Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 mar 2007, 12:47

qunick ja też życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
matula i izunia niby już mają kaszel odksztuśny ale chyba mogą inne dzieci zarazić :ico_noniewiem:
Zuzia nie chodzi do przedszkola,może od września ale ona mi często choruje i właśnie boję się,że się będzie zarażała od chorych dzieci :ico_noniewiem: bez obrazy dziewczyny ale chyba nawet w domu szypciej doszłyby do siebie bo jak w przedszkolu trafi się jeszcze jakieś niedoleczone lub chore dziecko to i waszym może się pogorszyć.A wiem,że powikłania po niedoleczonej nawet grypie są niefajne.Ale może przesadzam :ico_noniewiem: jestem przewrażliwiona :-)

[ Dodano: 2007-03-17 ]
Izunia, u mnie też pada i 4 w plusie,zimno i brzydko strasznie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 mar 2007, 19:49

U nas idzie ku lepszemu - gorączka mniejsza. Dziękuję za życzenia powrotu do zdrowia!

U nas w pkolu jest najmłodzsza grupa 3 i 4 latków i tu dzieci chorują najbardziej jak już są w 5-cio latkach jest lepiej ale niedoleczone dzieci się często zdarzają...

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 mar 2007, 23:47

w naszym pkolu wygląda to tak, że te maluchy 3-4 letnie to jeszcze najbardziej zadbane, bo rodzice przy byle katarku zabierają dziecko z pkola i siedzi w domku, ale jest inny problem - o godz.14:30 jak maluiszki wstaną z leżakowania i jedzą podwieczorek - łączy się grupy: ze starszych grup dzieci idą wcześniej do domków i te co zostają schodzą na dół i siedzą z maluchami
czasami nawet do pkola matki przyprowadzają dzieci z gorączką (te starsze dzieci) i po tem one schodzą i siedzą z maluchami - i stąd najwięcej chorób :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

18 mar 2007, 12:37

Cześć kochane :)

U mnie znowusz pada :( gdzie ta wiosna no mam nadzieję że się jej doczekamy :)

Mój mały ma dużo energii w sobie :ico_oczko: jezdzi rowerkiem i jest zadowolony!

matula1 pisze:czasami nawet do pkola matki przyprowadzają dzieci z gorączką


cfo do tego to mi się też nie podoba i to bardzo bo przecież nie dość że dziecko się zle czuje z gorączką i się męczy to jeszcze może zarażać inne dzieci :ico_olaboga: szok!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 mar 2007, 15:53

no tak,jak jest gorączka to znaczy,że jest jakaś infekcja lub stan zapalny,dziecko napewno nie czuje się dobrze a tym bardziej skore do zabawy czy nauki :ico_puknij:

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

18 mar 2007, 16:49

witam bylismy we wroclawiu i mamy zabieg 2kwietania i oczywiscie musi byc zdrowy urlopowalam go na miesiac z przedszkola a dzis wstaje z katarem :ico_placzek: mam nadzieje ze mu przejdzie jutro idziemy robic winiki nareszcie skonczylam nocki 3dni wolne musze nadrobic zaleglosci na tt teraz zmykam i pozdrawiam was :-)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

19 mar 2007, 11:13

julita32, mocno trzymam kciuki żeby wszystko się powidoło !!! Pozdrowienia dla ciebie i synka no i dla wszystkich :0

U mnie pogoda nie ciekawa :(

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

19 mar 2007, 18:32

Izunia pisze:julita32, mocno trzymam kciuki żeby wszystko się powidoło !!! Pozdrowienia dla ciebie i synka no i dla wszystkich :0

U mnie pogoda nie ciekawa :(
niedziękuje tak sie muwi a dzis oktawian wstał z katarem i 37stopni goraczki bylismy u lekaza i leczymy syropkami pozdrawiam

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

20 mar 2007, 10:12

Mojego maluzka mó mąż dzisiaj zaprowadził do przedszkola bo ma urlop :)
A teraz poszedł do garażu :ico_olaboga: dobrze że ja na 11 do pracy idę :ico_oczko:

Mał zdrowy ma końcówkę kataru ale jest ok witaminki cały czas bierze teraz tatuś mu kupił marsjanki :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Wysłany: 2007-03-13


--------------------------------------------------------------------------------

Ojej tylko ze jak ja zakłądałam ten wątek zadnego innego nie było, wiec to nie ja sie zdublowałam...
Przepraszam Wronko dopiero to przeczytałam o co tu chodzi? Czy masz żal do mnie bo tak to odebrałam.... Niewiem jak to odebrać i trochę dziwnie mi się zrobiło jak to przeczytałam... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

20 mar 2007, 12:21

:-D nie ma co się smucic,grunt,ze tu ze sobą rozmawiamy i jest ok........... :-D :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości