Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 paź 2007, 11:10

Powiem wam, że jak karmiłam Marcela piersią (prawie 2 lata), to zdarzyło się może 3-4 razy , że ugrysł mnie w sutka... :ico_olaboga:
a póżniej to już sie tak wycwanił, że czasem próbował złapać mocniej... ja wtedy mówiłam ałłłłł a on sie tylko smiał...i myślał, że to zabawa... :-D

Sosim fajna ta mata...., ale z Tiny love zabawki sa w takich cenach...
ja juz nie mam gdzie tych wszystkich zabawek trzymać... bo u mnie zabawki razy 4. :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

15 paź 2007, 11:26

Wiecie wyszlam na dwor kuknac czy cieplo.Brrrrrrrrrrrrrrrr zimnica a slonce swieci.Ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiima idzie :ico_szoking:
No Kinga dokladnie jak piszesz. :ico_noniewiem: Moja tez czesciej wczoraj do cyca chciala nie tylko jesc ale pocycac.Dawalam jej gryzaczki ale gapa gadala do nich :-D a nie obgryzala.No i maruda przy tym ze szok.
No jak tez mowie do niej mamusie to boli i zeby tak nie robila to reakcja jak u Ciebie Violu usmiecha sie i dyskutuje po swojemu :ico_noniewiem: Myslicie ze to juz zaczyna sie zabkowanie?Ale dziaselka sprawdzalam i nic.Zaczac juz smarowac zelikiem?A jakie zadanie ma ten zel?Wiem ze ow jest ale co on robi?

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

15 paź 2007, 11:33

Hej, no ja juz na nóżkach, maluch nakarmiony bawi sie na swojej macie :-D w włąśnie Sosim co do maty z tiny love, to ja mimo wysokiej ceny gorąco polecam, bo my mamy tylko inny model chyba tak się pisze "kick and play" i jest rewelacyjna mój Pawełek bawi sie tam sam nawet z pół godzinki wiec rewelacja i co najważniejsze ma zabaweczki nisko powieszone wiec co raz którąś walnie i sie cieszy :-D

My to się w sumie dobrze obłowiliśmy bo mamy w sumie 3 maty ale narazie używamy tylko tej z tiny love, a ta drugą mam bardzo podobnej do tej co ty Violu kupiłaś tylko ze jest z misiem, ale tez fajna bede musiałą maluchowi niedługo wybiemić, a niech ma jakąś nowość :-D

Kinga a moze spróbuj jej dac herbatkę koperkowa z innej firmy :ico_noniewiem: moze to pomorze :-D

Basiu to widze ze się fajnie wybawiłąś, a meza masz tancerza rewelacja, ja przed slubem wyciagnełam mojego na kurs tanca zeby troszkę go poduczyć i tak się wciagneliśmy ze byliśmy tam prawie rok, zabawa pierwsza klasa, tylklo ile razy mi paluszki podeptał :-D
No to co kiedy bedziemy mogli twojego meza podziwać w tańcu z gwiazdami :-D
I oczywiście czekamy na jakieś foteczki z weselicha :-D

Joasiu to gratulacje nowej fury :-D widze ze wy to ekspresem kupujecie, bo moi rodzice już od czerwca kupują auto tylko nie mogli się zdecydowąc co chcą :-D

Basiu a co do rzeczy z Tesko to są firmy Cherokee i jakościowo pierwsza klasa, bo już wypróbowałam wiec gorąco polecam, w tamtym roku kupilam mezowi z tej firmy koszulke i do tejpory jest jak nowa, ani kolorki nie pusciły, ale sie w paniu nie rozciągneła, wiec jakosciowo super :-D

A nie pisałam wam ze w sobote dostaliśmy paczke od męza kuzyna i kuzynki z Kanady, normalnie mysłałam ze się przewróce, bo napisali nam ze wyślą kilka ciuszków dla malucha a tu takie pudłu przyszło ze chyba pół sklepu dziecinnego wykupili :-D ale fajnie zakupy robili bo raczej wieksze rzeczy nawet niektóre takie na dwulatka :-D prawdziwa paczka od wujka z Ameryki :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

15 paź 2007, 11:33

Basiu bardzo ladna ta Honda :-D i duzy ma bagaznik.My kupilismy rok temu Picasso juz z mysla o duzym bagazniku na wozek,ale sie okazalo niewypalem.No i chcielismy sprzedac az tu taka okazja wypadek dobrze ze nie grozny) i mozna kupic nowy i lepszy

[ Dodano: 2007-10-15, 11:36 ]
Ula u nas bez auta to jak bez reki.Wszedzie jest za daleko.No i moj Pawel musi do pracy a na rowerze to go sobie nie wyobrazam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

15 paź 2007, 11:49

Joasiu ten zel ma działąnie znieczulające, wiec jak małej ząbki jeszcze nie ida to moze jeszcze nie smaruj bo jak się przyzwyczi to póxniej moze nie zadziałać :ico_noniewiem:
a mój maluch ma lepsza zabawe, sprawdza czy czasmi moje cycki nie sa z gumu i jak odwraca sobie głowe to czy cycek mu się wyciagnie :-D normalnie chce chyba mamusce dwu metrowe cyce zrobić :-D
A u nas naszczęscie już cieplej, słonczeczko świci wiec maluszke się juz na balkoniku wietrzy :-D

[ Dodano: 2007-10-15, 11:51 ]
Joasiu to tak jak u nas, mój Tomek jest elektromechanikiem samochodowym wiec auto musi miec bo na rowerku ze skrzyneczką to by komicznie wygladał :-D
no mysmy tez mysleli nad zmianą autka na wieksze ale zdecydowliśmy się pokoik sobie zrobić nad garażem wiec na razie zostalejmy przy naszym opelku :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

15 paź 2007, 11:52

Oj Ula to macie radochę! :ico_brawa_01:

Obrazek

To jest dobre! Obrazek

Obrazek

W kombinezonie wygląda jak pracownik NASA
Ostatnio zmieniony 22 paź 2007, 09:21 przez basik334, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

15 paź 2007, 12:07

BAsiu super foteczki :ico_brawa_01: a mój leniuch nie chce na brzuchu lezeć, a głowe to tak podniesie jak sie wkurzy bo za długo lezy :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

15 paź 2007, 13:06

Ale ladne fotoskib z tym astronalta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 paź 2007, 14:31

Sosim brawa dla tatusia za profesjonalizm :ico_brawa_01:

Asiu moja gryzaka też nie chce nie wie co z nim robić :ico_oczko: Sprawdzałam tez jak tam dziąsełka i raczej nic nadzwyczajnego sie tam nie dzieje, ale widzę, że ją zaczynają swędzieć, bo łapki to non stop w buzi :ico_olaboga:

Ula Eliza już jakis czas temu zaczęła tak sprawdzać czy czasem cycki się nie wyciągną :ico_oczko: hihi śmieje się, że zrobi mi takie sutki jak mają małpki karmiące swoje małe :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Basik super zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A kombinezonik świetny :ico_oczko:

My jak narazie po jednym spacerku jesteśmy :ico_brawa_01: Pogoda świetna niby chłodnawo ale słoneczko świeci i nie ma wiaterku to grzeje i jest całkiem przyjemnie.
Ja Elize ubieram w kurteczke i okrywam kocyczkiem. ojj właśnie zrobiła kupsko na śpiocha :ico_smiechbig: dawno tak nie robiła. Wczoraj założyłam jej łapki niedrapki bo wieczorkiem wyskoczyliśmy po zakupy to żeby jej łapki nie zmarzły i spisały się świetnie :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

15 paź 2007, 18:42

Co sie dzieje nikogo nie ma. :ico_placzek:
U nas do poludnia brrrrrrrrrr zimno a po poludniu upal :ico_olaboga: Masakra czlowiek sam nie wie jak sie ubrac a co dopiero dziecko :ico_noniewiem: A o 19 kapanko nas czeka :-D Mala pluchta co nie miara

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość