyba ze wygramy w duzego lotka :ico_oczko:
Moj szanowny malzonek odsypia nocna zmiane wiec ja siedze sama....

Postaram sie zaraz wkleic zdjecie kombinezonka....

Zycze milej niedzieli i buziaczki dla Wszystkich!!!

[ Dodano: 2007-10-14, 12:11 ]
A ja dostalam taki kombinezonik...... swiateczno-noworoczny.... jak znalazl!

Obrazek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 paź 2007, 13:05

u nos pogoda byla super ale przed chwilka sloneczko gdzies ucieklo fajnie ze mozecie sobie pospac moja Julka zawsze spala do 9-10 a terza zasypia wczesniej ale o 7 15 juz pobudka tyle dobrze ze zrobie jej mleko i chwilke moge sobie jeszcze polezez.No i cos jej sie stalo i od tygodnia codziennie placze ze nie chce isc do przedszkola nawet w nocy sie budzi nie wiem co jej tam sie stalo bo az panie sie dziwia ze tak chetnie chodzila a teraz jest placz. Czuje sie dziwnie dzisiaj troche boli mnie brzuch i rano mialam biegunke a teraz zbiera mnie cos na wymioty.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 paź 2007, 16:18

hej, my juz w domu. spacer się udał, pogoda super :ico_brawa_01: Wkleję kilka fotek swojego urwiska :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
tu z tatusiem :-)
Obrazek
a tu z mamusią :-)
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-14, 16:22 ]
Gosia ładny ten kombinezon, w sam raz na te miesiące :-)
mariola, może ta niechęć Julki do przedszkola jest chwilowa i przejdzie jej. oby bo na pewno jest i ciężko jej i Tobie. Trzymam kciuki za zmianę na lepsze :-)

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

14 paź 2007, 18:37

Hej Kobietki!!!!
Madzia super zdjęcia :-D No i mój mały przystojniaczek juz taki duży! :ico_brawa_01: Mąż też przystojniaczek :-) Kombinezoniki były tylko czerwone i niebieskie. Niebieski był taki zimny, brzydszy od czerwonych. Znowu zapomniałam zrobić swoją fotkę. Mieliśmy dziś gości, no i niedziela zleciała, a teraz znowu ciemno i bez sensu to zdjęcie będzie. Musimy sobie koniecznie ten aparat kupić.
Marcia dobrze, że z Tobą już wszystko ok :ico_brawa_01:
Gosia Twój kombinezon też ładny :-D
mz74 pisze:No ceny mieszkan w Krakowie sa szokujace i nie wiem czy kiedykolwiek nas bedzie stac na wlasne M. chyba ze wygramy w duzego lotka
Widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji.... :ico_olaboga:
Mariola wybadaj Julcię, może się czegoś albo kogoś wystraszyła, albo miała jakieś starcie z innymi dziećmi. Trzymam kciuki, żeby było ok. :-)
Dziewczyny u nie też działa zaczepianie brzuszka :ico_brawa_01: Dzisiaj się śmiałam bo stwierdziłam, że nasz Synek bedzie chyba waleczny :ico_oczko: , jak miksowałam ciasto na naleśniki, to jak słyszał mikser to kopał...heheheh....mały wojownik :ico_oczko:
Kończę Kobietki, miłego wieczorka!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 paź 2007, 18:52

Goonia pisze:Madzia super zdjęcia No i mój mały przystojniaczek juz taki duży! Mąż też przystojniaczek

dziękuje bardzo :-D

Nam zepsuła się cyfrówka a en pozyczyliśmy od teściów na troszkę dlatego teraz pstrykam zdjęcia jak maniak :ico_oczko: Tez trzeba coś pomyśleć o nowym bo tak juz się przyzwyczaiłam do cyfrowego, duza wygoda jest.

Goonia pisze:mz74 napisał/a:
No ceny mieszkan w Krakowie sa szokujace i nie wiem czy kiedykolwiek nas bedzie stac na wlasne M. chyba ze wygramy w duzego lotka
Widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji....

My gdybyśmy nie mieszkali z teściami tez musielibyśmy wynajmować. Moi rodzice maja dwa pokoje więc nie wiem jakbysmy się pomieścili. Maćka rodzice mieszkają w domku jednorodzinnym, my mamy całą górę a oni dół. W sumie normalne mieszkanko dwupokojowe z łazienką i kuchnią. Wiadomo ze chcielibyśmy mieszkać osobno ale nie stac nas na to, poza tym ja zawsze mówię ze nie ma co narzekać bo wcale źle nie mamy :ico_oczko:

Goonia pisze: Kombinezoniki były tylko czerwone i niebieskie. Niebieski był taki zimny, brzydszy od czerwonych

Czerwony bardzo ładny, bardzo lubię ten kolor :-)

Goonia pisze:jak miksowałam ciasto na naleśniki, to jak słyszał mikser to kopał...heheheh....mały wojownik

pewnie się zastanawiał co to za hałas i próbował się bronić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

15 paź 2007, 08:01

Cześć.

Ale zimno u nas z rana. Później ma sie troszkę ocieplić ale póki co tylko 2 stopnie :ico_placzek:

Madziarka my tez mieszkamy w domku jednorodzinnym z moimi rodzicami i mamy dla siebie całą górę :-D Na pewno nie byłoby nas stac na kupienie sobie czegoś własnego, chyba żebyśmy wzięli kredyt na całe życie :ico_zly: . Ale tak jak jest teraz jest dobrze. Nikt nikomu w droge nie wchodzi a i babcia zawsze jest przy boku w razie czego :ico_oczko:

Dzis na 18 idę do lekarza i wreszcie po dwóch miesiącach zobaczę moją wiercipiętkę malutką :ico_brawa_01: Juz nie mogę sie doczekać :-D
Buziaki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość