Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

15 paź 2007, 09:47

Obrazek

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

15 paź 2007, 10:08

witajcie
ale mialam zaleglosci w czytaniu ale juz nadrobilam i moge sie przywitac hihihi

Karolas to super, ze spotkanko sie udalo
ja tez jestem zapisana na tej stronce ale nas jest jak na razie tylko trzy osoby z podstawowki
dwoch chlopakow i ja jedna hihihi

aha Karola ja czekam na foteczki hihihi

skladamy z Dominisiem najszczersze zyczenia
wszystkim dzieciaczkom, ktore skonczyly 8 miesiac!!!!!

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Qunick ojejciu ale wam sie pochorowalo :ico_olaboga:
duzo zdrowka Wam zycze!!!
szybkiego powrotu do zdrowia!!!!
Ostatnio zmieniony 15 paź 2007, 10:14 przez Eva_1977, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

15 paź 2007, 10:12

QUNICK no to cie wzięło skad ja to znam, tak sobie bimbałam chodziłam z katarem i troche mnie gardło bolało a w zesżłym tygodniu to tak rozbolało ze przełykac nie mogłam ale juz jest oki, tylko mam katar jeszcze i pokaszluje ale juz gardło mnie nie boli :).Takze lec za wczasu po leki
KATELAJDKA a ty co pod ziemie sie kobieto zapadlaś ejjjjjjjjjj halo?!!!!!!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA BARTUSKA :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
STO LAT DLA ALEXA :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

15 paź 2007, 10:17

qunick
Niedaleko naszego domku mają znajomi agroturystyke i tam mają troche koników ale różnych a my mieszkamy koło Kalisza ale hucuły są jej bardzo bliskie cale wakacje spędziła w Bieszczadach i była też na ścieżce

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

15 paź 2007, 10:45

a to foteczka z wczorajszego spacerku

ja & Dominis :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

15 paź 2007, 11:27

Na początku składam tysiące buziaków dla Wszystkich solenizantów :ico_buziaczki_big:

Słuchajcie wczoraj było u nas bierzmowanie i po południu biskup zaprosił do Kościoła wszystkie małe dzieci i każde z osobna błogosławił i dostawały na pamiątke obrazek...Ja też z Agatką byłam :-D
Dziś popołudniu chyba do lekarza sie przejedziemy, wczoraj Agatka miała rozwolnienie i temperaturke 38st, wieczorem spadła do 37.3 a dziś nie ma rozwolnienia ale ma 37.5 temp. No i nie wiem czy ją coś bierze czy to może ząbki? bo apetyt ma, nocke całą przespała i wogóle rozbawiona dziś itp. Ale wolę się upewnić, zwłaszcza ze pierwszy raz w życiu ma gorączke :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-15, 11:29 ]
karolas wiesz ja też zauwazyłam że Agatka mniej zjada - też dawniej słoiczek jej nie starczał a teraz z trudem zjada większe pół.... to chyba tak musi być...
A jak dziś Kacperek i Melcia?

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

15 paź 2007, 12:03

Dużo zdrówka wszystkim chorowitkom oby jak najszybciej zdróweńko wróciło :-)

Ja właśnie umyłam 3 z 15 okien i na dzisiaj starczy śmigamy z OLiwią na spacerek bo piękna pogoda

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

15 paź 2007, 12:03

DOROTA.M.no to fajnie ze na to bierzmowanie zdązyłyscie hi hi hi ;) ale na placuszek następnym razem musisz zostac- dziekuje za pieluszki :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
EVA1977 śliczna foteczka, a pamiętam o tych zdjeciach Amelci, zaraz moze poszukam póki ona spi :) i ci podesle tylko zapodział mi sie gdzies twoj mail :(

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

15 paź 2007, 12:09

Karola nie ma co sie martiwc juz go podaje ;-))
eva_1977@o2.pl

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

15 paź 2007, 14:19

Cześć Dziewczyny!!! no w szoku jestem, ale dalam Wam do myślenia!! Nie dałam jednak wczoraj rady juz wejść na forum, bo nie byliśmy w domu!
Dziękuję barzdo za zyczonka dla mojego synka!! Właśnie się bawi w łóżeczku turystycznym bo mam już dość latania za nim!!
Już opisuję co i jak!!
Po tej cholernej kłótni z miom mężem miałąm normalnie dość wszystkiego. Zastanawiałam sie jak na to wszystko rodzina męża, a nie miałam się jak dowiedzieć bo nie gadalam z Łukaszem. W piątek miała przyjsć teściowa i nawet postanowiłąm że z nią pogadam. A tu po pracy Łukasz nie wrócił do domu. Ale przypomniałąm sobie jak kilka dni wcześniej mówił ze idzie na parapetówkę do babki z pracy. Także wiedziałam ze to nie wykręt. Zastanawiałam się czy ta teściówka przyjdzie i zadzwoniłam do niej. Nie chciałam jej dawac dziecka ale chcialam wyjaśnić całą ta chora sytuację. I wyobraźcie sobie że nie odebrała. No to ja się wkurzyłam i poszłam do siostry. Spędziłam cały wieczór u nij. I na szczęście facet z którym się spotyka uparł się zeby odwieźdz mnie i Bartka do domu. Ja nie chciałam bo nie przepadam za nim ale jak już przyjechał no to w końcu się zabraliśmy z nim. Było już późno bo 20:50. No i okazało sie że Łukasza jeszcze nie ma. Na szczęście nie buyłam sama do targania wózka!! Wrócił szanowny maż o 22:00. Ale w stanie takim że szkoda gadac!! Pijany jak bela!! Wszedł do pokoju i zamknąl się i zasnął na podłodze. Wkurzyłam się na maxa ale z drugiej strony wiedziałam ze gdybyśmy się nie pokłócilio jego brata to przyszedłby w normalnym stanie. Takze przez niego zawsze to co najgorsze sie dzieje! Ale najgorsze to było później. Okazało sie że cos mu zaszkodziło... wiadomo, pokój zarzygany... Bartek budził sie całą noc, pewnie przez moje nerwy. Rano usłyszałam ze wychodzi. Jak się potem okazało to jego brat przywióżł mu rainbowa, ten odkurzacz. W nocy powiedziałąm mu że na pewno zostaną plamy na kremowej wykładzinie i jak tego nie wyczyści to wyrzucę ja przez okno!! I on taki na wpół żywy czyścił od rana tą wykładzinę i jeszcze poszedł po pieczywo a nawet jeszcze 8:30 nie było.
Ja zrobiłam wszystko przy dziecku i postanowiłam wyjść z domu. Nie było mnie do 20:00. Poprosiłam mamę czy mogę spać u rodziców, bo nie chce wracać bo nie wiem czego mam się spodziewać po atmosferze w domu. Jakby sie pozamykał w dużym pokoju to znowu nie miałabym dostępu do tv i kompa. W małym to jest tylko wyrko moje i Bartka. Takze super. No i przyszłam a tu ten wypucował dom, skruszony!! JA zaczełam pakować żeczy swoje i dziecka, a on w szoku... Pyta : gdzie dziecko? A jak na to że u rodziców i tam zostanę. Załamał sie!! Zaczął mnie przepraszać, za wszystko, za to pijaństwo i za całą tą sytucaję. No więc wyjaśniłam mu ze nigdy więcej ma nie stawiać mnie w takiej sytuacji i nigdy nie pozwalać im prosić nas o jakieś podpisywania. Okazało się ze już ktoś szwagrowi podpisał, spoko, ufff!! Aż mi było szkoda męża jak zobaczuyłąm jaki skruszony, ale jak cholernie seksownie wyglądał w dersie taki sciorany!! Jakiś taki był nawet ciemniejszy niż zywkle, hii, chodzi mi o włosy i oczy i karnacje!!
Zbiegło mi się to z dniami płodnymi a wiadomo jakie wtedy smaki są!! Dałam sie przeprosić i poszłam po dziecko. Wczoraj bylo już fajnie, cały dzień zabiegał o moją uwagę,a w nocy wynagrozdił mi wszystko!! Oj, wynagrodził!!!
Dziś jestem na maxa nie wyspana ale tez dlatego że Bartuś budził się jak noworodek. A w dzień spał też tylko pół godzinki.
Później jeszcze napiszę co z teściową bo teraz muszę lecieć jeść obiad bo mam dzis uczniów i muszę wcześniej być przygotowana!!

Dzięki LAseczki ze można się Wam wygadać

Justyna buziaczki dla Alexa z okazji 8 miesięcy!! :ico_tort: :ico_tort:
No i dla Danielka wczorajszego solenizanta i Patrycji!!! :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość