eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

19 paź 2007, 17:15

Dominisiu nie zazdroszcze ci tego papierkowego załatwiania, ciekawi mnie tylko czy u was te niektóre urzędniczki też takie niemiłe jak w Polsce.

ewasiek pisze:kup aftin i mu przecieraj w buzi gazikiem, ja tak robie

ewasiek a jak Michalek reaguje na to przecieranie??

Wy piszecie o witaminkach a nam położna nic nie mowiła zeby dawać cokolwiek :ico_noniewiem: A wy dajecie same od siebie czy wam ktoś zalecił??

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

19 paź 2007, 17:36

Nie bardzo mu sie topodoba, ale aftin jest słodki i raczej nie protestuje. Zawijam palec w gazik, wyciskam troche aftinu i paluszkiem w buzi wycieram jezyczek, podniebienie i boki w buzi, na koniec wargi i misio oblizuje sie ze smakiem :-D

Mnie wit. d3 kazala dawac lekarka jak bylam na kontrolnej wizycie w przychodni jak misio mial tydzien.

A teraz mowila mi o cebionie zeby mu zaczac dawac, musze go kupic.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 paź 2007, 18:32

Kocurka dziewczyny maja rację z tym aphtinem, moja Mała tez miała i teraz to po każdym jedzeniu przemywam jej gazikiem z woda przegotowaną. A Najwygodniej jest nasączyćtym Aphtinem ten patyczek gruby do ucha dzici i nim posmarować bo tak bardzo się nie krzywią :)

Dajecie też witaminę K...> VitaK < kurcze u Nas kazali ale ja mam obawy bo to w sumie środek przeciw krwotoczny i trochę się opieram bo kiedyś tego się nie dawało a etraz sobie umyślili.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 paź 2007, 18:46

Dziewczyny dostalam wiadomosc od Mamy Zuzi ze od dwoch dni nie ma internetu, stad jej nieobecnosc. Pozdrawia Was wszystkie!!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

19 paź 2007, 20:01

jestem znów :-D
synek śpi :ico_brawa_01: ale jaja,mówię wam, przy kąpieli grzeczny, ale przed :ico_olaboga: ho ho troche pokazal na co go stać :-) no i po kąpieli położyłam go do łóżka, swojego :ico_brawa_01: , i poszłam odciągnąć mleko, że udało się tylko troszkę bo już krzyczał, n :ico_brawa_01: to idę dodać herbatki do niego, wracam za 3 min a on...śpi...jak nieżywy...padł...najlepsze że Julcia w tej chwili też poszła do łóżka już :ico_szoking: ale dzieci wyszkoliłam :ico_brawa_01:

EWASIEK NO TO DUżY CHłOPIEC Z TWOJEGO SYNKA :ico_brawa_01:

ESKA ty Szymusiowi czeszesz tak włoski :ico_brawa_01: ale śliczny on :ico_brawa_01:

DOMINISIU z tymi papierkami to czasem zwariować można, brawa za cierpliwość dla was :ico_brawa_01:

POZDRAWIAMY MAMĘZUZI :ico_buziaczki_big:

...ja zawsze zapominam co i do kogo mialam napisać.... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-19, 20:09 ]
ale głupia jestem :ico_puknij: nieżywy :ico_puknij: co mi do głowy przyszło :ico_puknij: jak coś palnę :ico_puknij:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

19 paź 2007, 20:21

agnieszka01.04, Szymuś jest mój :ico_nienie: eska ma Aleksandra :-D :ico_oczko:

ja też padnięta
Szymul śpi ale jakoś tak niespokojnie, jak smoczek wypadnie to on sie zaraz wybudza, a napewno jest najedzony bo dostał herbatke, później piersi i jeszcze wypił 20ml Nan, wiec głodny nie jest :ico_szoking: ale u nas w domu gorąco..uffff M tak napalił w centralnym że prawie sauna w domu, może dlatego mały taki niespokojny :ico_noniewiem:
jutro ta imprezka u nas- imieniny mojego M
ja już pokroiłam wszystko na sałatke
jutro tylko dodam kukurydze i majonez i gotowe :-)
już nawet stół przygotowałam i zastawe i sztućce, jutro pewnie nie bede miała czasu :ico_olaboga: musze jeszcze jutro dokupić wędline i ciasto i chyba bedzie wszystko :ico_sorki:
a i nie pisałam wam że kupiliśmy dzisiaj pralke :ico_brawa_01:
jutro M pojedzie odebrać bo nie mięli na stanie wiec sprowadzą z Warszawy :-D
najważniejsze że ma program krótki 30min, bo ta co mamy to bite 1,5godz. pierze i szlag mnie trafia :ico_zly: a ta nowa to nawet program do prania butów ma :ico_szoking: nie wiedziałam ze teraz takie nowości w tych pralkach :-D

dobra zmykam
myślałam że dziś jakies przytulanki bedą
ale patrze a M pije piwo, wiec mu juz powiedziałam ze nic z tego :ico_nienie:

dobranoc laseczki

[ Dodano: 2007-10-19, 20:27 ]
no to pospał
obudził sie i grucha na całego!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

19 paź 2007, 21:07

eve81, no i Zuzia też dziś witaminkę z łyżeczki wciągła! Dzięki za podpowiedź!

Aaa, a mi się wszystko pomieszało! Zuzia od poniedziałku łyka Cebion (czy jakoś tak) po 5 kropli, a wit. D mam jej dawać od kolejnego poniedziałku po 1 kropli. A to wszystko przepisal lekarz.

Mam pytanko do butelkowych mam. Kupiłam dziś NAN 1 i dałam Zuzi 30 ml na sprobowanie- wciągła. Czy Wy tak ściśle przestrzegacie tego, co pisze na opakowaniu, chodzi mi o to 5-minutowe gotowanie butli i wody na mleko. I jaka wodę dajecie?

Mam już ten aftin, tylko gazika brak mi w domku... :ico_olaboga:

Mój M. gra jutro koncert, a do mnie przyjeżdża na noc teściowa z synem. Ale spoko to fajna kobitka :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

19 paź 2007, 21:59

EVE widzisz nie dość że zapominam co miałam napisać to jeszcze pomieszałam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale najlepsze że ja akurat imiona naszych maluszków tiktakowych kojarzę jak tabliczkę mnożenia normalnie :ico_szoking: a tu taka gafa :ico_olaboga: no to miłej imprezki jutro :ico_zdrowko: i wszystkiego najlepszego już dla twojego M. bo jutro pewnie zapomnę :ico_tort: no i gratuluję zakupu :ico_duzepranko:

a i mój Darek obudził się zaraz jak Julcia zasnęła i teraz dopiero zaczyna przysypiać, a zapomnialam wam napisać że już tak ślicznie zaczyna się uśmiechać, świadomie znaczy, najlepiej wczoraj jak go przetrzymałam z cycem przed kąpielą to jak zobaczył że rozpinam biustonosz do karmienia w końcu to zaczął się w głos smiać :ico_brawa_01: ale słodziutko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

19 paź 2007, 22:05

no nareszcie mam chwilke bo mala zasnela :-D
od wczoraj podaje jej na te nieszczesne kolki wode koperkowa i herbatke plantex i tej nocy bylo juz zdecydowanie lepiej :-D

co do witaminek to ja malej podaje witaminke K a od dzis dodatkowo wit. D i cebionmulti. na szczescie nie mam problemow zeby mala to zjadala i chyba najwyrazniej jej to smakuje :-D

aha! ja tez kupilam mleko NAN 1 ale musze wam powiedziec ze moja mala na niego zle reaguje bo gdzies godzine po jedzeniu wszystko zwymiotuje. chyba bardziej woli cyca wiec narazie przy nim pozostane a jak bede u lekarki przed`szczepieniem to zobacze jak rosnie i jesli trzeba ja bedzie dokarmiac to wtedy moze wyprobuje jakies inne mleczko.

a ponizej najnowsze zdjecia Majki :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

19 paź 2007, 23:16

Paulinko no ty to masz z tą koleżanką zajefajnie, żeby nie powiedzieć zajebiście :-D No rewelka zdjęcia a Majeczka modelka normalnie :ico_brawa_01:

Agnieszka pomyłke imion masz wybaczoną :-D

Dzis nie mam sily juz wiecej pisac, caly wieczor bylam sama tzn w sumie kolezanka wpadla na chwilke bo nasi mezowie umowili sie dzis na piwko. Moj wlasnie wrócił lekko zachwianym krokiem, no ale cóz ostatnio rzadko mu sie zdarzają takie spotkania wiec ma wybaczone.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość