Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 paź 2007, 16:11

Super, że z Julą dobrze.
A tak wracając do pampersów ja się zgodzę, że jak jest za długo to może coś się tam dziać dlatego ja zmieniam jej często i nie ma problemu, a z nocnikiem też jeszcze będe czekać, nie zbawi mnie te jeszcze 3-4 m-ce :-D
A my walczymy z katarkiem, przez który Wiki ma kaszelek :ico_zly: pije te syropki dla mnie bleee ale ona je lubi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 paź 2007, 16:19

hej kochane
witam sie po weekendzie na uczelni, ale jestem zmeczona, kurcze musze przywyknac :ico_haha_01:

jeju biedulka Juleczka :ico_olaboga: , mam nadzieje ze niunka szybko wyzdrowieje i aj wypuiszcza do domu jak najopredzej i aby sie juz nigdy nie musiala meczyc z takim czyms :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Kasiu wiesz jak Oskar bylw spzitalu to panbi ordynator tez byla taka nieprzyjemna i malomowna, nawet jak z niej sama cos wyduszlaam, a na zlosc to byla doktor prowadzaca Oskara :ico_puknij: , i gdyby nie pielegniarki to bym chyab zwariowala z nerwow :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-14, 16:20 ]
co do nocniak to fakt ze nasze maluchy jeszcz enie musza na nie same siadac itd maja czas, sa jeszcze male nie mamy co az tak wiele od nich wymagac :ico_haha_01: ale wiadomo ze jak sie dziecko nauczy to super sprawa, codziennie starams ie chociaz raz dziennie malego posadzic, nie zawsze chce siedziec, ale zazwyczaj cos w nocniczku jest po takim "posiedzeniu"

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 paź 2007, 16:27

Z tym nocniczkiem to chyba dzidzia przede wszystkim musi zrozumieć po co, jak ma odrózńić czy to krzesełko czy nocnik, moja pupą na wszystkich siada i nie sądze by rozumiała, że to jest właśnie nocnik i ma zrobić siusiu czy coś innego, dlatego wstrzymuję się :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 paź 2007, 16:34

ja wlasnie jestem an etapie uczenia Oskarka jedzenia samodzieonego łyzeczka i widelczykiem (takim jego plastikowym) i picia z kubeczka normalnego, kupilam mu ostatnio taki plastikowy, wychodzi mu to clakiem ladnie..,.
jedzenie i poslugiwanie sie sztuccami hehe no coz nie wymagajmy od rocznego brzdaca bog wie jakiego obycia hihi alke czasem mu idzie calkeim fajnie, jak sie nei zaczyan bawic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 paź 2007, 19:00

Oski na razie nie daje zadnych oznak ze wie o co chodzi z siusianiem, wiec siku i kupka na nocnik to musze na chybil trafil...
karmic to karmi mnie wszystkim hehe..pic ze swego kubeczka tez daje :ico_haha_01:

staralam sie malego calkiem odstawic od butli, od smoczka jakiegokolwiek i teraz pije tylko ze slomki
no chyba ze daje mu pitna kasze na wieczor to wtedy tylko butla.. to jeden jedyny raz
i mam nadzieje ze juz niedlugo odstawimy i tego jedynego smoak na dobre :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

14 paź 2007, 19:06

witajcie oj długo mnie nie było

na początek dużo zdrówka dla Juleczki
i oczywiście spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe dla solenizantów

szalony tydzień i weekend dlatego dopiero teraz weszłam do Was, na całe szczęście obroniłam się na dwie 5 i na dyplomnie 4,5 bo średnia z całych studiów ciut niższa
ale mam magistra - w końcu po 5 latach nauki :-D :-D

i wracam do was na stałe :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-14, 19:08 ]
to co Gabrysiu, nasz wtorek jest aktualny??

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

14 paź 2007, 19:35

no to fajnie - bardzo się cieszę :-D :-D
dziękuje za gratulacje

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 paź 2007, 19:44

Dorotko serdeczne gratulacje Pani Magister :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oskar nie lubi pic z niekapka :ico_noniewiem: , jeszcze na poczatku troche pila potem juz tylko sie bawil, kaszke nie zawsze chce jesc lyzeczka :ico_noniewiem: , i czasami jak mi sie uda to jestem baaaardzo szczesliwa... chyba ze juz zasypai to mu wtedy szybko daje w butli

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 paź 2007, 20:43

Dorotko fiu fiu , super, gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 paź 2007, 10:24

NA ból gardła polecam płukanie wodą ulenioną, po ciąży non stop chorowałam na anginę, dokładnie 7 razy, zawsze gardło miałam czerwone z białymi nalotami, ale ten sódmy raz leczyłam się bez antybiotyku właśnie wodą i przeszło :-D może te 7 razy to nawet angina nie była, ale narazie odpukać mam spokój od 3 m-cy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość