lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 paź 2007, 11:08

ucieszyl sie ,ze ho ho :ico_haha_01: :ico_haha_01: jakbym mu conajmniej torta upiekla :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-15, 11:09 ]
co ze mnie za kobieta ? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 paź 2007, 11:37

halo :-D
no przespałam się i trochę lepiej :-D
M siedzi na kompie i cv wysyła,Martucha już dużo pomogła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja wiem,że na lata pracy pierwszej nie musi mieć ale żeby zarobił na to mieszkanie i moje opłaty :ico_sorki: bo jak on nie pracuje to ja tu bez grosza z 2 dzieci :ico_noniewiem:
ilonakk9, dziękuję dziewczynki ok choć zuzia już ponad 4 tygodnie chora,troszkę jeszcze kaszle ale puściłam ją do przedszkola bo strasznie tęskniła i się nudziła,zobaczymy po kilku dniach czy jej sie nie wróci.Dzieki za miłe słowka o moich brzdącach :-)
madziorka hihi, ale fajne fotki :ico_brawa_01:
Emilka_M, biedny Natchanek,lepiej już z nim?
ilonakk9, mam nadzieję,że u nas po zastoju też będzie nawał ofert :ico_oczko:
lecę uspać małą bo marudzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 paź 2007, 12:56

zubelek a tam zaraz pomogłam, przestan :ico_oczko: jakby co to walcie jak w dym :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Lucy no co Ty!!!! gdzie by taka kochana żonkę znalazł ?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

15 paź 2007, 13:00

Hej dziewczyny
Sandrusia to straszne co spotkało twoją kolezanke :ico_placzek: I co tam slychac? Dalej na oiomie ? Czy juz w porządku?

Lucy jak ty mialas taką schize to czemu nie kupiłas rejestratora oddechu? Przynajmniej bys sie wysypiala. Co do australii to ja z P tez zawsze chcielismy tam pojechac. Ale raczej na wakacje bo do rodziny daleko. A ja straszny domator jestem. Co do norwegii to ludzie chwalą ją sobie ale mi pogoda nieodpowiada.

Jasnie Pani jak ty schudlas!!! Tylko te bombowce sobie zatrzymalas cwaniaro. A fryzurka super.

Madziorka zdjecia super :ico_brawa_01: A te blizniaki to wygladaja na niezle lobuziaki. co?

Zubelek nie martw sie meza pracą, dziewczyny mają racje znajdzie jeszcze lepszą. Nie od razu rzym zbudowano. Na pewno mu sie uda juz trzymam za to kciuki. A dla Zuzi dużo zdrówka.

Ilonka gratulacje dla Bablu :ico_brawa_01: Zdolniacha z niego. To w koncu sie przeprowadzacie? Bo nie zrozumialam czy 35 minut to daleko czy nie :ico_wstydzioch:

Beatko jak tam seks sie przysłuzyl? Masz juz dzidzie ze sobą?

Skarpeto!!!!!!!! Gdzie jestes??? Chyba na dobre zapomniala o nas :ico_placzek:

Rozmawialyscie na temat pieluch. Na poczatku pampersy byly bez tych sciagaczy i Tomek co noc sie przesikiwal tak jak Olivierek odkąd są pampersy ze ściągaczami ani razu sie nie przesikał. Huggiesow nie uzywalam bo w polsce narzekają na nie ze uczulają (różnią się od tych w anglii) a teraz na dzien uzywam pampers let's go - majteczki bo łatwo sie wysadza do sikania.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 paź 2007, 13:09

martuchafrost, nie bądź taka skromna :ico_oczko:
gosia888, witaj :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 paź 2007, 14:44

Zubelek nie jestem skromna, ale nic jeszcze nie zdążyłam zrobić :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-10-15, 14:47 ]
ale masz ładne zdjęcie na blogu :ico_szoking: laska z Ciebie Zubelek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

15 paź 2007, 14:49

Witam kochane :ico_haha_02:
U nas dzis znow niezbyt :ico_placzek: tzn Natio cierpi :ico_placzek: teraz troszke spi ale pewnie niedlugo sie obudzi :ico_oczko: mam nadzieje ze juz bedzie troszke lepiej :ico_noniewiem: Bardzo plakal w nocy a jak nad ranem zasnol tak spal (a ja razem z nim) i zaspalam :ico_oczko: takze ALusia dzis przezemnie nie poszla do szkoly :ico_oczko:
lucy23, o jakich cherbatkach tetley piszesz? bo moze sama bym sobie kupila :ico_oczko:
A ja dzis jeszcze sobie z Martusia przez fona pogadalam :ico_haha_01:
Jeszcze dzis bede musiala isc do sklepu bo mi sie swietlowka w akwa spalila :ico_zly: a takowej w tesco nie ma bo wczoraj patrzylam :ico_zly:
A wlasnie Jasnie Pani obsada w akwa uzupelniona :ico_haha_01: Marta swiadkiem jak zakupowalam rybki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-15, 14:51 ]
A jeszcze dziewczyny dzis stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i :ico_kawa: moj Nati dzis skonczyl 9 miesiaczkow :ico_haha_01: jak to szybko leci :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-10-15, 14:53 ]
A gdzie nasza Kasia, skarpeta ???? Pewnie kasiorke trzepie na zmiane z figlami w lozku :-D

[ Dodano: 2007-10-15, 14:56 ]
A wlasnie doczytalam dyskusje co do pieluch :ico_haha_01:
To tak ja uzywam tych zielonych tescowych lub z lidla :ico_oczko: bo i tak czesto zmieniam mu pieluche a na pampersy szkoda mi kasy :ico_wstydzioch: zwlaszcza ze tu te tescowe sa naprawde dobre w porownaniu z huggisami w PL i Bella w PL kupilam i musze przyznac ze tu te "tanie" sa lepsze od tych drozszych w PL

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

15 paź 2007, 15:48

emilka najlepsze zyczenia dla natusia przedewszystkim zdrowka zdrowka i jeszcze raz zdrowka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-10-15, 15:53 ]
madziorka hihi naprawde swietne fotki

[ Dodano: 2007-10-15, 16:00 ]
lucy rozpieszczasz tego meza :-D teraz tylko czekac na mily rewanzyk :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 paź 2007, 16:30

martuchafrost, dzięki,ale to zdjęcie trochę podrasowane :ico_haha_01: wymazałam pryszcze :ico_smiechbig: teraz mam grzywkę jak w awatarze :ico_oczko:
Nie zdązyłaś nic zrobić ale ponoć dobrą agencję podałaś :ico_oczko:
Emilka_M, ważne,że pospaliście :ico_oczko:
Nathanku duuużo zdrówka :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 paź 2007, 16:42

Emilka dzieki za telefon. poprawiłas mi humor, bo oprócz monologu z moim synkiem, to rozmawiam dzis ze ścianami i sama soba :ico_brawa_01: hihihiihih
STO LAT DLA NATHANKA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość