Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 paź 2007, 22:54

martuchafrost pisze:Jasnie Pani nie odpowiedziałas mi na pytanie co z rocznicą ?????

aaaa nonono! zaraz z rana jak wstanie to w zebole dostanie, bo mnie wk@&*(%$#a :-D :-D :-D
martuchafrost pisze:a gdzie Madziorka

na czerwcówkach wlasnie giganta walnela :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 paź 2007, 22:55

jasnie pani dla luski :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
za kolejny miesiaczek hihi

kasi.k brawa dla silnej wikusi i gratulacje dla dumnej mamusi!!!! pieknie!!!!
foteczki slodziutkie... jaka popatrzyzlam na wasze niemalze zimowe ubraanka to brrrrr
u nas piekna sloneczna jesien.. leos czapki dawno nie widzial hihi kapturek mu czasem naloze hihi ijakos nie moge sobie wyobrazic jaka to bedzie kiedy opatule go w polarek czy kurtke... czy ten cudny kombonezonik ktory czeka w szafie na zime hehe

zubelek chyba rodzilysmy w podobnym czasie po zaaplikowaniu zelu na szyjke.. ja dostalam na wywolywanie ok 21 -ej a urodzilam o 10 rano hihi ale skurcze bolesne mialam dopiero od 6 rano i szybkie rozwarcie hehe

ilonka zycze podjecia trafnej decyzji :ico_brawa_01:

beatko... czy to juz?????? czekamy tu na twojego bobasa!!!!! trzymaj sie kochana!!!!

[ Dodano: 2007-10-18, 22:58 ]
Jasnie Pani :) pisze:
martuchafrost pisze:
martuchafrost pisze:a gdzie Madziorka

na czerwcówkach wlasnie giganta walnela :-D

ladnie tak na kolezanke donosic?? :ico_nienie:
ja nie pisze tu ze co drugi dzien nam fotki z luska wklejasz by uchronic twa dupke przed ilonki pasem..
no ale teraz to juz moge hihi

[ Dodano: 2007-10-18, 22:59 ]
fotki na czerwcowkach ma sie rozumiec
no i filmiki nierzadko hihi

[ Dodano: 2007-10-18, 23:04 ]
no to kopiuje posta z czzerwcowek i spadam hihi

leos od kilku dni jest tak marudny
zwlaszcza wieczore,m :ico_olaboga:
i juz chyba wolalabym, zeby to bylo zebole.. bo przynamniej ujawnilaby sie przyczyna jego placzu itd
a tak to... kicha
nie wiemy o co mu chodzi
placze krzywi sie,
nawet na rekach zle
po czym przechodzi
siedzi z nami , smieje sluchaa.. kochany leos
dzis z mojaa mama pogadal na skypie i powysylal jej usmieszki...
a potem kaapiel i sytuacja sie powtarza,,, kiedy jest cyc jest dobrze
a potem juz niby spi a tu ryk z pokoju.. :ico_olaboga:
no ale dzis nie trwalo to ddlugo
jedno podejscie ze smokiem i zasnal juz hihi

ale o co mu chodzi???
coss mu sie pokrecilo????
dzis w nocy jak nigdy obudzil sie naa jedzonko o 1.30
jak na zlosc
bo ja polozylaam sie wczesniej czyli o 00.30 myslac ze troche pospie
a tu po godzinie pobudka na cycka hih
potem o 4, 8.30 na godzinke z marudzeniem i od 9.30-10.30 spanko
i wstalismy szybciej (o 11 :ico_wstydzioch: ) bo dzis piekny dzionek
i wzielam szybko showerka i poszlam z nim do parku
umowilam sie tam z kumpela i jej dzieciaczkami
posiedzialysmy kilka godzin hihi
piekne slonce, leos grzeczniutki,
spotkalysmy tam 70letniego dziadka polaka z wnuczkiem hihi
smieszny gosc
od razu do nas zagadal, i buzia mu sie nie zamykala
mowil ze tak sie cieszy ze jakies dziewczyny spotyka, bo towarzystwa mu brak, a lubi gadac, lazic i ogolnie z ludzmi przebywac
przeprowadzil sie tu z londynu miesiac temu, i nie moze sie zaklimatyzowac hihi
tam mial swoja paczke babc i znajomych, nawet na angielski chodzil organizowany w polskim przedszkolu.. razem z dziecmi sie spotykali i uczyli jezyka
a tu raptem kontakty sie urwaly
i dziadzius niepocieszony
widac ze swiatowy, i towarzyski na maxa hihi
i nawet mieszka niedaleko hihi
kazal nam swoje mamy z polski sprowadzic bo mu sie nudzi hihihihihihi
lubi chodzic, gadac jeszzce tylko gdyby shoppingi zaakceptowal to moglibysmy sie skumplowac hihihv :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 paź 2007, 23:05

Zubelek jak poczytalam Twojego posta o tatusku,to jakbym o swojej rodzince czytala...moja mama tez sie zakochala i zniknela nam z domu na miesiac i to byl koniec malzenstwa :ico_puknij: a moj tato dalej chce jej pomagac i nie ma do niej zalu ,nawet chcial do niej wrocic kiedys ...zal mi go ...na piwko chodza he he a teraz ma dobra kobiete,a moja mama wciaz zmienia facetow i zycia nie moze sobie ulozyc,jej tez mi strasznie szkoda ....echhh ,ale ludzie potrafia sobie pokomplikowac zycie :ico_noniewiem:

Kasikgratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Twoja corcia jest przeslodka

Ilonkaale macie dylemat teraz....ale co nie zrobicie bedzie dobrze :-D

ja sie ubieram ,bo do tesco jedziemy,a jutro T ma popoludniowke i ja musze jego siore odebrac :ico_zly: dzwonila do mnie i pyta sie co chce z Polski,to ja jej mowie,ze ta plytke globol,a ona,ze jest do nonono i nie ma sensu :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-18, 23:08 ]
Madziorka ale sie usmialam z dziadziusia :ico_haha_01: :ico_haha_01: a ja zapomnialam,jak mi sie przypomni haslo na gg ,to sie odezwe do tej mamuski co dalas ogloszenie.....

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 paź 2007, 23:09

madziorka hihi pisze:ladnie tak na kolezanke donosic??
ja nie pisze tu ze co drugi dzien nam fotki z luska wklejasz by uchronic twa dupke przed ilonki pasem..
no ale teraz to juz moge hihi

[ Dodano: 2007-10-18, 22:59 ]
fotki na czerwcowkach ma sie rozumiec
no i filmiki nierzadko hihi


Ilonka nie sluchaj, bo ja na czerwcowkach, tutaj i na roczniku 78 wklejam to samo :-D :-D

[ Dodano: 2007-10-18, 23:12 ]
Jeszce wam pokaze jaka zdolniacha jestem i jak juz w HTML'u śmigam :-D :-D to moje dzielo :
http://www.allegro.pl/item258101000_ros ... 44_46.html
a teraz siusiu, paciorek i spac :ico_oczko:
:ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 paź 2007, 01:24

lucy a twoja mama jest z tym marynarzem dla ktorego tak jej sie do polski spieszylo?? czy juz znalazla nowego amanta???
troche fajnie jest miec taka szalona mame hihi

moja tez by mogla ojca rzucic i szczescia poszukac
bo jak na razie to tylko doly łapie... :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 paź 2007, 01:43

Madziorka na szczescie z nim jest :ico_sorki: :ico_sorki: bo to naprawde swietny facet ....juz troszke wydziwiala,ze je cos nie pasuje .ze go ciagle nie ma itp ,ale on jest bardzo sympatyczny i dobry czlowiek....tez mu sie zycie nie ulozylo z zona,bo on plywal ,a ona szukala wrazen i wydawala kaske ....ladna kobieta,to i facetow duzo sie kolo niej krecilo ....echh ....a moja mama ,to czasem mam wrazenie,ze sama nie wie czego chce hi hi teraz mi mowi,ze moze i by przyjechala,ale jak jej mowie,zeby przyjechala,to jednak nie chce i tak w kolko hi hi taka zakrecona....a T sie troszke smieje,ze moja mama na dyski nie raz chodzi,ale ja mu tlumacze,ze lepsze to niz siedziec w domu i sie dolowac :ico_oczko: a moj tato przyjechal z Norwegii i dzwonil do mnie,bo poszukuje mojej mamy ,chce z nia isc na piwo,a jej sie kom zepsula i nie moze jej zlapac ...teraz mamy taka zwariowana rodzinke ,ale jest ok....a ta dziewczyna z innego foru, ,co Wam pisalam,ze sie okazalo,ze to moja rodzinka :ico_szoking: to moj dziadek jest jej babci bratem :ico_szoking: moj dziadek jest rewelacyjny he he babcia biedna w domu,a on lata do pubu hi hi albo do Niemiec robic interesy czyt,kupowac i sprzedawac starocie :ico_haha_01: rodzinka ze strony mojego taty ,to taka smiesznie zakrecona :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

19 paź 2007, 08:08

Obrazek


hej dziewczyny !!!!!
Lucy niezłą masz rodzinke zakręconą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka a nóż widelec dziadek polubi shopping :ico_brawa_01:
Jasnie Pani ale Ty zdolniacha jestes fiu fiu :ico_brawa_01:
kurczaki lece jeszcze do mojego skarbka bo mne woła, wpadnę później

[ Dodano: 2007-10-19, 08:11 ]
Zubelek a co do zdjęcia to ja tez myślałam ze to lustro :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-10-19, 08:21 ]
Obrazek



:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 paź 2007, 08:42

[center]Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/center]

Dzis rocznica mojego ślubu, a za oknem syf :ico_zly: :ico_zly: chyba schabowe zrobie na poprawe humoru :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

19 paź 2007, 11:33

hej dziewczyny one more time :ico_oczko:
tak mnie dzis naszło na sentymenty bo moja siora niedługo ma urodziny a ja strasznie tesknie za nią i jej rodzinka, wkleje Wam foty mojej siory i jej rodzinki :) jak tu byli

siora z Majką w autobusie piętrowym " koniecznie na piętrze" bo mała chciałą :ico_oczko:
Obrazek

siostrzenica ze szwagrem
Obrazek

cała trójka
Obrazek

Awatar użytkownika
nipper
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1860
Rejestracja: 31 lip 2007, 15:32

19 paź 2007, 14:13

Hej dziewczynki zaraz mi dacie po lapach bo mowilam ze bede zagladac a tu znowu przerwa dlugasna byla... Ostatnio mnostwo mam pracy bo za tydzien lecimy do pl na nasze pierwsze usg, a poza tym ciotki klotki z Upragnionego Malenstwa wciagnely mnie na maksa i nie moge sie od nich odczepic :-D Pozdrawiam Was wszystki goraco i na pewno bedee zeby zdac realacje co z nasza dzidzia :ico_brawa_01: juz nie moge sie doczekac a z drugie strony panicznie sie boje :ico_noniewiem: trzymajcie kciki, moc buziaczkow dla Was wszystkich i dla Waszych malenstw.
Jasnie Pani kiedy bedziesz mieszkanka Canterbury ? :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość