Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 paź 2007, 21:14

avisek pisze:jasnie pani - musze sie zastanowic bo ostatnio u mnie krucho z kasa :-(

u mnie tez i niestety na orginalną mnie teraz nie stac, a ta moja czerwona to samoróbka i material kosztowal 50 zł. tak sie szyje:
http://oppamama.fm.interia.pl/uw.html

avisek pisze:a gdzie jest ALINKA?

wlasnie.... zniknela....

Madziu zapomnialam ci napisac, ze bardzo ladnie na zdjeciu wyszłas, tym w podpisie. a z czego Marcinek taki Gigant skoro tak malutko je??? :ico_szoking: :ico_szoking:

Kamilka lepiej?

Juli a u ciebie? pogodzeni??

[ Dodano: 2007-10-17, 21:17 ]
asiula ja ostatnio zapytalam kolezanke, ktora ma 2,5 letniego synka co na ząbki, zeby nie bolalo, a ona mi odpowiedziala, ze czas :-D , a tak powaznie poleca apap w kropelkach. jej synkowi tylko to pomoglo, zadne zele nie pomagaly

ide chyba spac, bo cos mnie lamie....

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 paź 2007, 21:20

Jasnie Pani :) pisze:Marcinek taki Gigant skoro tak malutko je???
on to w genach i dziadkach odziedziczyl
Tata 189 cm waga 92 kg
Dziadek 192 cm waga 100kg
Babcia 187 cm waga :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-17, 21:21 ]
A jego jakis tam wujek urodzil sie 63 cm a teraz dorosly facet mierzy 2 m i 6 cm :ico_szoking: :ico_szoking: mam nadzieje ze moj syn nie bedzie taki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

17 paź 2007, 21:29

hej,
depaprovera to zastrzyk

Juli , nie smutaj się kochan a, dziewczyny mają rację będzie dobrze.Ja z moim jestem już 13 lat a i tak od czasu do czasu wojna jakaś się toczy , bo ja jestem zbyt poważna , uporządkowana i muszę mieć wszystko zaplanowane a on luzak wielki i lekkoduch :-D .

Asiula chylę czało za tetrowe pieluszki , jak używa huggiesy te puchatkowe, wg mnie są lepsze od pampersa bo mają gumkę na pleckach

Madzia aco to za zabawka , bo wygląda bardzo ładnie , kupiłaś na allegro?


Kamila a może to jelitówka cię złapała ? Dużo zdrówka

Lucy dla Oliego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:


U nas dzisiaj śliczny , ciepły jesienny dzionek.
Poza tym dzisiaj jest ostatni dzień mojego urlopu macierzyńskiego i od jutra jestem na wypoczynkowym.Z gorszych wiadomości to moja sprawdzona opiekunka sama nie jest zdecydowana czy chce pilnować mi dzieciaki czy nie i muszę szukać przez ogłoszenie.

Zmykam pod prysznic i do łóżka zanim mąż mi zaśnie :-D

Dobranoc

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 paź 2007, 21:31

dziewcvzyny nie mam czasu nawet czytac,ale przypomnialo mi sie,ze obiecalam fotki primarkowych ciuszkow,wiec wklejam kilka....niektore juz dawno kupilam,ale dla dziewczynek dzis widzialam i ladniejsze niz dla chlopcow ,rozowiutkie :ico_brawa_01: ok wklejam i lece ,potem zajrze :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ta bluza z marks and spencer,tez maja super promocje
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

niektore to nawet za 1 f kupilam :ico_haha_01:

i solenizant Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 paź 2007, 21:32

Acia kupiłam w sklepie za 28 zł ale na allegro tez sa z tego co Jula pisała chyba sama nawet ja zamowila :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 paź 2007, 21:33

dziekuje wszystkim za zyczonka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-17, 23:24 ]
pamietacie jak pisalam,ze jestem czasem na watku Uk na forum e-mama ? tam jest taka dziewczyna,ktora urodzila coreczke .chyba 2 dni pozniej niz ja ,jest ze szczecina i okazalo sie,ze jestesmy rodzina :ico_szoking: niestety nigdy sie nie poznalysmy ,ale mam nadzieje,ze poleci na swieta do domu i sie poznamy :ico_brawa_01: ale swiat jest maly :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 paź 2007, 23:25

Jasnie Pani :) pisze:Kamilka lepiej?


nieeeeee... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Już nie mam siły. Znów na wieczór się zaczyna a w dzień już było całkiem całkiem :ico_placzek: . Coś mi w tym brzucholu siedzi i jak zmieniam pozycję to tak rżnie... i goraczka znów wraca na noc. :ico_chory:

magda26 pisze:mam nadzieje ze moj syn nie bedzie taki


Madzia ale pomyśl, że wtedy mógłby jakąś modelkę sobie wyrwać... :ico_oczko:

avisek pisze:asiula - brawo za tetrówki, jestes pro-ekologiczna mama popieram


A ja nie. Nie rozumiem sensu tetrówek. Asiulka bez urazy oczywiście...
Ja używam pampersów i ani razu pupcia odparzona nie była a o pozostałych plusach nie musze chya pisać...

acia pisze:od jutra jestem na wypoczynkowym


Acia ja już nieby jestem, ale nie zaniosłam tego papiru do ZUSu... no bo nie miałam kiedy. Chodzi mi o to podanie. Dałam je szefowi, on odpisał, że się zgadza i powiedział, że mam zanieść do ZUSU. Tak zrobiłaś?? Bo mi się macierzyńskie skończyło i się jeszcze okaże, że jakiś numer mi z tego wyniknie...

Lucy nie pamietam czy już życzonka składałam to w razie czego jeszcze raz buziaczki dla synusia...

Ja dzis (jak jeszcze się dobrze czułam) odbyłam pierwsza wspólną kąpielkę z Tomciem. Ale było suuuper. Polecam każdemu. Jarus napstrykał piekne foteczki ale nie wkleję bo sie krępuję... w końcu tam naga jestem. A jak wygodnie sie myje maluszka... położyłam go na siebie i miałam dwie wolne ręce. Najlepsza podpórka do kąpielki na świecie. I Misio pływał sobie jak rybka.

A teraz za to kilka innych foteczek zrobionych dzisiaj.

Mój synek sie dokształca i ogląda książeczki:
Obrazek

A tutaj grubsza sprawa... czyta gazetę :-D
Obrazek

Tutaj parę dni temu... tyle ma miejsca w gondoli:
Obrazek

A tutaj z logo tatusia klubu sztuk walki. Dla mnie tu wygląda juz jak duuzy chłopaczek:
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-17, 23:29 ]
Hmmm tak patrzę na te zdjecia... mój syn strasznie poważny sie zrobił. Wkrótce postaramy sie o jakis usmiech :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 paź 2007, 23:52

kamilka tomus sliczny i rzeczywiscie duzy i powazny chlopczyk z niego hihi

co do kapieli w wannie to przezylam jedna z leosiem ibylo rownie sympatycznie ale o tym juzz pisalam hihi i tem mam troche zdjec z takiej sesji.. ale na prywatny uzytek hihi
choc staralam sie zeby leos przykryl cycuszki hihi

lucy spoznione zyczonka dla oliego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
ale jaja ... to na forum mozna nawet rodzinke spotkac :ico_szoking:
super hihi

madzia jestem w szoku!!!! niezle giganty macie w rodzinie :ico_szoking:
wlasnie od nas wyszli znajomi.. i co sie dowiedzielismy??? w maju beda mieli maluszka!!!! jupi!!! hihi

tesciowa 187cm?????????????????/

a o wzrost marcinka sie nie martw.. gorzej byloby z dziewczynka hihi
tak jak pisze kamilka moze jakas laske wyrwie z takim wzrostem
no i nadwaga mu nie grozi hihi

dzis do was nie zajrzalam.. tzn czytalam.. ale na szybko bo nie chcialam przegapic tak pieknego dzionka
sloneczkzo nas reozpieszczalo i do tego te jesienne kolorki..
pieknie po prosru
poszlam na spacerek, i na shopping hihi
a jutro umowilam sie z kumpela do parku
jesli pogoda sie utrzyma oczywiscie
ale obiecuja slonce do niedziele hurra

kamilko mam nadzieje ze jutro juz bedzie lepiej...

zegnam sie z wami
do jutra papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 paź 2007, 00:18

dziewczyny obejrzalam fotki i filmik z Leosiem ,rewelacja :ico_brawa_01: a T mowi,ze Leos jak Oliver sie zachowuje ,moze to zaginione blizniaki ? :ico_oczko: :ico_haha_01:

niestety zabka nie wkleje,bo jest za malutki i ledwo widac,a Oliver nie pozwala tam zagladac i nawet T nie widzial he he ale kupilam dzis gumowa szczoteczke i jak mu tam masuje to wtedy daje zajrzec,wiec moze i tatus w koncu zobaczy zabka .dziewczyny moja kumpela dzis przegiela :ico_haha_01: skarzyla sie swojemu,ze nie pilnuje dziecka i ona nie ma czasu dla siebie,mowi,ze nawet nie kapal sie dzis ,bo nie miala jak ....pojechala do swojego do pracy i mowi,ze ma przerwe niech sie ta godzinke zajmie,a on na to,ze bedzie gral z kolegami w pilke...ona sie wkurzyla i zostawila mu malego ....pojechala do domu...on do niej dzwoni ,czy moze go przywiezc,a ona,ze nie bo nie ma jej w domu :ico_haha_01: chlop przerazony,bo koniec przerwy,a szef mu kaze zawiezc dziecko do domu :ico_haha_01: w koncu mowi do niego,ze jest w domu i ,ze ma juz tego dosyc....bala sie ,ze jak wroci to zrobi jazde,a on wrocil,bierze malego,nalewa jej wody do wanny ,zrobil kolacje,swieczki zapalil :ico_brawa_01: nie raz trzeba drastycznych srodkow :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-18, 00:47 ]
w Polsce juz po polnocy,wiec .......................

sto lat dla Lusildy z okazji 4 miesiaca :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a Oliverek ma 2 zabka na dole :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-18, 01:11 ]
ale jaja ,odpisala mi ta dziewczyna (ta co sie okazala moja rodzinka hi hi) i 15-31 grudzien bedzie w szczecinie ...ja bede 19-7 stycznia :-D Kamilko a Ty jak ?????? mam nadzieje,ze bedziesz? musimy sie spotkac

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 paź 2007, 08:30

[center][size=200]W związku z ukonczeniem 4 miesiaca zycia,
a co za tym idzie, obowiazkiem rozszerzania diety,

Lusilda stawia wszystkim swoim tik takowym Ziomalom[/size]

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/center]

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość