Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

17 paź 2007, 17:07

Kacperek nauczył sie robic "papa":):)
a co Wasze dzieci juz umieją??

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

17 paź 2007, 17:41

Małgorzatka o jakkie fajne wiadomości :ico_brawa_01: super, że z dzidziusiem jest wszystko w porzadku :509: :509: :509: bardzo się cieszę, teraz będziesz już spokojnie i bez nerwów czekać na powiększający się brzuszek :-) :-) :-) :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-10-17, 17:43 ]
anilewe77, Joasia też umie robić papa i jeszcze "przybić piątkę" chociaż to umiała jako pierwsze i teraz woli robić papapa :-D rączkę też podaje na przywitanie

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

17 paź 2007, 17:49

Magdzinka, to Kacperek też już umie :-D ale piątka i cześć było też juz wczesniej:)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 paź 2007, 18:10

Dziewczyny :-D :-D :-D :ico_ciezarowka:

anilewe77 Fajna babeczka z Ciebie :-) No mój Wojtaszko to "papa" jeszcze nie opanował ale robi nie i kiwa głową hihih ... no i dziś powiedział pierwsze słowo: ta-ta ..trochę zazdrość mnie ogarnęła .. :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: No "piątaszki" tez nie robi... ale uczę go mozolnie "szyją buty do roboty kon flek" !

qunick Zdrowiej kochana, zdrowiej ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 paź 2007, 18:29

MamciKochana pisałąś że w necie wyszukujesz zabaw dla Julci żeby stymulować jej rozwój. Czy mogę Cię prosić o zapodanie linka? Sama nic konkretnego mimo wysiłków nie znalazłam
:-) :-) :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 paź 2007, 18:31

qunick pisze:amciKochana pisałąś że w necie wyszukujesz zabaw dla Julci żeby stymulować jej rozwój. Czy mogę Cię prosić o zapodanie linka? Sama nic konkretnego mimo wysiłków nie znalazłam
:-) :-) :-)


Ja też się przyłącze :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

17 paź 2007, 18:54

Małgorzatka, qunick jedna stronka jest niezawodna, i sa tam zabawy na kazdy wiek, zabawy sa ulozone tygodniowo hihihi i co najlepsze wiekszosc z nich nie wymaga zadnych specjalnych przyrzadow, tylko ze stronka jest po angielsku,
podaje lineczka,wystarczy nacisnac jaki tydzien w rozwoju che sie wybrac, ja uzywam niektorych zabaw nawet z tych co sa dla mlodszych niz 7-6 miesiecy
http://www.babycentre.co.uk/baby/development/letsplay/


dziewczyny dzis kupilam Julci dwie fajne zabawki hihi bo miala tylko takie starsze dla 0-3 miesiace, i tylko pare odpowiadajace do jej wieku, potem wkleje zdjatko, ale podoba mi sie ze sa wielofunkcyjne, jedna to taka arka noego w klockach , i Julcia moze ja uzywac nawet do wieku 2-3 latek, wiec fajnie, a siedziala dzis i tak kombinowala z ta zabawka hihihi pokazywalam jej jak skladac klocki, a ona probowala je *przytulac* jedno do drugiego hihi ze tak powiem, chciala je zlozyc ale niewiedziala jak :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

17 paź 2007, 19:49

Małgorzatka, dziękuje za komplementa :ico_wstydzioch: czym sobie zasłużyłam...

a Kacperek umie jeszcze kicac:) tzn trzyma mnie za palce jak mowie kic gto robi przysiad a jak mowie do góry to sie podnosi:)

czy Wasze Maluszki też sie tak kłócą jak czegoś im nie pozwolicie??Kacpercio to od razu taki krzyk robi i płacz, że nie wiem!!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

17 paź 2007, 20:13

hej dziewczynki!
Małgorzatko no nareszcie się pojawiłaś, niezłego stracu nam tu napędziałś, ale bardzo się cieszę że już jesteś i co przede wszystkim że jesteś 2w1 :ico_brawa_01:
karolas kochana po pierwsze kupiłam pampersy, ale nie było Jumbo Pack, zobacze w przyszłym tygodniu. Po drugie najmocniej przepraszam, ale nie mogłam dziś sie wyrwać do siostry po ten artykuł, Agatka dała mi dziś w kość, jejku od rana grzeczna i fajnie ale potem...musiałam ją praktycznie cały czas nosić, ani bawić się nie chciała, ani leżeć, drzemała dwa razy po 10 minut dosłownie....normalnie nie wiem co się stało, na szczęście teraz grzecznie śpi. Wydaje mi się że to ząbki, bo dziś to wszystko w buzi lądowało, normalnie aż łzy jej szły jak tarła dziasła, a kremik pomagał ale na 10 minut...zobaczymy co jutro....
A kozaczki bardzo ładne, wydaje mi się że wcale z mody nie wyszły, byłam w mieście (jak mamcia moja z pracy wróciła i została z Agatką) i widziałam identyczne w CCC i wogóle dużo podobnych jest....przymierzałam kilka ale potem stwierdziłam że nie mam dziś czasu na zakupy bo Agatka płakała, wiec kupiłam mleko i pieluchy i do domu....
anilewe Agatka już dawno umie robić "papa" nawet mówi "papa"....
mamcia ja też skorzystam z stronki z zabawami :-)

Oj głowa mnie boli, nigdy Agatka nie miała takich dziwnych "nastrojów" jak dziś....wiec jestem wykończona....idę na m jak miłość i spać :-)
Do juterka Buziaki

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

17 paź 2007, 20:14

MamciaKochana, właśnie dojrzałam że między nami praktycznie roczek różnicy:D

[ Dodano: 2007-10-17, 20:19 ]
Dorota.M., mam nadzieje ze to nic złego ze Kacpercio dopiero teraz sie tego nauczył...ale przecież każdy Maluszek rozwija sie indywidualnie:)

[ Dodano: 2007-10-17, 20:19 ]
Dorota.M., mam nadzieje ze to nic złego ze Kacpercio dopiero teraz sie tego nauczył...ale przecież każdy Maluszek rozwija sie indywidualnie:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość