Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

18 paź 2007, 22:54

:ico_tort: dla Piotrusia
Małgosiu super ze tak ci się wszystko układa
Do dziewczyn które już nie karmią: jak tam u was z okresem regularny juz mace bo kurde u mnie to jest raz na 2 miesiące i nie wiem czy to normalne jest??

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

18 paź 2007, 22:56

mama Kasia, super robisz z Arusiem!!! To z kątem to myślę ze jest jakaś metoda, na jego problemy "ze słuchem"hihiih:)))
Super mu sie polepszyło na same wspomnienie kąta! Mądra bestyjka z niego!! Wiadomo, trzeba sobie znaleść metodę na widzimisię dzieci, nie ma że, "to tamto"!!
Dzięki za komplemect dla bartka

[ Dodano: 2007-10-18, 22:58 ]
madzia22, ja jeszcze karmię a pojawił mi się okres po 6 miesiącach. Do tej pory miałam już dwa i dokładnie co do dnia cykl 28 dni. Także myśle ze to nie jest normalne, ale swoją drogą to po ciaży wszsytko jest mozliwe, moze hormony nie dokońca jeszcze sie ustabilizowały...

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

18 paź 2007, 23:22

mamaKasia - ja również myślę że ''kąt'' nie jest zły - ważne żeby Aruś wiedział i miał powiedziane jasno wyraźnie dlaczego tam się znalazł (jak Karny Jeżyk z Superniani;-)

Kurczę czasami mam dylemat czy będę potrafiła wychować córkę na dobrego człowieka..

Co do wieku - widze że dziewczyny podzielają moje zdanie dotycząe poczęcia dziecka.\
KAżdy wiek jest dobry . To my musimy to poczuć i tyle

karolas - i wzajemnie , tez uważam Cię za super babeczkę :ico_haha_02: szkoda że nie mieszkamy blisko siebie, napewno polubiły byśmy się badzo. jesteśmy w podobnym wieku z podobnymi poglądami na życie;-)
Kiedyś jak jeździłam do rodziców to jeździłam przez Poznań do Torunia..


Dziewczyny ponawiam swoje pytanie.. Jakie macie poglądy na temat polityki ? w niedzielę wybory..Sory za to pytanie ale możemy rozmawiać tu o wszystkim więc pytam :ico_haha_01:

domki również preferuję z bali

Miesiączkę mam nie regularną;-) ale na szczescie mniej bolącą..

Miłej i przespanej nocki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 paź 2007, 23:44

madzia22, mialam regularnie, ale ja nie karmilam, a ostatnio cos "nawalilo" i bralam tabletki na wywolywanie, zobaczymy jak dalej bedzie
moze u Ciebie nic nie niepokojącego, ale ja mam podejrzenia na pcos, i dlatego

katelajdka no naprawde Bartus przepiekny , :ico_brawa_01:

A Fifinek, to z trudem usnie nie w swoim lozeczku, tylko ja tak go nad ranem biore do siebie wtedy dluzej spimy, i fajnie jest rano slodkiego buziaka dostac

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

19 paź 2007, 07:41

HEJ HO LASECZKI a ja dziś tak wcześnie bo zamierzam sie wybrać z Amelcia na kontrole do lekarki ;) ale mała jeszcze sie gmera w łozeczku cholipcia hi hi hi jednak jak ja sobie cos postanowie nie ma ze nie !!!!! więc pojade zapewne.
Mój mąż szanowny już sobie śmiga "L" po poznańskich zatłoczonych pewnie ulicach i tak smiga od 7.00 hi hi hi ale co tam wazne zeby w miare szybko skonćzyć te jazdy bo za egzaminem czeka sie średnio 2 miesiące i to juz przestaje byc smieszne więc jak dobrze pojdzie to na koniec grudnia by zdawał hahahahahaha.
U nas nocka spokojna z jedna maluska pobudka na cycusia ale wiecie co widze ze Amelcia zaczyna coraz mniej go potrzebowac wiec niedługo bedzie chyba koniec karmienia cycusiem bo mleczko kiedyś sie zatrzyma co nie
MAMA JULCI szkoda ze juz nie jezdzisz przez Poznań do Torunia ;).
Ja nieraz tez się zastanawiam czy beda dobrą matka dla moich dzieci tzn. czy jestem i czy wychowam ich na porzadnych ludzi-chciałabym bardzo. Tak patrze na dzieci moich tesciów czyli m.in na mojego męża on ma jeszcze młodszego o rok brata i siostrę o kilka lat młodsza ale wiesz oni wszyscy wychowali sie tu na Starym Mieście a tutaj wiadomo jacy ludzie bywaja. Sporo jest patologii nie wiem jak było kiedys jak oni byli mali ale teraz widac ta patologie na ulicach ojjjj widac. Takze jestem pełna podziwu dla tesciów ze wychowali synów i córke na porzadnych ludzi zreszta moi rodzice nas tez na porzadnych wychowali ale wiesz o co mi chodzi ze tutaj trudniej było ich uchowac w porzadku ;)
Oki reszte dopisze pozniej bo bede sie po mału szykowac do tego lekarza papasi

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

19 paź 2007, 08:27

witajcie kochane Lutóweczki :))
noc minela nam bardzo spokojnie
tylko raz zrobil mala pobudke na podjedzenie hihihi
i spal ladnie do samego rana
i niestety obudzil go budzik :ico_zly:

teraz usypia w łóżeczku... tak sie ciesze, ze udalo mi sie go nauczyc spac w nim :509:

Karola napisz nam jak bylo u lekarza...

karolas pisze:Ja nieraz tez się zastanawiam czy beda dobrą matka dla moich dzieci tzn. czy jestem i czy wychowam ich na porzadnych ludzi-chciałabym bardzo.

Karolciu ja tez bardzo czesto sie nad tym zastanawiam
czy uda mi sie ich wychowac na porzadnych ludzi
zeby nie dac plamy... ech

karolas pisze:Mój mąż szanowny już sobie śmiga "L" po poznańskich zatłoczonych pewnie ulicach i tak smiga od 7.00 hi hi hi ale co tam wazne zeby w miare szybko skonćzyć te jazdy bo za egzaminem czeka sie średnio 2 miesiące i to juz przestaje byc smieszne więc jak dobrze pojdzie to na koniec grudnia by zdawał hahahahahaha.


to trzymam mocno kciukaski zeby mezus szybciutko uporał sie z prawkiem :)))

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

19 paź 2007, 08:57

EveKurcze gratuluję przejścia na Łóżeczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pełna jestem podziwu - chciałabym wziąść z Ciebie przykład :-D
DziewczynyJa jestem fatalną matką - choć kocham swoje dziecko okrutnie - mały robi ze mną co chce - nie chce butelki choćby miał nie jeść więc męczy cyca, śpi ze mną w Łóżku nawet jak zaśnie to jak przenoszę do łóżeczka to w histerie popada - o całej reszcie nie napiszę bo wstyd mi ogromnie :ico_wstydzioch: Zastanawiam się co będzie później :ico_noniewiem:
Pochwalę się tylko,że już druga noc przespana bez pobudki - mam nadzieję, że tak zostanie
MamkasiaZaraz sprawdzę jak to z tym akumulatorem i napiszę.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

19 paź 2007, 08:59

karolas, hihih ale sie usmialam, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: swietny filmik z Amelcia, stoi tak fajnie jak ksiezniczka w pieknej sukieneczce i wywija nonono hihihihi, Julcia sobie tez tak tanczy, musze nagrac, ale te tance to normalnie mozna ze smiechu pasc nieraz, bo takie male dzieciaczki to ta dupke tak do nonono hihihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Amelcia takze slicznie wyszla na zdjatkach, ale na nozkach widze ze stoi ciut pewniej niz Julenka, tak nie boi sie stac z ta jedna reka i nonono wywijac, julenka by juz zawalu serca dostala hihihi bo czeste upadki ja spotykaja, okropna mamy podloge taka sliska, ze nieraz i ja sie przewale wrrr Julka ma takie skorzane kaputki ale mysle o kupieniu takich z twarda podeszwa, gumowa najlepiej,

mama Julii jak to sie mowi - o polityce i religii sie nie rozmawia... :ico_oczko: ja swoj temat o polityce zakoncze slowami - bez komentarza.....ta polska polityka mozna sobie tylek podetrzec :ico_szoking: :ico_oczko:

dziewczyny a ja dzis mam labe hihihihi Julenka u opiekunki, musze tylko poskladac ciuszki i posprzatc troszku, ale tak to do 16.30 siedze w domciu sama i kawke popijam hihihihi ZAPRASZAM!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wczoraj bylam u tej kobieciny z polski co pisalam ze taki drogi prezent sobie zazyczyla, w sumie urodzinki sie udaly i spotkalam tam dziewczyne z mojej dawnej klasy ze studiow ghihihi z zeszlego roku :ico_szoking: jaki ten swiat maly, tez polka jest. no a wczoraj to nawet przy kawusi fajnie bylo, mimo wszystko jest babka do pogaduch ok hihihiih ale biore ja z dystansem troszke, bo w sumie nie znamy sie jeszcze za dobrze a juz pare razy uslyszalam cos co mi sie nie spodobalo np ze dzieciaki sa wredne ..... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

19 paź 2007, 09:01

KellyUściskaj Filipa i podziękuj ode mnie za odpowiedź w sprawie domku :ico_buziaczki_big: No to Tymek super przybrał a ile ma wzrostu a w ogóle to napisz jakie robi postępy -strasznie mnie to ciekawi bo nasze maluch z tego samego dnia :-D :-D
LuluGratuluję bierzmowania, ja ze swojego mam piękne wspomnienia - ale niestety też nie mam zdjęć

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

19 paź 2007, 09:02

asiam_26, a ja ci wyslalam pare tygodni temu ksiazeczki na maila, dostalas?? bo mzoe jakbys poczytala je to by ci pomogly?? mi pomogly bardzo! i nie przejmuj sie co ty gadasz ze zla matka jestes! twoim prirytetem jest sprawienie Lukaszkowi radosci, i kazda mama jak widzi swoje dziecko placzace to lamie sie jej serce, to bardzo trudno jest sie zawziasc, wiesz? takze nic sie nie przejmuj, robisz to co kazda matka - jestes najlepsza dla swojego synka, i moze po prostu nie wiesz jak masz calkiem reagowac, ale poczytaj te ksiazeczki napewno ci pomoga i w karmieniu i w spanku Lukaszka! powodzenia!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość