madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 paź 2007, 20:29

Cześć dziewczynki.

Przepraszam ze dzisiaj nic nie pisałam przez cały dzien ale napierw z rana wyszlismy z Patrykiem do miasta i wróciliśmy późno , potem Patryk zasnął więc ja skorzystałam i położyłam się też :-D

Dziękuję za życzonka z okazji 100 dni, nawet nie zwróciłam uwagi ze to 100 dni zostało :ico_brawa_01:

Później jeszcze zajrzę na pewno jak wszyscy domownicy pójdą spać :ico_oczko: na razie uciekam bo dzisiaj zupełnie nie mam jak pisać, prawdziwy dom wariatów tutaj :ico_olaboga: Maciek z Patrykiem tak szaleją ze nie słyszę swoich mysli. :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 paź 2007, 22:47

Jestem. :-D
Patryk jeszcze nie spi, tak jest jak spi po południu, wtedy dłużej siedzimy.

mary, :ico_nienie: co to za dołek się wkrada u Ciebie??? To pewnie hormony wariują :ico_oczko: Nie daj się złemu nastrojowi :ico_nienie: :-D

A tak zastanawiam się gdzie się podziewa Monia??? :ico_noniewiem: Ostatnio nie zaglada do nas, mam nadzieję ze i jej nie dopadł zły nastrój.

Tak sobie myślę ze to chyba jesienna depresja się wkrada pomalutku :ico_oczko: Pogoda coraz bardziej dobija chociaz dzisiaj było piękne słoneczko.

Jutro tez pewnie zajrzę poźniej bo z rana idę zrobić wyniki i będę piła glukozę :-D Ja będę pić po sniadanku i trzeba czekac godzinkę aby pobrać krew.

Dobra uciekam. Spokojnej nocki Wam życzę :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 paź 2007, 22:50

no ja dzisiaj nie umie zasnac wogole nie chce mi sie spac maz w pracy julka spi a amelka chyba disco urzadza bo nie umie wytrzymac, ciekawe jak jutro wstane pewnie jak nazlosc julka obudzi mnie wczesnie a juz widze ze pojde spac kolo 1 bo nawet ziewac mi sie nie chce czuje sie jakbym dopiero wstala :ico_ciezarowka: :ico_oczko: :gitara: :zzz:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 paź 2007, 22:58

mariola, a mnie własnie zaczyna mulić do spania i na szczęscie Patryka tez :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

18 paź 2007, 08:27

Hej Dziewczynki!!

Ale z Was to nocne marki.... ja juz padam jak mucha ok. 22.00 a i tak nie moge sie zwlec z lozka rano :ico_olaboga:
Mary, co to ma znaczyc?? Nie wolno sie poddawac tym paskudnym nastrojom :ico_nienie:

...No wlasnie gdzie jest Monia???

Misia, a dla Ciebie dzisiaj gratulacje z okazji 100 dni!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziu, to masz taka sama glukzoe jak ja mialam, dasz rade, spoko!!! Powodzenia!!!

Dziewczyny, co ze zdjeciami Waszych brzuszkow i Was samych???? Czekamy!!!!!
Jak na razie tylko Madzia, Marcia, Gosia i ja pochwalily sie swoimi brzucholkami :ico_ciezarowka:

Zycze Wszytskim milego dzionka!

Buziaczki

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

18 paź 2007, 09:01

Hej.

Jeszcze jestem w domu, zaraz minie godzina od wypicia glukozy i jadę pobrac krew.
Pogoda pakudna,od rana pada.

Później się odezwę.

Miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

18 paź 2007, 09:35

Hej Madziu,

ja to nie moglam pic w domu, musialam wypic tam na miejscu w laboratorium i tam czekac godzine i jedyne co moglam robic to czytac gazete.....

Powodzenia!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

18 paź 2007, 10:25

Hej.Juz jestem, nie było źle tylko troche niedobrze mi się zrobiło no i głowa mnie rozbolała ale to pewnie z braku kawy. :-)
Zaraz biorę sie za większe sprzątanko, Maciek bierze Patryka na dwór to będę miała przez godzinkę spokój :-D Pogoda się trochę popawiła tzn. nie pada :-D
Wczoraj byłam u koleżanki, ma ośmiomiesięczną córeczkę i dała mi trochę rzeczy po niej między innymi kombinezon. Zaraz wkleję zdjęcie i Wam pokaże, to jest rozmiar 68/74 i zastanawiam się czy nie będzie za duży. Moze jak coś znajdę mniejszego na allegro to kupie :ico_noniewiem:

Obrazek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

18 paź 2007, 10:37

Madziu,

Dobrze, ze juz masz ta glukoze za soba! Daj znac jak beda wyniki!!!

Kombinezonik jest sliczny :-) Jak za duzy to bedzie na potem... moj ma rozmiar 62 i wydaje mi sie duzy.... ale jeszcze nie mam takiego rozeznania!! :ico_wstydzioch:

U nas kiepska pogoda pada deszcze i ciagle mi sie ziewa!! :ico_spanko:

Ja sie juz troche denerwuje przed jutrzejszym usg, ale mam nadzieje ze wszytsko jest w porzadku.

Buziaczki!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

18 paź 2007, 11:01

Gosia nie martw sie na pewno jest wszystko w porządku. No i zobaczysz swoja kruszynkę i niespodzianka przestanie byc tajemnicą :ico_oczko: Stawiasz na córeczke czy synusia???
A wyniki będą do odebrania u lekarza, w środe mam wizytę :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość