Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 paź 2007, 15:08

dziewczyny a wiecie wczoraj do prababki Julci pojechalismy bo nie widziala jej od czasow niemowlectwa - a raczej od noworodka, i wyobrazcie sobie bezczelnosc kobiety, ona do mnie:
-No! Dobrze ze Julenka chodzi do opiekunki! Bo jej matka to tylko w lozku by ja zostawila, caly dzien! Nic jej nie nauczyla! A teraz ona wstaje, raczkuje!
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
to ja do niej ze co za glupoty wygaduje jak Julenka do opiekunki chodzi ostatnie tygodnie.
- No!!! Ale zobacz ile ona sie nauczyla przez te pare tygodni! Ostatnim razem jak byla u mnie to nawet siedziec nie umiala!
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :504: :505: :502: :503: :505: :514: :522:
no wariatka normalnie! ja jej tlumacze ze ostatnim razem jak ona ja widziala to bylo jak miala 1-2 miesiace, kiedy ona nas wogole niewidzi to skad moze wiedziec, ja wszystkiego nauczylam mojego dziecka, ona w lozeczku piec minut nie wysiedzi, bawie sie z nia, bo bylam juz opiekunka u innych ludzi i nabralam nawyku, a wszczegolnosci sprawia mi to przyjemnosc, ze rozwijam moje malenstwo, wszystkie zabawki co ma rozpracowujemy razem, siedze nieraz na internecie i szukam jak sie bawic interaktywnie z dzieckiem, przewijam ja , karmie, klade do spania, wogole nie ma problemow ze spaniem, spi 11 godzin i zasypia sama, dzis pielegniarka przyszla i mowi ze Julenka taka madra ze ona pod wrazniem jest, robila na niej testy i zaliczyla te umiejetnosci co niejedne dzieciaki kurcze maja 14-16 miesiecy i dopiero to robia! Julcia bawi sie zabawkami takimi jak jej dwuletnia kuzyneczka a najsmiesniejsze jest to ze jej kuzynka nie umi ich rozpracowac,a jak Julenka siedziala z nia przy jednej zabawce to jej mama sie dziwila ze Julenka taka sprytna, to co ten babsztyl mi bedzie kurcze mowil jak mnie nigdy nie widzi, ze kurcze ja Julenke nic nie nauczylam!!! :ico_szoking: :704: :590: :587: :590: :wpale: :wpale: :wpale: :wpale: :wpale: co za wredne babsko, i mniej tu szacunek do starszych,!!
- no ale ty wiesz magda ze to sie dziecku poduszke podkalda zeby sie nauczylo siedziec,
kurcze Julcia siedziala jak kazde normalne dziecko, nie bede jednomiesiecznego dziecka poduszkowac, niech spada na drzewo, a moj A. siedzi zdruzgotany i tylko patrzy gdzie sie ma ukryc, bo on sie swojej babki to akurat kurcze boi, onieeee! ja juz nieraz slyszalam ze o mnie zle mowila, jak wciazy bylam 9 miesiac, bole okropne to sie dziwila ze na kanapie lezalam, ciagle mi wytykala ze A. mi pomagal, w zeszlym tygodniu stwierdzila ze ja nigdy z Julenka na dwor nie wychodze, ale w tym tygodniu kurcze juz jej nie popuscilam, najpierw jedno babsko mi powie kurcze ze mam siedziec cicho bo z polski pochodze, i w dodatku ze moj facet jest mezczyzna wiec ma lepsze prawa, a na drugi tydzien drugie babsko mi powie ze zla matka jestem!!! tak sie wkurzylam ze powiedzialam co mysle, zdziwila sie kobieta ze sie wkurzylam i zaczela swoje umieranie i lezki:
- no ale nie wkurzaj sie na mnie, bo ja poplakalam sie juz - i sie lapie za serce :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ja wcale tego na mysli nie mialam, ty zle zrozumialas mnie, ja tylko powiedzialam ze dobrze ze Julia idzie do opiekunki....

i nagle wielka swietoszka sie z niej zrobila.....wrrrrr ja mam w tylku czy ona ma 80, czy 85 lat, stara baba a glupia, potem lapie za telefon i po calej rodzinie dzwoni i objasnia swoje teorie, dosc mam ze ludzie gadaja o mnie nie prawde normalnie nic tylko sie wkurzyc, zawsze cicho siedzialam zeby konfliktow nie stwarzac, ale juz dluzej nie wytrzymam ani jednej obelgi o mnie!! nawet nie wiecie jak mi sie przykro od tego robi, juz zaczynam myslec ze naprawde jestem gowno za przeproszeniem warta i calkowicie niekompetentna! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-15, 15:16 ]
Aga_fr, monik w szoku jestem o ta kawe dla dwulatkow :ico_szoking: a co do slodyczy, to ja tak samo mysle,ze slodyczy nie, bardzo niszcza zabki i niezdrowo tyle cukru, Julenka nam zawsze wyzebrze cos jak jemy, wiec jak jemy cos slodkiego to nie przy niej,a jak lody to jogurcik jej podaje hihihih taki zimniutki ze bardzo go lubi, ale danonki myslalam ze zdrowe sa a sie okazalo ze wiele cukru tez zawieraja,w iec juz teraz tylko na normalnym jogurciku .... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 paź 2007, 17:57

MamciaKochana, he he babce gadanie nie przejmuj sie moj Dejvi w wieku 8 miesiecy jeszcze nawet nie raczkowal
Moja tesciowa tez cosik abakiwala ze na nocniczek juz czas , to ja jej na to ze oczywiscie a tak za pol roku to za Sienkiewicza sie bierzemy :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

16 paź 2007, 11:47

ach te babk :ico_olaboga: i... ja mam z moja mama do dzisiaj problem bo mi wypomina ze wiktor prawie do dwoch lat sikal w pampersa :ico_noniewiem: ... podobno ja i moj brat to bylismy fenomeni... w wieku 12 miesiecy wolalismy juz na nocnik a pieluchy dawno byly suche... :ico_puknij:
a tak na marginesie... czy zna ktoras z was taki przypadek???

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 paź 2007, 20:20

ach Madziu nie martw sie tym "babcinym" gadaniem-czasami -stare a glupie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
jestes matka i to ty wiesz wszystko najlepiej co dla Twej niunki najlepsze
a i tak z tego co slysze bardzo sie angazujesz w "takie dziecinne doksztalcanie " Julenki wiec co ci tu beda gadac babska :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Monik hehe ja o takim przypadku nie slyszalam ,a le wiesz rozne rzeczy sie zdarzaja... a najlepiej pouczac innych i wytykac im jacy sa beznadziejni i czego nie potrafia, bo wtedy latwiej jest siebie wyniesc nad horyzonty- wiecie pewnei o co mi kepasa?!
bo tak pisze bez ladu i skladu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

16 paź 2007, 21:40

hejooooooooooooooooooo pamietacie mnie ejszcze???????????????
ide was doczytac bo nazbeiralo sie..u mnei ostatnio problemy z kompem... :ico_placzek: :ico_puknij: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

17 paź 2007, 10:11

hej kobietki!

ja dzis juz w lepszym humorki hihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

monik no na tik taczku jest eve co dzidzia ma 9 miesiecy ale juz kupke wola hihih znaczy pokazuje paluszkiem na nocnik, to w sumie zalezy, ja jeszcze z Julenka poczekam, bo tez chodzi do opiekunki wiec trudno by bylo ja nauczyc, jak bede miala dluzsze wolne to moze wtedy, ale cos czuje ze poczekam az Julenka podrosnie ....hihihih no ale u nas na lutowkach jest juz pare dzieciaczkow co kupki robia w nocniczki hihihi :ico_szoking: szok ze rozumieja o co chodzi i rzeczywiscie w nocniczki robia, ja mysle ze to ciut za wczesnie ale jak pomysle ze takie maluszki robia na nocniczki, to wtedy tez mi cos po glowie swita hihihi oczywiscie siusiu wciaz w pieluszke robia :-D

a moja mala normalnie rozrabia jak nic, pokrzykuje, wszystkie zabawki tak sie jej znudzily, tez sie nie dziwie bo wiekszosc zabawek do 3 miesiaca wrrr ma, to dzis ide sie za czyms rozgladac, szczegolnie ze Julenka taka ciekawska swiata, zobaczymy co znajde,

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 paź 2007, 10:21

witam witam...
oj El... :ico_nienie: ty nas nie doczytuj tylko pisz kochana co tam u ciebie...
cos oststnio pustki sie tutaj robia...
wiecie...bylam wczoraj w takim jakby zlobku zeby zapisac swojego bzika... tak na kilka godzin w tygodniu, zebym mogla w tym czasie porobic badania itp... i strasznie sie rozczarowalam... bo przyjmuja dzieci od 3 lat :ico_zly: i to chyba jest jedyna taka placowka na caly nasz region gdzie przyjmuja od 3 roku zycia (wszedzie od 12 m -cy)a mam do niej najblizej :ico_zly:
nie dosc ze musialam naginac nogami przez cale miasto... to jeszcze jakis pieprzony arab wymusil pierszenstwo na pasach ( gdy bylam juz do polowy na przejsciu) i tylko smignal przede mna... :ico_zly: niewiele braklo... :ico_chory:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 paź 2007, 13:02

Witajcie kochane
ale mnie dlugo nie bylo, buuuuuuuuuuuuu, a wy nie teskiliscie nawet za mną :ico_placzek: :ico_oczko:

dzisiaj mam bierzmowanie, i wtedy prawdopodobnie Fifinusia chrzciny 28.go

kurcze , spi ponad 2 godziny, a musimy do pracy jechac, bo razem pracujemy, hihi, tzn poprostu niemam z kim go zostawiac, no i musimy

miasto za male zeby jakas opiekunke znalezc, tzn moja chrzestna pomaga czasami go popilnuje, ale ona tez pracuje

i wogole ostatnio spotykam sie z takim rasizmem, bo Filipek ma taka ciemną karnacje, no i ludzi tak z krzywa patcza, dzikusy
a mi sie podoba

baba jedna w sklepie, o jak cygan,
to ja na to, nie wytrzymawszy, a bo to i jest cygan
:ico_puknij: co za ludzi :ico_puknij:

niewiem , zaczynam zalowac, ze zostalam w pl, moze rzeczywiscie nam bedzie tu ciezko, bo ludzi tak nastawione sa na "czarnych". Martwie sie czy nie bedza go krzywdzic dzieci w przedszkolu, w szkole
jezeli by sie nie rozwiodlam zdecedowanie mieszkalabym w Tr, a tak

pomysle, moze warto wyjechac tam, D. zapewni meszkanie, prace, no pomysle ze 2 lata jeszcze jest.

:ico_sorki: sorki, ze tak sie rozpisalam, i zanudzam

Buzka dla Was i Waszych pociech :ico_buziaczki_big:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 paź 2007, 15:04

lulu , ty sie nie przejmuj kochana takimi jedzami... ja tam lubie dzieciaczki z ciemna karnacja... moj wiktorek jest bielutki i kiedys lekarz sie mnie glupio pyta :ico_puknij: :"dlaczego pani syn jest taki bialy" na to ja mu... "panie doktorze, ale ja mam biala skore, moj maz rowniez, no to dziwne by bylo jakby nam sie czarne dziecko urodzilo..."po prostu.. lulu... tacy wyjatkowi ludzie jak twoj ciemnoskory synek wsrod polakow czy moj jasny wsrod murzynow( nie oszukujmy sie ale paryz to konkretna mieszanka narodowosciowa)"rzuca sie w oczy" nie warto sie takimi rzeczami przejmowac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

17 paź 2007, 20:33

lulu81, doskonale wiem jak sie czujesz, ale kobietko cos ci powiem, jak tylko twoj ukochany filipcio podrosnie, to zobaczysz jak sie beda do niego laski ustawialy, czasy sie powoli zmieniaja, a taki atrakcyjny ciemny chlopak z rodzicem z innego kraju staje sie wyjatkowy, moze jeszcze kiedys ludzie obawiali sie * cyganow* a dla mnie Filipek zadnym cyganem nie jest! taki ciemny chlopaczek jak z hiszpanii, i ci powiem ze w moim np liceum babki wariowaly na punkcie obcokrajowcow hihihi ale wiem ze jest ciezko jak ludzie tak patrza na ciebie krzywo jakos, na mnie tez ciagle ktos tak patrzy jak slyszy ze z polski jestem, nie ma co sie przejmowac, tylko wlasnie podkreslac swoja wyjatkowosc! i nie moge uwierzyc ze ktokolwiek na Filipka z rasizmem spoglada, kiedy on taki sliczny jest, nawet niewiesz jak ci zazdroszcze! dla mnie synowy jak nic!! hihihih

no dziewczyny kupilam Julci zabaweczki hihih znalazlam cos fajnego, ale dobrze przynajmniej ma teraz wiecej zajecia, bo tak to kombinowala, chodzila po tym mieszkaniu, malo tych zabaweczek miala, musze pod choinke tez jej cos znalezc :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości