Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 paź 2007, 09:50

Witajcie...

moja dama jeszcze spi :ico_szoking: ...
nasze nocki są super.... Milena budzi się 2 razy i przez sen je mleczko z cycusia...
dla mnie to rewelacja...

Basik oj to się masz kochana... :ico_olaboga: mam nadzieję, że Jasiowi szybko się przestawi..., i w nocy będzie ładnie spał...

Kinga buziaki dla Elizy... :ico_buziaczki_big:
Obrazek

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

18 paź 2007, 09:53

Kinguś dla Elizki Obrazek Niech się spełniają jej małe marzenia :-) A dla Was kolejnych dni szczęścia i radości Obrazek

Swoją drogą fajna z Ciebie młodziutka mężatka i w dodatku mamusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

18 paź 2007, 10:26

Hej dziewcyny i wszystkiego co naj dla Elizy

Obrazek

Basiu no to masz przezycia z Jasiem, :ico_olaboga: ale wytrwasz zobaczysz. :ico_oczko:
Basiu no ja tez uwazam pomidorek i te surowe warzywka lub owoce moga byc uczulajace.Sproboj cos nie jesc przez kilka dni i zobaczysz

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

18 paź 2007, 10:35

dla Elizki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziękuję kochane za rady :ico_sorki: , też ostatnio myślałam trochę o tych biszkoptach, ale ze względu na niemożność niczego słodkiego tak się na nie uparłam
myślałam też o pomidorze, ale po testach nie okazał się przyczyną
zastanawiam się jeszcze nad cytryną do herbaty co prawda to tylko kilka kropli, ale wszystko jest możliwe
w każdym razie spróbuję zacząć od biszkoptów, a potem jak nie będzie efektów zobaczymy jeszcze raz pomidorka i inne rzeczy które mi radziłyście

basiu ja już też powoli tracę cierpliwość z tymi nockami, ale po weekendzie postanowiłam się za to zabrać

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

18 paź 2007, 10:43

Basiu a masz jakiś plan? Zabieram sie z Tobą Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 paź 2007, 10:52

hello, mój maluszke włąsnie wietrzy sie na balkoniku wiec moge sobie z wami poklikać :-D
Basiu to współczuje tej nocki, ale to chyba coś w powietrzu było, bo mój maluch też strasznie niespokojnie dziś spał, budził sie dwa razy, ale pewnie dlatego ze rodzice w pokoju buszowali :-D ale dałam mu cyca i juz grzecznie spał :-D
No i oczywiście wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwsza samodzielna kąpiel, ja jeszcze nie miałam okazji :-D

Kinga wszytskiego naj dla twojej dzielnej pannicy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ale ten czas leci :-D

barbapuppa pisze:basiu ja już też powoli tracę cierpliwość z tymi nockami, ale po weekendzie postanowiłam się za to zabrać

Basiu to moze spróbuj mu dac troche mleka z butelki na noc, moze wtedy pośpi dłużeja w dzien bedziesz cyca dawac, moj maluch już w sumie od 1 miesiąca i na cycu i butli :-D a w sumie i tak juz niedługo zaczniesz mu dietkę urozmaicać :-D

A ja mojemu maluszkowi dawałm już wczoraj jabłuszko z marchewczką
Obrazek
Obrazek

a tak mnie mamuśka wystroiła
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

18 paź 2007, 11:34

uleńko śliczny ten wypaprany buziaczek, a jaki fajny dresik i ta czapa... super Pawełek wygląda

basiu najpierw szczepienie w przyszły tygodniu i rozmowa z pediatrą mnie czeka, jesli Tadzio szczepionkę dobrze zniesie (nie będzie gorączkował itp) to zaczynamy naukę spania
po pierwsze trzeba się uzbroić w cierpliwość i nerwy wyrzucić na kilka dni z domu, podobnie powinno się postąpić z domownikami jeśli jest taka możliwość, bo na pewno się nie wyśpią
karmimy normalnie po kąpieli i czekamy kiedy się obudzi, próbujemy go przetrzymać z 30 minut i dopiero nakarmić z dwóch piersi (zapewne nie obędzie się bez noszenia i płaczu), potem kolejne karmienie jeśli będzie wcześniej niż po 3 godzinach próbujemy znowu opóźnić, a może się uda tylko ponosić i zaśnie bez jedzenia
po 3 nockach powinno się udać ułożyć malca godzinowo
kolejnym krokiem jest wyeliminowanie środkowego posiłku nocnego (najpierw jednego z jakiejś trójki posiłków), który próbujemy przetrzymać, ewentualnie podać butelką troszeczkę przegotowanej wody
po kolejnych 3 dobach stosowania powinno być już nieźle i dzidzia nie powinna się budzić
oczywiście wszystkie te godzinki są płynne (może być 20 minut lub 40 minut a nie 30, albo smyk może już 2 nocki grzecznie spać, to wszystko indywidualne)
w każdym razie ja najpierw to spróbuję, a potem dopiero jak już nic nie pomoże to butla będzie
a jeśli chodzi o to nocne jedzenie, to wyczytałam gdzieś, że to nic innego z tym ciamkaniem, jak przyzwyczajenie dziecka do tych karmień, a nie prawdziwy głód

lecę, bo Tadziu koncertuje

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 paź 2007, 12:50

Dziękujemy serdecznie, za życzonka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

18 paź 2007, 14:56

heloł babeczki
:ico_buziaczki_big: to dla [shadow=red]ELIZY[/shadow]

Sylwia[b/] ja bym chetnie Kubusia wziela na narzycznego dla Zosi ale okazalo sie ze jeden tydzien temu sie urodzil :ico_smiechbig:

[glow=orange][b]Milenka
[/glow]palce lizac :509:

co do słodkosci to ja tez jadlam paczke biszkoptow dziennie, ale teraz przezucilam sie na suszone owoce , zjadam ich kilka i nie mam juz takiej chetki

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

18 paź 2007, 15:28

Witam wszystkich. Wczoraj nas niebylo bo internet niedzialal ale dzis juz ok :ico_oczko:
Basiu i Basiu no to macie troszke przerabane z tymi nockami.
Sywiu azulan jest bez recepty
Violu jak Milenka rosnie i jak glowke dzielnie w gorze trzymie :-)
Kinga brawa dla Elizy z okazji trzeciego miesiaca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .
No a my bylysmy wczoraj w przychodni i musimy jeszcze dwa tygodnie smarowac Veronisi w buzce ta plesniawke.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości