Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

18 paź 2007, 14:34

eSKa pisze:Mi położna powiedziała że jak cos takiego wyskoczy to nie trzeba od razu do lekarza, tylko obserwować i nie dopuścić do pogorszenia tzn smarowac oliwką albo sudocremem

Te malutkie krostki na twarzy nie niepokily mnie tak bardzo jak ta jedna na nodze, bo jest wielka i wypelniona jakims plynem, nie wiem wyglada to jak ropa... No i w przychodni polozna obejrzala nozke i stwierdzila ze jej to wyglada na jakas infekcje :ico_olaboga: Nie bylo juz lekarza i dlatego mam przyjsc jutro rano, mam nadzieje ze to nic powaznego. Dobrze ze poszlam, wole isc o jeden raz za duzo niz cos przegapic.

Paulina oj kobieto masz przechlapane... No wybaczamy Ci ta nieobecnosc. W kazdym razie widze ze humorek Cie nie opuszcza wiec chyba nie jest tak najgorzej??

Kocura no wlasnie wiem ze te pneumo to strasznie duzo kasy. Mi w osrodku powiedzieli ze do darmowego programu szczepien w Norwegii weszly w zeszlym roku. I podobno najlepiej zaszczepic do pierwszego roku zycia bo potem nie maja juz takiego efektu i nie oplaca sie szczepic.

Justyna ale ta Twoja Marcelinka slodziutka!

[ Dodano: 2007-10-18, 14:35 ]
No Kocurka ja mleczko wybralam sama, Jasiu je NAN 1

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

18 paź 2007, 15:12

Paulinka witamy , ta twoja Maja to jest bardzo podobna do Hanusi, córeczki Lalki

"Paczka Durex-ów to wydatek 10zł a tam 3 gumki więc to tak średnio w miesiącu wydatek ok 50 zł"
Justynko my z mężem zawsze zaopatrywaliśmy się w Durexy w takich „wagonikach” było tam chyba 15 prezerwatyw i kosztowało to ok. 30 zł :ico_brawa_01: . Tylko teraz po 9 mies nie wiem czy są jeszcze te paczki w sprzedaży, szukaj w hipermarketach.
Serniczek piekłam, jadłam i chyba małemu nie zaszkodziło, przynajmniej nie zauważyłam no ale każdy bobas ma inny żołądek, życze ci żeby twojemu maleństwu też to nie zaszkodziło.

Kocura mój mały już w szpitalu był dokarmiany jak całymi dniami leżał na naświetlaniu (ze względu na żółtaczkę) więc ja podaje mu mleko takie jak dawali w szpitalu czyli NAN 1 chyba mu smakuje bo na noc wciąga już 120ml. Aha u nas w aptece to mleko kosztuje chyba ok. 15zł :ico_szoking: a w sklepie np. Plus, Biedronka i inne hipermarkety ok. 10zł

Dominisiu no to faktycznie dobrze że poszłaś, mam nadzieje że to nic poważnego

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 paź 2007, 15:33

Czyli jak na razie NAN 1 górą :-D Widać smaczniutkie! Czy Wy podajecie dzieciaczkom witaminę D? My od 2 dni i Zuza strasznie się krzywi, chociaż to takie smaczne. Zastanawiam się jak ją oszukać,żeby nie wypluwała.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

18 paź 2007, 16:33

Kocura Bura, ja też mam w domku Nan1
a jeśli chodzi o wit.D to my dajemy po kąpieli jak Szymuś jest głodny, jedną kropelke daje na łyżeczke plastikową i on sobie ładnie z niej spija :-D później od razu karmie go piersią.

[ Dodano: 2007-10-18, 16:39 ]
aaa i pochwale sie matą bo dzisiaj przyszła..hihi

Obrazek

a dla niedowiarków tutaj link z aukcji :ico_oczko: http://www.allegro.pl/item256561674_nowa_mata_edukacyjna_i_druga_jako_gratis_.html

eskajeśli chodzi o te okazje w zakupach to ja codziennie przegrzebuje allegro :-D niekiedy naprawde trafi sie cos fajnego :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-18, 16:50 ]
aa i jesteśmy już po szczepieniu
Szymuś waży 4200g i jest zdrowiutki :-)

na szczepieniu był wielki ryk :ico_placzek: dostał dwie szczepionki, jedną bezpłatną na gruźlicę w prawe ramie i tą płatną w udo :ico_szoking: nawet nie wiedziałam że w takim miejscu kłują maluchy :ico_olaboga: następna szczepionka z 6 tygodni.
teraz maluch śpi, ale coś tak niespokojnie co jakiś czas sie wybudzi i mruczy po czym znów zasypia :ico_szoking: mam nadzieje że nocka będzie spokojna

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

18 paź 2007, 17:40

eve81 pisze: i tą płatną w udo nawet nie wiedziałam że w takim miejscu kłują maluchy
no w dziwnych miejscach pikaja nasze maluszki. Jak Alkowi pobierali krew do badania na fenyloketonurie to brali z ... pięty :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

18 paź 2007, 20:10

eSKa pisze:eve81 napisał/a:
i tą płatną w udo nawet nie wiedziałam że w takim miejscu kłują maluchy
no w dziwnych miejscach pikaja nasze maluszki. Jak Alkowi pobierali krew do badania na fenyloketonurie to brali z ... pięty


No dokladnie. Jasiowi pobierali krew z piety az 4, albo 5 razy, juz sama nie pamietam. Na gruzlice szczepiony byl w raczke (podobno moze to potem niefajnie wygladac), a na zoltaczke dostal piku w udo.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

18 paź 2007, 22:31

ale tu dzisiaj mało postów do czytania :ico_placzek:
dziewczyny no piszcie co u was :ico_sorki:
ja już zmykam, Szymuś już śpi wiec ide korzystać z wypoczynku :ico_spanko:
do juterka

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 paź 2007, 22:36

eve81, super ta mata! Bardzo udany zakup!
A nam pediatra kazał dawać 5 kropli witaminki! Też jej aplikujemy w trakcie karmienia, pipetką (takim zakraplaczem). Nie wpadłam na to,że wypije z łyżeczki, ale sprobuję. Zuzia strasznie się krzywi. Nawet zwykły lek lepiej połykała (bo brała luminal na małą żółtaczkę).

Dominisia, nie wygląda tak źle to miejsce na ramionku po szczepieniu na gruźlicę. Zuzia ma taką czerwoną jakby krostkę. No chyba,że coś am się jeszcze podzieje!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

18 paź 2007, 23:03

Dobrej nocki :) Napisze jutro, bo dzisiaj to juz padam

a gdzie caly dzionek podziewa sie Mama Zuzi??

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

19 paź 2007, 08:52

znów pierwsza :ico_olaboga:
no ja nie wiem czy tylko ja tak rano wstaje>>?? wy to macie dobrze z waszymi maluchami że dają wam tak pospać :-D ja od 7.00 na nogach.

zaraz chce jechac na zakupki bo jutro robimy M imieniny i musze zrobić zapasy żeby jutro nie jeździć.
Szymuś dzisiaj nie pojedzie z mamusią :ico_placzek: bo zimno na dworze i tak wilgotno nie chce go brać na taką pogodę.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość