Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

20 paź 2007, 11:04

iwona83, No wiesz to chyba już pora na obnizenie czytalam właśnie ze tak 2tyg przed terminem czy tam przed tym 37 tyg (to ciąża donoszona) właśnie się obniża, lepiej bedzie ci się oddychać. Dzieki za podziw sama nie wiedziałam że jestem tak zdolna :ico_wstydzioch: HI hi hi :ico_haha_01: robak, A ta hustaweczka super że wczesniej nie widziałam tego cudeńka bo pewnie by też kupiła właśnie takie cosik tym bardziej ze cenowo to prawie nie ma róznicy . He tylko jedno ale nie wchodze nigdy na Allegro i nie mam nawet konta nic nigdy nie zamawiałam tam. kiedyś szwagierka wystawiła mi tylko suknie slubna której i tak nie sprzedałam i wisi w szafie. :ico_noniewiem:
pogoda dziś u mnie bez nadziejna a ja przy tym tak jakos źle się czuje, senna , głowa mnie boli i jakaś tak rozbita. A poza tym strasznie serducho mi dzisiaj wali puls mam 120 słysze je wszedzie w całej głowie i aż mi w uszch dzwoni. :ico_placzek: :ico_olaboga: Chyba ja też zrobie sobie kawke!! :ico_kawa:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 paź 2007, 11:40

Asikk jesli masz puls 120 to rodzilabym pogadac z lekarzem ja wczesniej mialam dziwne dygotanie serducha i mi powiedzial jezeli mam do 100 to mam sie nie martwic ale jezeli wiecej to mam sie z nim skonsultowac

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

20 paź 2007, 13:11

Witajcie cioteczki...
Ja wpadam tylko na chwilke w humorku nawet dobrym wiec nie narzekam :ico_haha_01: ...Asik wszystko jest prześliczne :ico_brawa_01: zdolniacha z Ciebie :ico_brawa_01: ,robak hustaweczka naprawde superowa...Ja jutro jade juz tej kliniki to napisze wam cosik wiecej,a tymczasem wybaczcie mi kochane ale musze uciekac od komputerka buzka

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

20 paź 2007, 20:41

hej babeczki,sluchajcie,nie wiem co jest grane,ale cholernie bola mnie plecy,kregoslup i mam momentami takie dziewne uczucie w podbrzuszu,troche sie martwie czy wszystko gra, jak leze to nie ogarniam tematu,ale jak wstalam to bol ulzyl,kurcze chyba jeszcze za wczesnie na porody...na szczescie zadnych skorczy nie mam,dobra ide bo mnie gonią sprzed kompa :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 paź 2007, 21:35

robak ja mam podobnie kregoslup strasznie mnie boli a podbrzusze jak dluzej stoje wtedy musze sie isc polozyc dzisiaj nawet nie umialam do konca poprasowac ubranek od maji

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

21 paź 2007, 08:45

dzien dobry :-D
iwonko a czy jak lezysz tez czujesz bol kregoslupa??u mnie wczoraj to az tak promieniowal na cale nogi ze nie moglam sie ruszyc i caly czas czuje ciągnięcie w kroczu,jutro ide do lekarza bo boje sie ze niunia szykuje sie do wyjscia,krocze boli mnie caly czas i najchetniej chodzilabym jak kowboj :ico_oczko: dobra smigam sie klasc :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 paź 2007, 08:46

Czesc ja juz na nogach ale moje noce sa ostatnio okropne choc spalam juz chyba od 22 to co chwilke pobodka zaczely mi na dodatek rece dretwiec
dobra uciekam ide pic kawke z mezem :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

21 paź 2007, 12:20

robak, iwona83, wspólczuje wam tych bólów w krzyży bo to oznacza że prawdo podobnie bedziecie miały takie przy porodzie bóle krzyzowe one właśnie tak bardzo bolą. Ja całe szczęście nie mam bóli krzyżowych tylko tak poprostu bolał mnie brzuszek , a plecy to bolały mnie na samym początku tak 4-5 miesiąc jak brzuszek wychodził, teraz wcale mnie nie bolą. Ponoć to macica uciska mocno na jakiś nerw i dla tego tak boli. Oj Oj naprawde współczuje!!!! :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 paź 2007, 15:35

robakjak leze to mi przechodzi bol ale nie zawsze ja juz mam problemy z kregoslupem dawno tzn przed ciaza juz chodzilam na zabiegi bo mnie bolal kregoslup a teraz jednak dzwigam wiecej kilogramow i mysle ze to przez to jak dluzej stoje to boli mnie brzuch jakbym miala okres dostac :ico_placzek: wiec tez sie przejmuje ze majusia juz sie pcha na swiat dzisiaj jechalam z znajomymi do kosciola i sie dziwili bo wszyscy w dlugich rekawach a ja w krotkim ale mnie jednak ma co grzac no i w kosciele zrobilo mi sie slabo i musialam wyjsc
dobra uciekam posiedziec jeszcze z mezem bo za chwilke do pracy ucieka

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

21 paź 2007, 15:49

Witam was kochane :-) .....Iwona83,robak współczuje wam tych bóli mnie az tak plecy nie bolą na szczeście,przy Julci mnie tak strasznie bolało ale teraz juz nie,a to przez to,ze dzidzius juz duzy i uciska tu i tam no i nic na to nie poradzimy.....Mnie pobolewa brzuszek i krocze no,ale lekarze kaza mi odpoczywac i sie tym nic nie przejmować.Ja byłam dziś w klinice :ico_brawa_01: wszystko jest w porzadku,lekarz sie smiał,ze chciałby mieć wszystkie takie pacjentki jak ja "okazy zdrowia" :ico_haha_01: ,pochwalił mój brzuszek :-D powiedział"ale ma pani ładną piłeczkę" no i zbadał synusia,który aktualnie waży 1650g :-D ....Termin według USG teraz mam na 28.12 :ico_haha_01: idzie zwariować...Przedstawiam wam mojego syneczka
[img][img]http://images31.fotosik.pl/10/61808ca010bd81dd.jpg[/img][/img]

ma juz wszystkie narządy rozwiniete pięknie całkowicie :-) wiec mam mniejszy strach w razie coś :ico_haha_01:
Wczoraj z mężusiem wybraliśmy imię dla synusia: MIREK
jak wam sie podoba? :-D Pozdrawiam Buziaczki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość