Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

17 paź 2007, 20:40

anilewe77, to ty jestes o roczek starsza? a zktorego miesiaczka?? ja z grudnia hihihih

karolas wiesz te butki sa w modzie i to jak, u nas teraz takie wlasnie promuja i chce sobie kupic, tylko takie calkiem proste, no bo jak piszesz,z malym dzieckiem po schodach i na spacerek to w sam raz takie buciorki, jeszcze kiedys to takie na ocasiku to ok, ale od czasow ciazy to juz takie cieplutkie plaskie mi w glowie hihihihih u nas tez promuja takie pomarszone jak w latach 80 czy moze i wczesniej hihihih jak znajde na necie to wkleje linka :ico_oczko:

malgorzatka, no widzisz ja bylam pewna ze wszystko bedzie ok, ale wiesz co moze ty lepiej zebys zmienila lekarza niedosc ze cie w konia zrobil, tak sie zmartwilas, nerwow ci narobil a tu jeszcze nie potrzebne leki, no strach :ico_olaboga: moze dobrtze prowadzil zeszla ciaze ale cos tym razem nie poszlo jednak....z tego calego strachu to nawet moglas przeciez dziecko poronic PFU PFU :ico_olaboga: ja bym sie bala juz do tego lekarza isc....

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

17 paź 2007, 20:56

MamciaKochana, roczek młodsza:)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 paź 2007, 21:22

DOROTA.M. cholipcia no ten jumbo pack powiem szczerze bardziej by mi styknał bo juz nie musiałbym do wypłaty kupowac kolejnej paczki wisz.... no ale jesli do naszego spotkania nie bedzie tych większych to normalna paczka tez sie zadowole w koncu ta cena jest zajefajna przyznasz hi hi hi.
No widzisz nieraz tak nasze pociechy maja wyskoki ale co zrobić ach...... Amelcia odpukać narazie nie ma scen tego typu tylko sie wscieka nieraz ale to jej naturalne zachowania hahahahhahahaa
A butki no więc skoro mowicie ze nadal sa w modzie to luz własnie u nas tez sporo lasek w takich smiga ;)
MAMCIA KOCHANA szkoda ze te zabawy po angielsku bo ja nie kumam bazy hahahahahahahah
A jak mowisz ze butki na topie to luz, własnie zagaduje meza co do nich hi hi hi-trzeba bedzie sie połasic ;) luzik
MALGOSIA fajnie a nawet super ze z dzidzia oki, ale jedno mnie zastanawia to co ten lekarz tak sprawdzał na tamtym usg skoro mowisz ze to było puste i to nie była dzidzia????? to on nie widział ze to nie dzidzia? nie kumam tego?

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

17 paź 2007, 21:23

Cześć,

Po pierwsze Małgosiu w końcu się odezwałaś!!! I to jaką rewelacyjną wiadomość nam przekazałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jejciu tak się cieszę że z fasolcią wszystko dobrze, że wszystko się pięknie wyjaśniło, pewnie odetchnęłaś z ulgą bo jednak ostatnio żyłaś w niepewności :ico_olaboga: Ale kamień spadł Ci z serca i teraz nie pozostaje nic innego jak tylko się cieszyć!!! :ico_haha_02: :ico_haha_02:
P.S. A byłaś jednak u innego lekarza, tak????

anilewe
Pytasz o oznaczanie postów, więc kochana po zalogowaniu się na głównej stronce jest na fioletowo opcja "Zobacz posty nieprzeczytane" (u góry strony po prawej) - klikasz to i tam pokazują Ci się posty nieprzeczytane i tu z kolei zjeżdżasz myszką na sam dół i wciskasz (też fioletowy napisik) "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane". Powodzenia!!

Madzia
Brawa dla zdjęcia Lenusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: W końcu zobaczyłam jaka z niej śliczna księżniczka :ico_haha_02:

Mamcia
Pozwoliłam sobie skorzystać z tej stronki babycentre :ico_haha_02:

A my jutro idziemy do kontroli, zobaczymy ile niunia przybrała na wadze :ico_haha_02:
Kurczę dzisiaj połknęła mi kawałek papieru, mam nadzieję że jej nic po tym nie będzie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

17 paź 2007, 21:25

Kajunia25, po papierze nic dzieciom nie jest -sprawdzone na Kacprze;) on wczorak połknął kawałek woreczka foliowego....ale też mu nic nie było:)

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

17 paź 2007, 21:29

anilewe77 pisze:po papierze nic dzieciom nie jest

Dzięki serdeczne, uspokoiłaś mnie :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 paź 2007, 22:49

KAJUNIA25 dodam, ze Amelka zjadła sobie dzis spory kawałek komiksu Kacperka smakowal jej chyba bo jak sie zorientowałm co ma za kulke w buzce i co zuje natychmiast jej wyciągnełam choc i tak sporo zjadła ;) i zaczęła histeryzowac ze jej wyjęłam zujke z buzki hi hi hi ale jutro rano ta gazetkę wykupka spoko,dobrze tylko ze sie nie zaczęła krztusic ale tak to jej nic nie bedzie spoko,kacpi mi tez zdzerał gazety i zyje ;)
Spokojnj nocki buziaczki lutoweczki

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

17 paź 2007, 23:08

próba zdjęcia;-)

[ Dodano: 2007-10-17, 23:25 ]
hurra , udało się;-)
Magdzinka dziękuję , jesteś kochana , naprawdę.
najlepsze jest to że ja potrafię zmniejszać zdjęcia i mam je pomniejszone tylko cały czas wklejałam w złe miejce do Avatar;-)
Ah , Kubuś ze mnie :ico_olaboga:

mam nadzieję że podoba Wam się moja córcia;-)

[ Dodano: 2007-10-17, 23:54 ]
Dziewczyny , sorki że ja tak do każdego z osobna się nie zwracam ale jest prawie północ - moje dziecko powinno spać już 3, 5 godziny a teraz siedzi ze mną i czy ta Tik Taka :ico_olaboga: no nie chce spać tak jak wczoraj, dobrze że nie płacze i potrafi się zając sobą..

Magdzinka - Dziękuję Kochana;-)

Karolas z tym szpitalem to rzeczywiście nie tak jak myslisz. Tutaj jest tak że jest taki wielki szpital na cały Wiedeń- przyjmują tu wszyscy dziecięcy lekarze. I jesli Twoj lekarz nie ma ordynacji ( dyżuru ) to jedziesz poprostu tam do szpitala..Są tu takie specjalne pomieszczenia izolatki ale nie dla wszystkich dzieci tylko dla każdego z osobna i przychodzi lekarz i bada..

Byliśmy dziś zaraz jak mąż przyjechał z pracy bo Julci podskoczyło do 38,2
Tutaj gorączka jest 38,5
My jak dojechaliśmy do szpitala to Julcia miała 37 ;-)
Lekarz powiedział że lekka grypa, mam nie panikować , dac czopek( dałam ) coś do noska przepisał i wsio.
powiedział że bedzie tak do 4 dni.
a tutaj jak dziecko ma gorączkę to kąpią w zimnej wodzie..
to na tyle od lekarza..
tylko ja juz mam oczy jak zapałki a Julka nie chce spać ..

Iwona77 ja rodziłam mając 21 lat i nie zamieniłabym tego wieku za nic w swiecie!
jak dla mnie to najlepszy wiek. Mysle ze to kazdego indywidualna sprawa tzn. kazdej kobiecie w zupełnie innym wieku odzywa się instynkt. ja majac 20 lat będąc juz 5 lat z męzem tak oszalałam na punkcie dziecka że jak bym wam opisała to byście nie uwierzyły..
Zaglądałam do wózków, wszędzie widziałam kobietę w ciąży, małe dzieciaczki, doszło do tego że szantażowałam męża, zero seksu itp.
Aż przyszedł dzień ze chciał dzidziusia;-)
Ja nie miałam cienia wątpliwości że chcę spędzić z nim resztę życia , że zawsze pomoże mi przy dziecku , bedzie odpowiedzialny..
On bał się że nie podołamy finansowo - ze nie mamy mieszkania , samochodu itp.
Nie potrafił zrozumieć że ''apetyt rośnie w miarę jedzenia''. Teraz mamy mieszkanie , samochód a ciągle dążymy ku lepszemu . a ja jestem szczęsliwa z tym co mam, mam kochane dziecko i nic mi do szczescia nie potrzeba.. Byle starczyło od 1 do 1wszego.

mój mąz ostatnio powiedział ze jak by wiedział ze bedzie mial taką kochaną córę to już dawno by się zdecydował na dziecko..;-)

Zawsze chciałam być młodą piękną mamą - zostało tylko młodość. Ze zwisającym brzuchem i kupą rozstępów. Ale co tak - WARTO było. Nie żałuję tych szalonych imprez , przyjaciół , laby.. Jak patrze na ta Kruszynkę to nic mi nie potrzeba.

dziecko mi w niczym nie przeszkadza. Zawsze pragnęłam iść na studia - bardzo chciałam - poszłam.Pieniądze się znalazły , czas się znalazł.Jak będę chciała pójsć na imprezę wiem że mąz zostanie z Julą bez problemu. Byłam w Polsce na weekend jak miala jula 3 m-ce i nie miala jeszcze paszportu. Mialam deprechę jak cholera. Został z nią , powiedział żebym poszła na imprezę , wyluzowała sie . No w szoku byłam . zajął się nią wzorowo

A w wieku góra 25 lat chcę drugie dziecko ( najlepiej Kubusia;-) i mieć z głowy. chcę doczekać wnuków;-)

Co do jedzenia papieru- mam znajomą której 2,5 letnia córeczka je tą rolkę od papieru toaletowego - serio;-) kazdą wcina..
Myslimy już czy czegoś jej nie brakuje , ale co ma mieć taki papier w sobie?

wiem że jak mi piesek zjadł ściane to wapnia mu brakowało :-D


Co do histerii to moje dziecko wpada w szał jak mu zabiorę komórkę - ryczy na maksa..

Małgorzatka - dzielna z Ciebie Dziewczynka

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

18 paź 2007, 08:42

Próbuje wkleić zdjęcia, żeby wam pokazać moją Asiulkę ale coś mi nie wychodzi. Ale będę jeszcze próbować. Mam nadzieję, że w końcu mi się uda.

Iwona77 nie pisz, że jesteś 'opóźniona w rozwoju'. Ja jestem ten sam rocznik co ty (miesiąc młodsza) i uważam, że 30-stka to idealny wiek na dzidziusia. Rozejrzyj się dookoła ile dziewczyn w naszym wieku dopiero co urodziła albo jest w ciąży.

Qunick, Małgorzatka - link po polsku: rymowanki, wierszyki, kołysanki i zabawy:

http://exbrzuszki.ijp-pan.krakow.pl/sezam.htm
Tam jest kupa rymowanych wierszykow, właśnie sobie wydrukowałam i zaczynam wkuwać je na pamięc, bo znam tylko kosi-kosi.

A Moja Asia też potrafi pa-pa, tylko że coś jej się pomyliło i na dzień dobry też robi pa-pa zamiast tylko na do widzenia. A poza tym przybija piąteczke i daje oślinione całuski.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

18 paź 2007, 09:14

Kajunia25, Nina też namiętnie zjada papier (jak nie zdąże jej wyjąć z buzi kiedy znajdzie) i nic . I nawet nic jej nie było po lisciach śliwki z tym że twarde one i próbowała zwymiotować ale w efekcie połknęła....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość