Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 paź 2007, 15:03

witam :ico_haha_01:
Biedna Emilka ,buziaki dla niej :ico_buziaczki_big:
Niestety nasze maluszki pewnie kilka upadków w swoim dziecięcym życiu jeszcze zaliczą :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Ada sobie śpi po wielkiem histerii jaką odwaliła :ico_olaboga: :ico_olaboga: chyba dzisiaj ma zły dzień :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ja mam dzis nocke i musze zaraz uciekać się wykąpać ,pomalować ,uczesać ,ubrać :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 paź 2007, 17:45

Buziak w guza Emilki
A teraz troszkę fotek :-D

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

18 paź 2007, 19:24

OJ Biedna Emilka :ico_buziaczki_big: buziaki dla niej

mi ciagle czasu brak... nie mam nawet sił do komputera usiaść. Jutro jade na skzolenie BHP na uczelnie a pozniej spidem do pracy.
Julia taka rozpuszczona po tym spzitalu... jak jej cos nie pasuje to od razu jest wrzask i pisk. Rozpoczelismy ostrą nauke siusiania na nocnik... dzis juz raz nasikała :ico_brawa_01:

Wikunia jaka dama!!! Piekne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

jade zaraz z małą do szpitala po kolejna dawke antybiotyku.. biedna z welfronem musi chodzic caly czas, a żylki są takie delikatne i cienkie...
postaram sie jeszcze pozniej zajrzec i w koncu was doczytac!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 paź 2007, 19:54

Super że z Julą dobrze, u nas tez juz katarek i kaszelek prawie zanikły i obyło sie bez antybiotyku :-D

Moja łobuziara stale na coś wpada i ma guziory, więc chyba to trzeba przetrwać, ja odrazu przykładam mrożonką i nie ma śladu ani guza

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

18 paź 2007, 20:42

Gabi Julia też nam jakis miesiac temu spadła z łózka na tył głowki... w sumie to całym ciałem uderzyła... naszczeście nic jej sie nie stało, ale mowia ze po takim upadku nalezy dziecko obserwowac przez 48 godz. czy jakos tak... ale nie martw sie, napewno nic jej sie nie stalo
A co do nauki siusiania to narazie maz sie za to zabral, bo ja nie mam kiedy ... a te udane siusianie na nocnik to z tego co wiem to była tylko szybka reakcja i refleks taty ze zdarzył Julie posadzic na nocnik jak juz zaczela sikac. :-) kompletnie sobie nie wyobrazam nauki siusiania :ico_olaboga: ona nocnik traktuje jak zabawke a nie cos powaznego.

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

18 paź 2007, 20:52

oo to chociaz lale sadza.. Julia go sobie na głowe zakłada :ico_noniewiem:

a co do tych upadków. Od chłopca co chodzi do mojej grupy w przedszkolu siostra ( 3 letnia) spadła z łóżka wieczorem.. w nocy z tego upadku 4 razy wymiotywala... pojechali z nia do szpitala i okaząło sie ze mogło to byc reakcja na ten upadek. Ale jaka tam diagnoza dokladna była postawiona to niestety nie wiem. Tylko czesto słyszałam o tym ze jesli dziecko powaznie upadnie na glowke to pozniej wymiotuje.

Nic ja uciekam spac... jejeu jaka ja jestem zła na tą ganianine... spokojnie odpocząć nie mozna :( zycie... skonczyło się grzanie pupci w domu :-D :ico_noniewiem: :-)

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 paź 2007, 07:04

Wikunia przeurocza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ile Ona wieksza od Mai :ico_haha_01:

Kasiu, wiem co to znacy brak czasu :ico_olaboga: ja caly tydzien w pracy w niektore weekendy szkola i jeszcze dom na glowie... i wiem ze przez najblizsze kilka lat nic sie nie zmieni...

kasiaa1985 pisze: kompletnie sobie nie wyobrazam nauki siusiania ona nocnik traktuje jak zabawke a nie cos powaznego.

Tak jak Maja - rzuca nim po domu, wchodzi do niego ale usiąśc i nasilkac to nie za bardzo...

Maja cos w nocy kasłała, w dzien nie kaszle tylko w nocy :ico_noniewiem: , chyba jednak pojde do lekarza... jakos mi dziwnie bo ona nie choruje a teraz tak ja wzięło...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 paź 2007, 09:22

[glow=violet][size=200]Oliwko dla Ciebie za kolejny miesiaczek [/size][/glow] :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 paź 2007, 10:03

Buziaki dla chłopaków-bliżniaków :-D z okazji wczorajszej miesięcznicy i dla Oliwki i Wikuni z okazji dzisiejszego małego święta :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 paź 2007, 10:30

Hej laski
[size=150]oczywiscie dla wszystkich solenizantow duza buzka [/size] :ico_buziaczki_big:

A co do nocnika to ja narazie nawet sie nie przymierzam do nauki , slyszalam ze dziecko pierw musi sie dobrze nauczyc chodzic a Dejviemu do tego jeszcze troche brakuje mysle ze zaczniemy nocnikowanie tak za ok 6 miesiecy

kurde w domu mam takie strome schody ( przypominajace raczej drabine) maly perfekcyjnie opanowal wchodzenie na sama gore :ico_szoking:
musze pomyslec o barierce zabezpieczajacej :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości