Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

18 paź 2007, 20:10

karolas, uwielbiam twoje filmiki z wyczynami Amelki b :ico_brawa_01: rawooo

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

18 paź 2007, 20:22

Hej Dziewczynki.
Ulala ale stronek do czytania, nieźle żeście nadrukowały literek :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Tak jak dziewczyny pisałyście małej od tego papieru nic nie było hihi, a miałam stracha bo od kogoś słyszałam że jak dziecko połknie papier to ma rozwolnienie :ico_puknij:

Ale tu nam się zdjęć i filmików namnożyło :ico_brawa_01:

karolas
Ajajaj jaka sesyjka Amelci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mała księżniczka z niej, a jak pozuuuuuje :ico_haha_02:

MamciaKochana
Śliczne fotki, bardzo mi się Twoja kruszynka w tym sweterciu w paski podobała, no i z tą fryzurką na jeżyka, wogule bardzo ładne zdjęcia robisz :ico_haha_02: Juleńka zawsze w akcji :ico_haha_02:

qunick
Twoje dziewczynki pewnie wnoszą do Waszego domciu wiele radości, widać że są takie pogodne i fajnie się razem bawią :ico_haha_02:

Małgosiu
Kolejny kamień spadł Ci z serca bo powiedziałaś w końcu rodzicom, hihi a jednak Twoja mamcia czuła pismo nosem (czy jak to się tak pisze), intuicja jej nie zawiodła :ico_haha_01: Widzisz ile to już niepewnych spraw Ci się rozwiązało, teraz pewnie już się oswoiłaś z nową sytuacją i jest na pewno lepiej, a jeszcze mając wokół bliskich wsparcie to żyć nie umierać!! Pisz jak najczęściej jak się czujesz hhihi. Trzymam kciuki za dziewczynkę :ico_ciezarowka:

Kozaki - dziewczyny ja też uwielbiałam kozaki, piszę uwielbiałam bo to było jeszcze zanim zaszłam w ciąże hihi, bardzo lubiłam w nich chodzić a ludzie się dziwili jak ja się w nich poruszam :ico_haha_02: Jak miałam brzusiu to już musiałam na płaskie podeszwy zmienić bo bardzo dużo chodziłam sobie nawet kilka kilometrów dziennie szczególnie na uczelnię i z powrotem. Teraz chodzę już w płaskich bo chyba tamte zamiłowanie mi przeszło, chociaż kto wie co by było gdybym włożyła na stópkę pantofelek :ico_oczko: hihih??

Nosidło/husta - jakiś czas temu zastanawiałam się nad kupnem husty ale jakoś wyszło że kupiłam nosidło i teraz korzysta z niego mój mąż - to znaczy on w nim małą nosi na spacerkach, nawet raz byliśmy tak na grzybkach że mała sobie siedziała w nosidle i coś ciumkała a ja heja zbierać grzybki :ico_haha_02:

Wiek mamy - Ja urodziłam jak miała 24 lata ale takie niepohamowane pragnienie posiadania dziecka pojawiło się u mnie jak miałam 20stkę, jejku dzień i noc dosięgały mnie wtedy myśli związane z dzieckiem (dosłownie jak obsesja), nie mogłam sie od tego uwolnić - zaglądałam do wózków, obserwowałam strasznie dzieci moich kuzynek, o wszystko pytałam, starałam się zrozumieć zachowanie dzieciaczków no dosłownie nie wiem jak szalona, czy to w autobusie jakaś mama karmiła, czy to dziecko na spacerku, swoją mamkę też pytaniami zadręczałam itp. No mówię Wam takie chęci niepohamowane, nie wiem czy każda kobieta tak ma?? Ja to do dziś pamiętam i troszkę się śmieję hihihi.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

18 paź 2007, 20:56

witam wszystkie Lutówki
wiek mamy ja jak Kajunia urodzilam jak mialam 24 lata i jestem bardzo zadowolona

karolassuperowo superowy filmik w szoku bylam i sama sie do siebie usmiechalam

Qunick niezly koncert nie wiem czy dlugo bym cos takiego wytrzymala, chociaz moze wyprobuje mamy tu taka jedna sasiadke do zgnebienia:)

Mamcia fotki jak zwykle rewelka. a co do domow z bali to Filip mowi ze mozna taki dom przewiezc do Danii bo je sklada sie na miejscu ale bedzie to drogie

Malgorzatka.juz Ci napisalam na gg ale napisze jeszcze raz ze bardzo sie ciesze ze z Dzidzia wszystko w porzadku no i ze rodzice tak pozytywnie zareagowali.

Olala witam wsrod Lutowek

katelajdka nie ma sprawy jesli chodzi o link a fotelik naprawde fajny

Eve_1977gratulacje sukcesu z zasypianiem w lozeczku

lulu81 gratulacje z okazji bierzmowania

Magdzinka jak bedziecie mieli z mezem jakies pytania to pytajcie

spoznione zyczenia dla Julki Filipa Madzi i Piotrusia :ico_tort:

a teraz kilka slow o tym co u nas: Tymek jest troche przeziebiony i ma katar. we wtork bylismy u lekarza dostal eurespal i jak juz ktoras zwas pisala podobnie Tymek ma zadsze i czestsze kupki. ale lekarstwo dostal wlasnie pierwszy raz w swoim krotkim zyciu. oczywiscie zostal Tymek tez zwazony, wazy juz 8600. lekarka sie dziwi ja tez napoczatku tak malo przybieral ze az sie martwilysmy, a teraz sie wyrownuje. super

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

18 paź 2007, 21:10

kelly pisze: Eve_1977gratulacje sukcesu z zasypianiem w lozeczku


dzieki Kelly

a ja poszlam za ciosem i Dominis spi teraz we wlasnym łóżeczku!!!
nawet nie macie pojecia jak ja sie z tego ciesze
bo myslalam, ze to bedzie trwalo o wiele dluzej
i bedzie to bardziej tragiczne

teraz wieczorkiem to troszke dluzej trwalo
wiecej płakał i marudzila ale najwazniejsze, ze USNAŁ :ico_haha_01: :ico_haha_01:
jestem taka szczęśliwa, bo Dominis odkąd się urodził to w nocy spał ze mną
to była taka moja wygoda
a później nauczyłam małego bujania w foteliku i bujaczku i tak usypiał
ale ile mozna... dzisiaj sie zaparlam no i udalo mi sie
i mam nadzieje, ze juz tak zostanie
i nie bedzie incydentow w czasie usypiania

ojejku ale sie rozpisalam... :-D :ico_oczko:

uciakam na serialik... wlasnie na AXN leci moj ulubiony CSI
dzisiaj wlasnie leca odcinki wszystkich trzech czyli CSI Las Vegas (teraz leci) pozniej CSI - Nowy Jork i moj ulubiony CSI - MIAMI :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-18, 21:11 ]
ach zapomnialam...
Kelly duzo zdrowka dla Tymusia
niech szybciutko wraca do zdrowka !!!!!

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

18 paź 2007, 21:34

Cześć!

Asiam_26, ja jeszcze raz w spawie kamerki Panasonic'a :ico_sorki: . Chodzi mi o to jak długo "trzyma" bateria? Czy trzeba dokupować jakiś dodatkowy akumulator?

Małgoś, super że z Maleństwem wszystko w porządku!!! Strasznie się cieszę, też będę kibicować, żeby była córcia do parki, ale... to nie w naszych rękach! Uściski mocne!

Karolas, Amelka jest przebojowa. Jak nic na gwiazdę wyrośnie :ico_brawa_01:

A i brawa dla Dominisia Eve za samodzielne zasypianie!

Ja muszę się też Alą pochwalić. Zmieniliśmy jej wczoraj spanko (z wózeczka do łóżeczka). I jak wczoraj zasnęła o godz. 21 tak spała do 5 rano, zjadła na śpiąco i spała dalej do 8.30! Po raz pierwszy przespała praktycznie całutką noc! Ja za to nie bardzo spałam, bo sprawdzałam, czemu ona tak śpi :ico_puknij: :-D
A jeśli chodzi o zasypianie, to moja mała zasypia trzymając mnie za rękę, za palec , miałam ochotę nauczyć ją samodzielnego zasypiania, ale to jest takie słodkie...
Parę miesięcy temu zasypiała tylko wożona w wózku, wkurzyłam się i chciałam ją nauczyć zasypiania samodzielnie, ale Ala zaraz pierwszego dnia "nauki" bardzo płakała. W końcu złapała mnie za rękę, przytuliła do siebie i ... zasnęła. Nie mam serca jej tego oduczyć. A i ja lubię, kocham to głaskanie małą rączką... Moja mama się śmieje że to po mnie bo ja też nie zasnęłam bez "jej ręki" :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

18 paź 2007, 21:41

mama Kasia jak usypiam Tymka w dzien to ze mna na lozku i tez trzyma mnie za reke swoja malutka raczka i wcale nie mam ochoty zeby go tego oduczyc. jescze beda czasy ze nie bedzie mnie chcial nawet chwycic za reke wiec na razie ciesze sie tym ze jest jak jest:)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

18 paź 2007, 21:47

mama Kasia, ja też jestem wzruszona jak Bartuś łapie mnie lapką za palce albo obejmuje za szyję jak go trzymam na rekach... Takie slodkie te nasze dzieciaki, a mój to już w ogóle jest przylepka!!
Eve, Małgorzatka ja tez się zgadzam z tym że wiek nie ma znaczenia w przypadku zachodzenia w idealnym momencie w ciąże. Ja mam w tym roku 27 lat, skończę już niedługo(hihi za 2 tygodnie) i bardzo chciałam już mieć dzidziusia, od kilku lat zaglądałam do wózków, jak zaszłam w ciąże to bardzo się cieszyłam a mimo to ogrom obowiązków mnie przerósł... Dlatego podziwiam młode matki które dzielnie sobie radzą!!
karolas Amela jako księżniczka wygląda bossskkko!!!
Gwiazda Ci w domu rośnie!!! Piosenkarka lub tancerka!!! Cudowna!!

A tu boskie zdjęcie Bartolinka!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

18 paź 2007, 22:04

DZIEWCZYNYdzięki w imieniu Amelci za komplementy hi hi hi ja mam ubaw po pachy z tych jej wystepów a nieraz jak sie jej cos bardzo spodoba w tv to nawet tak smiesznie trzepie główeczka i ta jedna rączke ma do góry jak do krakowiaczka hahahahahahahaha więc smiechu mamy spro ale to najwspanialsze chwile i ciesze sie ze kupilismy ta kamerke bo tyle fajnych chwil juz zostało upamietnionych. Z kacperkiem tez mam filmy ale jeszcze na kasetach vhs bo pozyczalismy kamere od kumpeli jednak dobrze ze nam ja pozyczał bo pierwsze lata kacpiego tez mamy upamietnione a wkrótce przegram te filmy na płytki i bedzie oki :)
MAMA KASIA gratuluje nowej umiejętności, no nie ma to jak swoje łoze ;)-brawa dla Aluski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jeszcze co do kamerki to chyba juz sie zdecydowałas na ta panasonica co ma ASIAM ale jakby co powiem ci ze my mamy sony dcr dvd 109e i bateria wytrzymuje 100minut nie dokupowalismy zadnego dodatkowego akumulatorka ;)-jestesmy zadowoleni z niej. Ale to tak tylko pisze ;) bo akurat mąż właczał ja do ładowania i go podpytałm ile trzyma bateria hi hi hi.
KATELAJDKA no to ale Barcik posłał oczko normalnie chyba wszystkie małe lutuweczki oszalały teraz po tym puszczonym oczku-wszystkie lutowki małe i duze hahahahahahahaha :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I jak fajnie mu widac juz zbolki kurcze jeszcze troche i zaczniecie je pielęgnowac i czyscic a melcia jak nie miała tak nie ma a co tam postanowiła ze bedzie bezzębna :ico_oczko: albo jak jej zaczna wychodzic to nie bede spać miesiącami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

18 paź 2007, 22:07

katelajdka, rzeczywiście zdjęcie boskie, świetnie puścił oczko Bartuś. Rewelacja :ico_brawa_01:

A ja jeszcze coś opowiem, tym razem o Arusiu: Otóż Aruś jest grzecznym chłopcem... czasami (hihihi). Dziś np, kazałam mu posprzątać zabawki, proszę raz, drugi, zero reakcji. Pytam: Aruś słyszysz?. Młody odpowiada: NIE! nie słyszę! Na to ja: to idź do kąta, tam lepiej słychać. "o, już słyszę mamo" i ... zaczął sprzątać. Normallnie zwalił mnie z nóg... Czasem coś takiego chlapnie, że można pęc.
A co do kąta, to Młody czasem sobie tam stoi jak jest niegrzeczny (np. nie słyszy :-D ). I przed tym czuje respekt... Nie wiem, czy to dobra metoda wychowawcza, ale... jakoś muszę zapanować nad jego "widzimisie"

[ Dodano: 2007-10-18, 22:12 ]
Karolas, my się wachamy, między tą Panasonic i Sony ale też na twardy dysk. Jedna i druga mają po 30GB. Panasonica ma stabilizator optyczny a Sony elektroniczny (prawdę mówiąc kompletnie nie widzę różnicy :ico_olaboga: , ale Małżonek twierdzi że lepszy optyczny, ja się nie znam :ico_wstydzioch: ). A tak odkładamy ten zakup i odkładamy a dzieci rosną.

[ Dodano: 2007-10-18, 22:16 ]
kminek, serdeczne życzenia dla Piotrusia :ico_tort: , uff, zdążyłam!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

18 paź 2007, 22:52

kminek no ja też w ostatnim momencie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PIOTRUSIA!!! :ico_tort: :ico_tort:
karolas, hahahah:)) lutówki dzisiaj mają po nocy!!! Takie przystojne oko puścił ten moj rozbrykany macho!!! Już widać że Bartus ma mój charakterek, więc już się niepokoję, hihi, wiesz o czym mówię!! Z jego uroda i flirciarstwem już widzę te tabuny kobiet!!
No tak, ząbolki to ma już sporawe. Dolne już takie łopaty, a górne to też juz w połwie wyszły, chyba bedzie miec szparkę między nimi bo daleko od siebie sa hahahha:))
A ja już czyszczę mu ząbki taką silikonową nakładką na palec z szczoteczką. Nawet lubi to, podobno to dobre jest bo przyzwyczaja dziecko do tego że w przyszłości bedzie z checią myć ząbki, :ico_brawa_01: Ja na punkcie mycia zabków to jestem przewrażliwoina więc muszę "skorupkę za młodu" uczyć, hihi:)
kminek, wspólczuję Ci że po nieprzespanych nocach musisz lecieć do pracy! JA sobie nie wyobrażam zupełnie tego!! Ciągle karmię nocami i rano zdarza się że padam na pyszczek, a co dopiero iść do pracy... Coś mi się zdaje ze kolejne zęby idą bo znów bartek budzi sie jak zwariowany. Po butli z kleikiem śpi 4 godziny, a po tym to już cycek i budzi się co 2 godz. Wcześniej jadło 23:30 i przesypiał 3:30, a potem to 5:30, 7:30 i budził się ok.8:30-9:00, a teraz przestawił się na 22:30 i już koło 2:00-2:20 się budzi. A potem to już o 4:30, 6:30 potem najczęściej 7:00 bo tata zamyka drzwi i już z plytkiego sny nie trudno bartka zbudzić. no i śpi wtedy do 9:00 bo on też wykończony po takiej nocy. Normalnie do 9:00 to ja bym się wyspała ale po tylu pobudkach to ja nie wiem na jakim ja świecie żyję... a tu jeszcze do pracy iść, przekręciłabym się po tygodniu!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość