Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

trzustka

13 paź 2007, 20:46

Dziewczyny, czy odczuwacie ból trzustki pod lewym żebrem? Moja gin powiedziała, ze to normalne, bo wszystko w brzuszku się przesuwa. Niestety, mnie bardzo boli juz od ponad tygodnia. Dowiedziałm się,ze to może byc objaw cukrzycy ciążowej. Czy któraś z Was miała coś podobnego? Nie ukrywam,że bardzo się denerwuję i chyba w przyszłym tygodniu pojde do lekarza.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

13 paź 2007, 20:56

lekarza trzeba odwiedzic koniecznie ,tylko on moze cokolwiek powiedziec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 paź 2007, 21:13

dona przede wszystkim uspokój się i nie myśl o najgorszym, bo to co zaszkodzić może Kruszynce najbardziej to Twój stres i niepokój :-)
Mal ma racje przede wszystkim idź do lekarza po więcej informacji. A poza tym - nie wspomniałaś na jakim jesteś etapie ciąży, czy miałaś badany poziom cukru, a jeśli tak to jakie były wyniki badań.
A takie bóle jakby nie było - mają prawo w ciąży dolegać, bo to jednak spora istotka sie w środku zagnieżdża i musi mieć miejsce. Robi je sobie kosztem naszego organizmu. jak byłam w szpitalu to leżała dziewczyna, którą nastraszono, ze przepuklina jej jakaś wyszła, bo nad brzuchem pod linią piersi taki wieeeelki guzioł jej sie czasem pojawiał. Ordynator jednak od razu sie poznał i stwierdził, ze to jelita tak jej wybiły bo nie miały gdzie sie podziać :-) Po badanach okazało sie, ze miał rację.
Głowa wiec do góry :ico_oczko: Idź do lekarza i zadbaj o spokój swój i Maleństwa :ico_haha_02:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

13 paź 2007, 22:08

jestem w połowie 5 miesiąca, poziomu cukru jeszcze nie sprawdzałam, teraz sobie pomyslalam, ze może jestem uczulona na jakis składnik prenatalu, bo te bóle pojawiły się jak zaczęłam go łykac

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

15 paź 2007, 11:41

dona kto wie- niczego wykluczyć nie można i możliwe, ze coś Ci z prenatalu zaszkodziło, choć statystycznie rzecz biorąc to mało prawdopodobne. A co do badania poziomu cukru we krwi...to dziwne, ze jeszcze nie miałaś tego robionego... :ico_noniewiem: Idź na własna rękę do labolatorium. najpierw na czczo zupełnie.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

15 paź 2007, 16:29

możliwe, ze coś Ci z prenatalu zaszkodziło
np moja siostra nie mogla uzywac prenatalu ,zwyczajnie zle sie po nim czula

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość