Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 paź 2007, 09:40

ja znów pierwsza :ico_olaboga:

Paulina jakie zajeb.... zdjęcia, normalnie cuuuuudo!!!!!!!!!!!!!! a Majeczka śliczna normalnie też bym chciała mieć takie fotosy :-D

ja już po zakupkach, wszystko już kupione na popołudnie.
wszyscy mają przyjsc na 16.00
naliczyłam 14 osób, aż pojechałam do rodziców po krzesła składane bo u nas brak :ico_szoking:

a co do wczorajszego wieczoru to jednak uległam M :ico_wstydzioch:
ale było super :ico_brawa_01: bolało tylko na początku, później sie rozkręciłam :ico_brawa_01:
a jaki M happy :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 paź 2007, 10:31

Paulinka- jakie przecudne zdjęcia!!! Ja też takie chce. Chyba coś pokombinujemy chałpniczo :-D

eve81, udanej imprezki!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

20 paź 2007, 10:40

No super a ja znowu trzecia hahahaah
eve81 pisze:ale było super bolało tylko na początku, później sie rozkręciłam
brawo, brawo, :ico_brawa_01: Mnie to się wydaje że teraz to nawet jest lepiej niż przed ciążą :-D Albo mnie tak fajnie pozszywali , albo zapomnialam jak było 9 mies temu :-D
Eve dzis biore przykład z ciebie i zaraz ruszam z mężem na zakupki :ico_brawa_01: Zrobiłam w szafie porządek i zostały mi tylko 1 spodnie, więc nic tylko trzeba troszke zaszaleć.
Udanej imprezki życzę !!

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

20 paź 2007, 11:24

Paulinka.... pozazdrościć córki modelki..

eve81, gratulację.. ja się boję strasznie!!

:ico_szoking: a na dodatek dziś dostałam chyba @ kurcze trochę wcześnie dokładnie 4 tygodnie po. No ale mam nadzieję ze do czwartku mi minie bo chyba się przełamię i tez zadziałam coś z M. :ico_wstydzioch:
U mnie 10 cm śniegu ale już powoli topnieje i słonko świeci więc lecę się wystroić i koło południa małą na króciutki spacerek zabiorę.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 paź 2007, 11:49

eSKa pisze:Eve dzis biore przykład z ciebie i zaraz ruszam z mężem na zakupki :ico_brawa_01:


no i bardzo dobrze :ico_brawa_01: zakupki to super sprawa na poprawe humoru :-D
udanych połowów i koniecznie napisz co kupiłas :ico_haha_01:

Szymuś weranduje na balkonie a mamusia stuka na TT
M pojechał po odbiór pralki :-)
już sie nie moge doczekać pierwszego prania..hehe głupia jestem co nie??? pranie mi sie marzy :-D

[ Dodano: 2007-10-20, 11:51 ]
eSKa, zapomniałam dodać Alek ślicznie ubrany na fotce w podpisie, brawa dla mamuśki za strojenie synka :ico_brawa_01: mnie też podoba sie styl ubierania Szymula na duzego faceta np. w bluzy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 paź 2007, 13:59

No i jestem, rano poczytalam ale nie mialam juz czasu napisac...

Kocurka ja mam taki komfort ze posiadam sterylizator parowy do mikrofalowki, wiec gotowanie butelek odpada. Ale nie sterylizuje po kazdym uzyciu, zalewam tylko wrzatkiem. No a co do wody to raczej nie gotuje sie 5 minut bo jestem posiadaczka czajnika elektrycznego, normalnego brak w naszym domu :-D I jak woda sie zagotuje to on sie wylacza, zreszta nie wiem po co gotowac wode 5 minut skoro i tak nie osiagnie ona temperatury wiekszej niz 100 stopni no chyba ze zle sie w szkole nauczylam :-D U mnie najgorzej bylo z osiagnieciem wlasciwej temoperatury wody na mleczko :) No bo Jasiu byl glodny a ja grzalam wode, studzilam ja, a on sie wsciekal... No i teraz mam trzy sposoby, goraca woda w termosie i zimna w dzbanuszku, czasami wkladam tez butle z woda do mikrofali na 20 sekund i woda jest cieplutka, ale zdecydowanie najbardziej przydaje sie mi podgrzewacz, butelka z woda siedzi sobie i jak maly jest glodny to dosypuje tylko mieszanki, no i mam pewnosc ze temperatura jest ok. Chociaz zasade dzialania tego podgrzewacza odkrylam calkiem nie dawno. Problem stanowi tylko wychodzenie na dluzej... Mam torbe termoizolacyja (nawet 3 kupilam :ico_wstydzioch: ) no ale nie trzymaja ciepla dluzej niz 4 godzinki, i ja zawsze mam wyrzuty sumienia jak daje Malemu takie niezbyt cieple mleczko, wiem ze duzo mam przygotowuje mleczko wczesniej i potem podaje, ale ja jakos wole jak on ma zawsze swieze, nigdy nie zostawiam, zawsze wylewam jak cos zostanie...

Paulina nie no ja nie moge... czemu Ty wzbudzasz we mnie zazdrosc takimi fajnymi fotkami?? Ja tez chce!!!!!!!!!!!!!!!

Eve udanej zabawy :) No ale Kochana drineczka to sie nie napijesz, biedactwo :-D Ja tez lubie jak Jasiu jest ubranny tak jak facet, zakladam mu spiochy bo ma, no ale zdecydowanie bardziej wole jak jest ubrany tak dojrzale :-D

eSKa no to szalej kobieto, fajnie Ci... Tez mi sie marza jakies zakupki...

Justyna wydaje sie mi ze to za wczesnie na @ tym bardziej ze karmisz piersia... Ja to nie mam pojecia kiedy mnie to dziadostwo dopadnie, pewno bardzo szybko

Kochane myslalyscie cos o chrzcinach?? (o ile wogole planujecie) co, jak, gdzie i kiedy??

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

20 paź 2007, 16:05

Dominisia, to chyba nie @ bo już nie mam.

Co do chrzcin to My chcrzimy Marcelke w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia.
Widzę że większość mam karmi swoje pociechy na dwa fronty tzn. cycuś i butelka ja też tak chciałam ale nie mam serca jej dawać mieszanki jakoś tak mi sie uroiło. Chociaż czasem mam już dosć zwłaszcza jak zaczynaja szczypać sutki :ico_placzek: No ale za to jak się przy cycku uśmiecha to odrazu ból mija :)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

20 paź 2007, 16:27

Ja tylko na sekundke bo mały już płacze, zakupy niezbyt udane bo mialam w planie kupic więcej ciuszków a kupiłam jedynie dzinsy ale i z tego sie cieszę :ico_brawa_01:
My chrzciny planujemy na 4.XI. i juz powoli planuje imprezke, bo chyba sama nie dam rady przygotowac wszystkiego i bede musiala prosic ciocie o pomoc, zeby obiadek byl gotowy jak wrocimy z kosciola no bo bez sensu ze goscie będą czekali. Dobra wiecej napisze pozniej bo juz nawet męzuś mnie woła. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

20 paź 2007, 16:30

Kurcze też bym wolała w domu zrobić imprezkę ale u mojego M się robi w restauracjach no i kurde zostałam niemal zmuszona. w sumie fajnie bo o nic się nie musze martwić ale z drugiej strony w domku taniej :)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 paź 2007, 16:36

Dominisia, my będziemy chrzcić pod koniec przyszłego miesiąca, w ostatnią niedzielę. Bo w tym naszym kościółku chcrzty są tylko w ostatnie niedziele, więc nie ma wielkiego wyboru. Nawet myśleliśmy,żeby teraz to zrobić,tzn. za tydzień, ale szkoda mi jej jeszcze, bo taka malutka- niech podrośnie.

Dominisia, fajnie Ci z tym sterylizatorem. Mnie w zasadzie nie potrzebny, bo tylko raz dostała butelkę (wczoraj 30 ml!). Ale u mnie chyba jest ogromny kamień i po wygotowaniu butelka wyglądała jakby była w mące!

[ Dodano: 2007-10-20, 16:39 ]
U nas będzie mało gości, tylko najbliższa rodzinka, jakieś 14 osób. Mama mi zapewnia catering (ona jest bardzo dobra jak chodzi o oprawę jedzonkową!). A goście sami swoi, więc poczekają aż się ziemniaczki ugotują po powrocie z kościoła, a reszta będzie już gotowa.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość