MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 paź 2007, 20:35

mamcia, pokazuj te zakupowe zdobycze :ico_brawa_01: ... az jestem ciekawa co to za cudenka kupilas

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

18 paź 2007, 11:03

MONIKAB fr, jak wrzuce nastepne zdjatka z kamerki to wkleje szybciutko :ico_brawa_01:

dziewczyny a teraz wkleje * pare * zdjatek, hihihi jak zwykle ilosc przeogromna, a ja mam takie problemy z wybraniem....hihihiih

POMARANCZOWY SZAL

Obrazek
Obrazek


ZNIKAM Z MOIMI POMARANCZKAMI
Obrazek
Obrazek

NAUCZYLAM SIE WKLADAC POMARANCZKI SPOWROTEM NA STOL


Obrazek
Obrazek

NO CHODZ POMARACZKO ZE MNA

Obrazek

STOJE OBOK SOFY

Obrazek

I PRZESKAKUJE DO STOLU

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ZROBILAM SOBIE FRYZURE

Obrazek
Obrazek

A OTO MOJ SMIECH JAK SIE BARDZO CIESZE...JAK WIDAC NA ZDJECIU - CIESZE SIE BARDZO SZEROKO!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek
Obrazek

WCIELO MO GORNA WARGE...

Obrazek

JESTEM DJ'EM


Obrazek
Obrazek

KOLEJNA WIZYTA U FRYZJERA........ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek
Obrazek

PIERWSZY RAZ WDRAPALAM SIE NA MIKROFALE, NO TO TERAZ MI JA ZABIORA....

Obrazek

NA KONIKU!!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek

I POD KONIKIEM

Obrazek

PIEKNA JESIEN

Obrazek
Obrazek
Obrazek


KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

18 paź 2007, 13:00

mamcia, super rewelacyjne te foteczki... po prostu wspaniale! najlepsze to chyba te z fryzura przy telewizorze i z pieknym naturalnym usmiechem... i dj tez jest super
a ja wlasnie zbieram sie na spacerek do parku... jak porobie dzis jakies foteczki to jutro je wrzuce na tt :-D
milego dnia zycze, pa pa

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 paź 2007, 16:51

Mamcia sliczne ,
juz na lutowkach napisalam ze Fillip sie zakochal,
i dzieki Tobie mam sposob na spokój wdomu, siedzi i patrzy na ekran, nawet nie mruga hihi

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

19 paź 2007, 10:48

dziekuje kobietki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja dzis w domku siedze a tu zagladam na teterki patrze a tu pusteczki :ico_nienie: :ico_nienie: na kawusie sie zbierajacie kobietki! :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: ja stawiam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 paź 2007, 12:19

Ja z mila checia sie napij :ico_kawa:

zdjecia Julci super :ico_brawa_01:
a ja w koncu mam nowa pralke ( miesiac temu stara zdechla)
i z racji tego tone prania :ico_olaboga:
o wszechobecnym burdelu nie wspomne wiec co mi pozostalo tylko :ico_kawa: albo :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

19 paź 2007, 13:05

Aga_fr, o jak ja o praleczce marze!! my musimy do piwnicy z workami chodzic, i oczywiscie tak zadko nam sie chce - w szczegolnosci mi, bo sie boje :ico_szoking: :570: no ale taki duren ze mne :ico_wstydzioch: boje sie ze jakis facet mnie tam zlapie w tej piwnicy i wyczochra......albo i jaki duch podly nastraszy...... :ico_puknij: wiec pranko raz na tydzien u nas wita, a ile wtedy skladania........ale my juz przyzwyczajeni do tego i skarpetek mamy chyba ze 30 par :ico_smiechbig: wszystkie czarne, takie same, zeby nie bylo ze jedna nie do pary hihihihih i to maz musi dralowac do piwnicy, a ile juz rozowych ubranek w niebieski sie zamienilo.....i bialych w rozowe :ico_olaboga: wiec przed prankiem zawsze organizuje kolorki i temperatury i do siatek wrzucam osobnych hihihihi

[ Dodano: 2007-10-19, 13:07 ]
Aga_fr, lasek cos nie dziala.... :ico_noniewiem: klikam a tam jakis blad strony....

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 paź 2007, 14:56

MamciaKochana, no to faktycznie masz adrenalinke jak idziesz prac :-)
ja tez bym sie bala oczyma wyobrazni odrazu widzialabym sceny z horrorow :ico_oczko:
a ja po sracerku ,maly dostal rowerek wiec wozka prawie w ogole nie uzywam :ico_haha_01:
a wieczorkiem bieganko no mysle ze tym razem jednak cos schudne :-)

[ Dodano: 2007-10-19, 14:57 ]
aaa lasek tak nieraz sie zawiesza , ale na pewno sie odblokuje wiec zapraszam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 paź 2007, 19:08

hej kochane
ja jakos mneij czasu ostatnio mam z racji tej szkoly ktora mi dezorganizuje jakos czas mimo ze mam ja od piatku do niedzieli co 2 tyg, ale to zawsze jakis mega bajzel mi sie zrobi, kupa prania i tak schodzi mi kilka dni an doprowadzaniu domu do prozadku i siebie przy okazji, do tego Oskar ktory teraz stal sie malym diabelkiem :ico_olaboga: , dziecko mam wszedzie, najgorsze jest jednak to ze nauczyl sie wchodzic na kanapy i pufy i rozne takie tam , nawet na dosc wysokie i teraz juz oczy calkowicie dookola glowy musze miec :ico_noniewiem: :ico_haha_01: , balagani niemilosiernie :ico_olaboga: ...

do tego chandra jesienna mnie dopada, pogoda do bani czasmi, zazwyczaj zimno.......

ale jest cos dobrego rowniez :ico_haha_01: dzis odebralam z osrodka nauki jazdy papiery i w poniedzilek juz moge jechac ustalac date egzaminu juhuuu

jakby dobrze poszlo i bym miare szybko zdala to moze na wiosenke juz bym autkiem smigala bo T mi obiecal cos malego w nagrode :ico_haha_01:

Mamciu no foteczki boskie :ico_brawa_01: mala jest super :ico_oczko:
jak w koncu dotre do tej Danii to na pewno jakos to zorganizuje i sie znajde w Aalborgu aby dzieci popsocily razem :ico_haha_01:

Monik Wiktorek tak samo "bialy" jak OSki hehe... jakby go w mace wykapano :ico_haha_01:
a ty kochana Ludmilko sie nie przejmuj ze na Filipka teraz ludzie bardziej uwage pod wzgledem rasistowskim zwracaja, to idioci :ico_puknij: :ico_zly: :ico_zly: , zobaczysz pozniej jakie bedzie mial chlopak wziecie.. zreszta teraz tez jest sliczniutki,a ludzie moze i z zazdrosci i zacofania tak gadaja :ico_puknij: :ico_puknij:

Aga jeju jak ja Ci zazdroszcze ze biegasz :ico_haha_01: , ja juz od ponad poltorej meisiaca nie cwicze :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: odkad noge mi w ta szyne podla wsadzili wszelkie checi ulecialy a co najgorsze 3 kg przybylo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a bylo tak pieknie :ico_olaboga: ...
hmm tak mysle czy by nie zaczac biegac tez :ico_haha_01: , kiedys strasznie duzo biegalam, wieczorkami po wszelkich zajeciach... zreszta LA to byla kieys moja pasja, wlasnie biegi wyjatowo, ale to raczej tylko za sprinty mam medale, oj oj oj odlegle czasy hehe
zmobilizowalas mnie do 6-tki Waidera, do hula hop i moze do biegania sie wezme dzieki Tobie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

19 paź 2007, 22:16

Natashka och, z tymi cwiczeniami, mi tez gdzies checi uciekly
moze to przez jesien, ale mi tez sie przybralo, wygladam jak znowu w ciazy jestem :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość