Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 paź 2007, 09:34

[glow=orange]Oleńko [/glow]-wszystkiego najlepszego i 100lat z okazji 1 roczku

Mery-dzięki za życzonka,Batuś się ucieszył,że ciocia pamiętał*5a8**8/*/-8*/8*/////////-to właśnie jego radośc

Maritko-ja mam i filmik i foty-duża kobietka juz z Różyczki,cieszę się ,że wszystko ok,napewno do końca juz tak bedzie .A alergia -szkoda gadać,wiem co to znaczy...

Bartuś ciężko pracuje ,chyba na jakieś budowie,bo jeździ koparą ,terenowym jeepem i wozi klocki.Jaki pracuś z tego mojego synusia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 paź 2007, 10:23

Witam :D

Mąż w nocy zrobił mi kompa :ico_brawa_01:

STO LAT DLA OLI I BARTUSIA
Obrazek

Dziękuję za troskę, z Wiki już znacznie lepiej ale idziemy na kontrolę czy oskrzelka i płucka oki

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

17 paź 2007, 12:51

dla Oli :ico_tort: :ico_tort: no i dla Bartusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D sto lat dzieciaczki słodkie :-)

Mery - widać, przyjrzyj się, mówię o tych zdjęciach po prawej :-) buziak cały, ma oczka zamknięte i tak do rączki sie przytula - no wiadomo nie ma tak super jak w 20-24 tygodniu :-D teraz mało miejsca ma :ico_oczko:

Asiu - daj znać co z Wikusią i błagam - nie panikuj :-P

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 paź 2007, 13:34

Buziaczki dla Bartusia i Oleńki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
dziewczynki, macie pozdrowienia od Anetki, buziaki dla roczniaków, u Niej wszystko ok, Joachim troszkę chorowała, ale już jest ok, a komp dalej nie działa

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

17 paź 2007, 15:47

Hej!
STO LAT dla Oleńki i Bartka :ico_tort: Obrazek Obrazek
asiu, to dobrze że Wiki zdrowieje, daj znać jak po wizycie
mery, w pracy jest super. Widzę, że odżyłam. Chociaż mam mniej czasu, to jestem bardziej zorganizowana. Uczniowie? Mam 2 świetne klasy, w których bardzo dobrze mi się pracuje i jedną :ico_noniewiem: niefajną. Hałaśliwi, nie uczą się, nie odrabiają zadań domowych :ico_nienie: Ogólnie bardzo krótko ich trzymam, bo przez miesiąc próbowałam pracować z nimi po dobroci, niestety bez efektów. Na to wygląda, że potrzebują rygoru :ico_noniewiem:
Dobrze mi zrobiła też niewielka separacja od Maciusia. A poza tym?? Mały ma jednego ząbka, świetnie chodzi i ma strupy na czole i pod okiem :ico_haha_01: Wygląda jakbyśmy go bili :ico_szoking:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 paź 2007, 19:11

o matko cisza, jak makiem zasiał
Asia jak Wiki????
Chloe Maciuś musi świetnie wygląda ze strupkami
no gdzie Was wywiało????

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

17 paź 2007, 20:13

Asi komp walnął ma tylko gg :-/

Ja z Anetką też gadałam i z Anią29 :-) wsio OK

mnie nie było bo u sistry cały dzionek - ładna pogoda, był spacer, obiadek na mieście i miło w ogóle... :-D

jakby co to jestem bo jak zwykle na allegro :ico_wstydzioch:
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

17 paź 2007, 21:21

Faktycznie, spokojnie coś tu dzisiaj :ico_szoking:

Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Oleńki :ico_urodzinki:

Obrazek
i Bartusia. Sto lat!!! Obrazek

My dziś również spędziliśmy cały dzień na dworze. Maksiu wypróbowywał swój nowy sprzęt :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 paź 2007, 21:55

Dzięki kochane cioteczki za życzenia-Bartuś szczęśliwy,jak to szybko zleciało... :ico_szoking:

Uciekam spać,bo mam @ i nic a nic siły.Wzięłam się za drobne przygotowania do imprezki ,ale do finiszu jeszcze daleko :ico_olaboga:

Spokojnej nocki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

18 paź 2007, 06:36

Hej!
Ja już na nogach od 5.30. Mały nad ranem popłakiwał, bo wychodzi mu drugi ząbek, dałam mu mleka i zasnął a ja już nie chciałam wracać do ciepełka...
Dobrze, że już czwartek :-)
Pewnie dzisiaj nici ze spacerku, raz po raz słychać dzwonienie za oknem :ico_noniewiem:
Miłego dnia.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość