Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

16 paź 2007, 09:23

ania0807, ta 85 letnia babka jest stara, ale zdrowie ma konskie i jeszcze gada do rzeczy, tylko nieraz taka przykra, ale lekarze i wszyscy w rodzinie mowia ze porownac ja mozna z 60 latka bo tak sie dobrze trzyma, echhh ale co tam, juz nie chce mi sie myslec o calej tej sprawie hihihiih
karolas a mi sie przypomnialo jak pisalas ze Kacperek wymiotuje leki, wiesz ja tez bylam ciagle leczona jak bylam mala, mialam chore nerki wiesz, i antybiotyki i wszystko i jak mialam tak chyba wlasnie 5-6 latek to nagle zaczelam wymiotowac od tych wszystkich lekow wiesz, taka reakcja organizmu jakas dziwna, i musialam w zastrzykac brac, bo nawet syropku, tabletki nic nie szlo, wiec tylko zastrzyki codziennie do przychodni zasuwalam i tak dlugo mi zostalo, znaczy z jakims czasem to juz te syropki przyjelam, ale problemy z tabletkami mam do teraz nienawidze ich po prostu jak mnie glowa boli nawet to wole nie brac, :ico_olaboga: ale pamietam do dzis ze te zastrzyki uwielbialam hiihih moja mama zdziwiona byla a ja se spiewalam jak mnie strzykawka traktowali i zawsze sie doczekac niemoglam kiedy po zastrzyk pojdziemy :ico_puknij: hihihii pewnie dlatego ze przynajmniej nie wymiotowalam :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

16 paź 2007, 09:27

karolas, my używamy kremu bambino - są dwa rodzaje jeden pielęgnacyjny a drugi taki bardziej tłusty ochronny. No i umieszczaj jak najszybciej filmiki z Amelką już się nie moge doczekać. A propos Amelki - moja znajoma urodziła niedawno córeczkę - Amelkę i dostała w prezencie wózek z wypisanym jej imieniem! Z Tako jakaś nowa linia - śliczny!

Słuchajcie mnie się ta choroba na mózg rzuciła chyba :ico_puknij: Własnie Ninusia sobie usypiała głaszcząc tubisia a ja patrzyłam na nią i się normalnie popłakałam...Tak mnie wzruszyła ten malutki człowieczek...W nocy moja królewna pozwoliła mamusi pospać tylko że choroba mnie budziła.

Antybiotyk - wykupiłam Ninie wczoraj Amoksiklaw ale jeszcze nei podałam. Mam w domu na wszelki wypadek ale ani temperatury - tylko ten kaszel taki niemiły - tyle że nie z oskrzeli jakby tylko tak z krtani ale cholercia nie jestem lekarzem! DZiś mój pediatra ma dyżur do 18 to nie wiem chyba się wybiorę :ico_noniewiem:

A jeszcze spróbuję wkleić zdjątka jak Nina wykorzystuje matę edukacyjną teraz

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

16 paź 2007, 09:30

karolas, wiesz ja kremiku nigdy na Julcie nie kladlam bo ma skore super, nawet mi odradzili, ale na zime na twarzyczke jest taki krem Avent wiesz, moze jak znajde na internecie to ci linka wkleje, to bede nim buzke smarowac, bo julcia spi na dworzu codziennie wiec takie mrozniejsze powietrze to kremik sie przyda do twarzyczki,

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

16 paź 2007, 09:38

A wokół zdziebko bałagan - przepraszam :ico_wstydzioch:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

16 paź 2007, 09:54

DziewczynyFilmiki cudne Dla Niusi i Dominisia za aktorstwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nowe zdjęcia super!!!!!!!!
Ania mam nadzieję, że tą amazonką która siedzi na koniku z Oliwką to Ty?
Kajunia malutkiej cudnie w tym niebieskim"kombinezonie czy kurteczce" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dla chorych szkrabów miliony buziaków i uścisków :ico_buziaczki_big: :532:
Anillew A Ty z Lublina jesteś? :520: :520: :520: :520: :520: :526: :529: :528: :525: Ja mieszkam w Chełmie bardzo blisko od Lublina :-D

[ Dodano: 2007-10-16, 09:59 ]
Kochane pisze mało bo brak mi czas normalnie :ico_placzek: szykujemy w końcu chrzciny ( odkładane już 5 raz) tak że nareszcie moje dziecko 28.10 zostanie pozbawione grzechu pierworodnego :-D Mam nadzieję, że będzie grzeczny i ze wstydu się za niego nie spalę. W końcu mam śpiworek ( 100 cm) bardzo jestem z niego zadowolona Łukasz też bo mu fajnie ciepło.
Karola ja smaruję teraz buzię kremem bambino.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

16 paź 2007, 10:01

QUNICK fajne fotki Ninki hi hi, ja juz matę edukacyjna zlikwidowałam bo Amelci nie w głowie było tam sie zabawiac tyle ciekawszych rzeczy w domku np. po co sie bawic na macie jak mozna sobie pogrzebac w ziemi w doniczkach albo powywalac płyty z filami tatusia hahahaha.
No filmiki nakrece ale nie wiem kiedy umieszcze bo to maż musi mi je potem zgrac na kompa a u niego krucho z czasem ale cos wysmyczę.
No moze lepiej idz z tym jej kaszlem tak dla świetego spokoju, ja ide bo moi nigdy praktycznie nie gorączkuj a przynajmniej Amelcia nie jak juz to Kacpiemu sie zadazy wiec ona nawet jak miała wtedy zap. pluc w 8 tygodniu to tez nie gorączkowała wiec wiem zeby nie czekac na pojawienie sie temp. bo to bez sensu oczywiscie nie strasze cie tylko pisze jak to u moich, ze czesto bez temp. a cos groznego sie zaczyna ;) ale bądzmy dobrej mysli.
A propo tego kremu bambino, ej no własnie ja uzywałam do kacperka bambino ale znam tylko jeden rodzaj w takim rózowym pudełku blaszanym chyba i on nawilzający jest a półtłustego nie znam hhmmmm :ico_noniewiem:
MAMCIA oki to jak bedziesz miała linka to podeslij.
Tej a co do zastrzykow to witaj w klubie,ja tez miałam czesto tyłek kłuty nap
rawde az mi sie w kilku miejscach porobiły takie jak to zwą zrosty po zastrzykach ale sie rozeszło na szczescie z wiekiem .
Wiec ci powiem ze ja tyle tego dostawałam bo sporo chorowałam ze tez mi z czasem chodzenie do przychodni po zastrzyk sprawiaał przyjemnosc albo czekałam kiedy pielegniarka przyjdzie do mnie do domku hahahahha ale jazda.Ja dostawałam leki w zastrzykach bo wtedy w tamtych czasach czesciej to robili a mi zreszta droga taka szybciej pomagało niz w syropie czy tabletchach. Teraz kurcze jak sie cos z dzieckiem dzieje powazniejszego to od razu u nas do szpitala sla na leczenie juz pielegniarki nie chą chodzic,jak pytałam kilka razy przy kacpim to moze mi pani doktor przepisze kuracje w zastrzykach i bedziemy dochodzic do przychodni albo pielegniarka przyjdzie to usłyszałm odpowiedz: jak mi pani znajdzie chętna pielegniarke ktora bedzie wykonywac takiemu maluchowi zastrzyki to chętnie rozpisze zastrszyki wiec zgłupiałam ej bo nie wiem czy było za duzo przypadkow ze jakos zle zrfobiły zastrzk czy co nie mam pojecia ale juz tak nie przepisuja a szkoda bo przez to tyle razy musielismy z kacpim byc w szpitalu :(((((((.
No i własnie teraz sie martwię o niego bo jak zajdzie potrzeba to on mi znow nie wypije antybiotyku bo na widok białego koloru juz ucieka :( a nawet próbowalismy mu syropku malinowego dolac zeby kolor sie zmienił i nic to :(
DOROTA.M. a własnie to ty chyba pisałas mi ze znalazłas chyba w jakiejs gazecie o podawaniu antybiotyku tak?
to jak mozesz to podaj mi prosze hhmmm to ty bylaś?
Acha pieluszki 4+ jak najbardziej oki więc ten rozmiarek nam pasuje idealnie :ico_oczko:
asiam_26 no to super ze chrzcinki tuz tuz i bedzie po sprawie,Łukaszek napewno bedzie grzeczniutki jak aniołek hi hi hi ;) trzymam kciuki za niego.
QUNICK,ASIAM_26 no wąłsnie piszecie o bambino ale one nawilzające są z tego co czytałam na tym jednym pudełeczku a teraz na chlody to nawilzające nie sa wskazane lepiej póltłusty zeby buzka sie nie odmroziła ,QUNICK co ty masz za kremik Bambino ten póltłusty ?ciekawa jestem bo go nie znam a moze poznam hahahahahah
Ostatnio zmieniony 16 paź 2007, 10:24 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

16 paź 2007, 10:02

qunickale Niusia stoi :ico_szoking: Łukasz to leń że ho ho siedzi tylko ale i tak nie portafi utrzymać równowagi jak chce coś wziąść i leci ale grandzi pierwsza klasa czasami ręce odpadają

[ Dodano: 2007-10-16, 10:08 ]
KarolasJa mam w blaszanym pudełku nazywa się bambino ochronny - chroni przed szkodliwym dzialaniem środowiska (zimnym wiatrem i suchym powietrzem, mam faktor 4), natłuszcza i łagodzi podrażnienia.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

16 paź 2007, 10:14

asiam_26 pisze:Ja mam w blaszanym pudełku nazywa się bambino ochronny - chroni przed szkodliwym dzialaniem środowiska (zimnym wiatrem i suchym powietrzem, mam faktor 4), natłuszcza i łagodzi podrażnienia

Ja używam identycznego, jest super wydajny i fajnie natłuszcza.

asiam_26 dzięki za komplement dla Mileni :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

16 paź 2007, 10:59

qunick pisze:A wokół zdziebko bałagan - przepraszam :ico_wstydzioch:

Obrazek
Obrazek


ale slicznie sama stoi... rewelacja

a bałagan to chyba normalka przy naszych maluszkach
u mnie w duzym pokoju nie wiem i razy bym nie sprzatała to i tak za chwilke mam pełno zabawek na podlodze hihihi
a Dominiś smiga teraz w chodziku jak mały rajdowiec
kurcze musiałam wszedzie koło mebli i tv dać pufy i fotelik
bo ten zbój podchodzi i wszystko mi zrzuca
mamy taki stojak na plyty i ile razy on juz byl na ziemi
biedne plyty hihi
ostatnio np. Dominis wział sie za taki wilkinowy, dosc duzy kwietnik (cale szczescie, ze bez kwiatka) i zaczal sie nim bawic w pewnym momencie podniosl go i ten kwietnik wyladaowal na jego glowie
ale on sie zdiwil hihi mine mial swietna a ja niestety nie przygotowana bylam i baterii w aparacie nie bylo :(
ale sie rozpisalam hihihi

aha Karola my mamy teraz taki kremik: Nivea baby - Krem na kazda pogodę
Obrazek

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

16 paź 2007, 11:48

Eva_1977, ten kremik nivea fajny musi by, pisze ze zawiera pantenol, ja wlasnie uzywam normalnie na podrozniona skorke sam pantenol i jest super, tylko nie chroni przed zimnem i wiatrem wiec jakis dodatkowy kremik na zime trzeba by bylo, a wogole czy ty masz Windows Vista bo tak patrze na kawalek komputerka na tym zdjeciu z kremikiem i sie zastanawiam? bo ja mam Vista i jest wlasnie podobna grafika, a jak masz Vista to co myslisz, lepszy od starszego Windowsa? mi sie zdaje ze o wiele szybciejszy hihihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość