Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 paź 2007, 13:15

Dziewczyny w sprawie naszych babc to wiadomo wtedy byly inne czasy i niejedna stracila dziecko a nie wiedziala nawet ze jest w ciazy np. tutaj w hiszpani kobiety praktycznie do ostatnich dni chodza do pracy a jak je cos boli to polozna mowi ze to normalne ja jestem na L4 ze wzgledu ze chodze do prywatnego lekarza i on mnie skierowal

a mnie wlasnie cos dzisiaj brzuch boli nic nie umiem zrobic nawet mezusiowi nie moglam pomoc a wzial sie dzisiaj za porzadki

[ Dodano: 2007-10-14, 20:00 ]
Dziewczyny cos mnie zbiera jakos mi zimno i w gardle drapie mam nadzieje ze przejdzie juz myslalam ze mnie ominie choroba w trakcie ciazy

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

14 paź 2007, 22:47

iwona83, oj oj :ico_nienie: :ico_chory: nie choruj nam moja droga!! Szybciutko mleczko z miodkiem i troszke ciepełka na noc!!!Kuruj sie skarbenku bo poco truć dzidziuska tabletkami!!!Ok dziewczynki uciekam do spanka!!! Pa pa Moze juterko coś nasmaruje !!!Dobranoc spokojnych i kolorowych senków no a wnaszych przypadkach przespanych :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 paź 2007, 23:53

No ja tez uciekam spac pozno ale ostatnio strasznie dlugo spie rano a teraz skonczylam czytac ksiazke co do mojej choroby to chyba jednak nie bedzie nic zlego
zycze slodkich snow do jutra

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

15 paź 2007, 07:56

Witam.

Mam nadzieję że w tym rozpoczynającym sie tygodniu żadnej z nas nie złapie już żadne choróbsko :ico_nienie:

Całuski i pozdrowionka na dobry początek :ico_buziaczki_big:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

15 paź 2007, 08:54

witam wszystkie śpioszki :-) myslalam ze bede pierwsza a tu Kasia mnie wyprzedzila :-)
no ja zaczynam dochodzic do siebie w koncu :ico_brawa_01: kaszel mija. wczoraj sie troszke przestraszylam bo niunia jakos slabo mi sie ruszala, ale wieczorkiem w lozku ja pomeczylam i bylo ok, w nocy tez mnie obudzila kopniaczkami takze mam nadzieje ze to byla tylko moja panika i wszystko jest w porzadku :-)
z :ico_pranko: ciuszkow bede musiala poczekac bo dopiero tato pomaluje mi sypialnie w listopadzie takze musze sie wstrzymac, dobra uciekam na sniadanko , papatki :ico_papa:

[ Dodano: 2007-10-15, 11:31 ]
dziewczyny mam prosbe, a mianowicie chcialabym wkleic suwaczek ale nie mam pojecia jak to sie robi , mozecie mi pomoc?? bede wdzieczna :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 paź 2007, 12:36

robak dobrze ze choroba juz przechodzi u nie jednak byl falszywy alarm takie jednodniowe zle samopoczucie

w sprawie suwaczka to musze sobie przypomniec bo nie pamietam jak to zrobilam wiem ze gdzies byla dokladna instrukcja jak sie wkleja

[ Dodano: 2007-10-15, 12:55 ]
musisz wejsc na strone www.lilypie.com pozniej wybierasz expecting a baby o ile dobrze pamietam tam tworzysz sobie suwaczek musisz tez wpisac dzien porodu i ostatni dzien miesiaczki jak juz bedziesz miala wszystko zrobione tam chyba sa trzy kroki powinny ci sie wyswietlic kody to chyba drugi musisz go skopiowac i wkleic w ustawieniach w podpisie pamietaj zeby skopiowac caly kod jezeli nie wyjdzie z tym drugim to sprobuj z reszta kodow
zycze powodzenia :ico_haha_02:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

15 paź 2007, 14:12

dobra cos tam wymodzilam zobaczymy czy cos z tego wyjdzie :)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 paź 2007, 14:55

O widze ze sie udalo!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

15 paź 2007, 16:43

Witam was kochane....
Dopiero teraz zaglągam poniewaz wczesniej sprzatałam,poznij kolezanka wpadla na kawke no a o 14-tej mialam wizyte u lekarza....Nic szczególnego sie nie dowiedzialam,mam bardzo niski poziom zelaza i dostalam kolejne leki zelaza a podczas badania spojrzala na mnie zrobila oczy i powiedziala ujscie jest "jeszcze" zamkniete (podkreslajac to jeszcze) i powiedziala,ze za 2tyg koniecznie mam przyjsc chyba,ze wczesniej sie cos bedzie dzialo to bez zapisu mam do niej isc jako pierwsza :ico_szoking: niewiem co to moze oznaczac,ale wydaje mi sie,ze zostane mamusia wczesniej niz mysle i nawet tak sie czuje brzuszek pobolewa,obnizyl sie i mam czeste upławy....Zobacze jeszcze co mi na to powie lekarz z kliniki w niedziele...Tymczasem ucieka troszke polezec bo wole dmuchac na zimne buziaczki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 paź 2007, 16:49

Jola to rzeczywiscie lepiej dmuchac na zimne na forum na ktorym bylam wczesniej zalogowana dziewczyna miala termin na 2 listopada a juz ma swojego dzidziusia przy sobie

moj lekarz powiedzial mi tydzien temu ze to ze moge wczesniej urodzic jest spowodowane tym ze tak duzo przytylam i dlatego moj organizm sie wczesniej przygotuje do porodu zobaczymy czy sie sprawdzi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość