Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 paź 2007, 00:24

Witam
Jest tu kto????
Czyzby dziś TT znów szwankowało? Nic nie wiem bo dopiero teraz wchodzę.

Madziorka to całe szczęście z ta półką. Już się na swoją patrzę, bo widac i u ciebie i u Juli takie przygody...

Juli śliczne foteczki a na trzeciej Krzysio wyszedł przesłodko.

Lucy zdjęcia Oliverka też super no i zmartwię cię - Oli cały tatuś.

Frydza pisze:WITAM DZIOŁSZKI :-D kajscie byly????????(pewnie nie wiecie co napisalam cio)


Frydza tym razem ja wiem :-D

Dziś dałam małemu soczku, ale kupy nadal brak. Może po większej ilości coś będzie.
A on marudny się zrobił................. juz nie mam sił. Nie widzę żadnych zębów, choć dziąsło czerwone, ale górne a ponoć najpierw na dole wychodzą :ico_noniewiem: .
Za to gryzak tak wpierdziela, jakby szału dostawał. Mam nadzieję, że to jednak zęby, bo jeszcze sie martwie, że kupala nie może zrobić. Z dwojga złego wolę to pierwsze.

Juli ja podobny zestawik kupiłam:
tu chciałam wkleić link, ale allegro sie zepsuło i nie wkleje. Ale przypał nie można licytować. Juz kiedyś była taka sytuacja i to przypał straszny bo niektóre rzeczy za darmoche idą i jakbym ja wystawiał to bym się wkurzyła.

Tak się zastanawiam czy ten post pójdzie, bo może ogólnie net dzis strajkuje? zapisze go sobie na wszelki wypadek i jutro wkleję znów.

Dominika zrobiłam zdjęcie w chuście bo dziś wszelkie sposoby uspakajania Tomka były dobre na chwilkę no i ta również się do nich zaliczała. Ale to już wkleję kiedy indziej bo późno i spadam.

[ Dodano: 2007-10-20, 00:25 ]
Oooo poszedł post hihi...

[ Dodano: 2007-10-20, 10:42 ]
Co jest śpiochy?? Wstawac!!!
Żebym ja była pierwsza na TT????

Tomek od rana dawał czadu. Teraz usnał a ja jakaś zestresowana chodzę przez te jego płacze, bo nie wiem czy to zęby czy coś innego??

[ Dodano: 2007-10-20, 10:45 ]
Juli teraz udało mi sie wejść na allegro. Zobacz moje świąteczne ubranko:
http://www.allegro.pl/item250816175_paj ... 74_cm.html
Ja wystroimy te nasze dzieciaczki w swięta to same mikołajki będą hehe.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

20 paź 2007, 11:51

Kamilko apropos kupek spróbuj ty pić sok jabłkowy rozcieńczony wodą mineralną, ja zaczęłam pić i Emi wczoraj zrobiła 3 kupale SAMA :ico_szoking: No i daję jej też trochę jabłuszka i są rezultaty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: może u ciebie też poskutkuje

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 paź 2007, 12:18

hihi :ico_olaboga: Kamilko - szok! Ja to obserwowałam, ale zapomnialam o aukcji i przepadło. A wlasnie na to polowałam hihi:):
A tu-rzeczywiscie- takich pustek to jeszcze nie było :/
My wczorajmielismy mala domoweczke hihi. Wieczorem wpadli znajomi i siedzielismy sobie do 1 przy ploteczkach, muzyczce i drineczkach. Super sprawa. Misio spał jak anioł i nic nie slyszał. Bylo grzecznie i wesoło!

A moj z kupa nie ma problemow, za to ciagle ma jakas wysypke, sucha skore i takie rozrapane na klatce piersiowej :/ Smaruje czym sie da, natluszczam.. No ale nonono.
I tupytanko do Astrid albo Aci- Kochane, wy juz dajecie wszystko? Jak to jest przy alergii? Wzystko uczula czy co ? Boja juz wariuje.. Dalam juz marchewke i jabluszko, soczek z odrobina soczku z winogron. Ale nie wie co dalej. Takiwybor tego sloiczkowego jedzenia a ja nie wiem. Tyle bym chciała zaserwowac Miskowi smakow.. Ale sie boje. No i nie wiem od cego to uczulenie. Chyba od kaszki. Po jablkowej nic nie bylo-a dalam bananowa i klops. Teraz malinka i tez chyba do nonono..
Matko. beznadziejna sprawa z tymi uczuleniami u bobasow. Co to za cholerstwo i czemu tego tyle!?!?

Zmykam. Dzis dzien porzadkow i pucowania chatki. Potem Duzy jedzie sie rozerwac do kumpli na jakas gre :ico_puknij: a niech sie rozerwie troszke :):
Miedzy nami o wiele lepiej. Naprawde super. Oby tak dalej.. JEstem dobrej mysli i poki co - milosc kwitnie hihi :):


Uciekam, buzka :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

20 paź 2007, 12:23

no rzeczywiscie pustki tutaj.... pewnie wszystkie sie weekenduja :-D :-D
ja dzis na imieninki ide do koleznki :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

20 paź 2007, 12:41

A ja wczoraj pierwszy raz od roku wypiłam lampkę czerwonego winka. Przyjechała moja siostra i o 18ej dałam małej cyca i poszłyśmy na 2 godzinki do winiarni, Lampka winka, lody pan grający na pianinie, odchamiłam się i pierwszy raz wyszłam gdzieś bez Emi i nie było to wyjście do pracy :ico_brawa_01: potrzebowałam tego. To były tylko dwie godzinki ale bardzo cenne. A Emi z tatusiem bawili się świetnie :-D

A noc była taka sobie bo miałam 3 pobódki i 1,5 godzinną przerwę w spaniu ale dałam radę.

Teraz Emi po ciężkich bjach zasnęła a ja biorę się za obiad i sprzątanie

[ Dodano: 2007-10-20, 12:47 ]
IZUS DZIŚ TWOJA NICOLA KOŃCZY 4 MIESIĄCE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

20 paź 2007, 15:00

Witamy :-)
Ostatnio mam urwanie głowy i nie mam na nic czasu - oczywiscie przez Nikolę :ico_noniewiem:
Zrobiła sie taka marudna że szok :ico_olaboga: ani bujanie ani noszenie na rekach ani !! śpiewanie!! :ico_szoking: nic nie pomaga-pewnie przez zęby ale robi sie coraz gorzej...

Hmm muszę non stop ją zabawiać co i tak nie zawsze wywołuje u niej uśmiech:-( ohhh

Ale chyba wszystkie dzieciaczki tak teraz maja przez te zębiska :ico_zly:
Choć jak narazie zębów BRAK...

Co do wysypki to Nikola też ma...i jak sie okazało od mleka (którym próbowałam ją dokarmiać)-skaza białkowa :-/


asiula26 dziękujemy za pamięć :ico_brawa_01:
I stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
Za skończony dzisiaj 4 miesiąc Nikolki :ico_brawa_01:

Oto cała nasza rodzinka :-D

Obrazek
POZDRAWIAMY

Dziewczyny czy Wasze pociechy też tak ze skrajności w skrajność??
Nikola potrafi sie śmiać w głos a nagle zaraz w ryk :ico_placzek: I ja niewiem czy to normalne czy cos jej dolega :-(
Też się martwie czy to wszystko przez zęby :ico_noniewiem: We wtorek szczepienie to sie wypytam lekarki co i jak bo już dostaję kręćka...
Ostatnio zmieniony 20 paź 2007, 15:30 przez izus85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 paź 2007, 15:12

dla Nicolki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 paź 2007, 17:09

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Dla Nicolki! :):

Misio poszedł wlasnie sie zdrzemnac, po wesołym obiadku - i naszym i jego hihi.
Dalam mu dzis z bobovity zupke jarzynowa. I byłam w szoku :ico_szoking: Wtrąbił caaały słoiczek i dopchnał to jeszcze 80 ml mleczka hihi.
Jego apetyt mnie po prostu powala :ico_haha_01: Ale dobrze.. niech je- niech rosnie!
Ja byłam małym niejadkiem, ale apetycik to on ma po tatusiu hihi. ŁAsuchbezie, nie ma co.
Ale mnie to jakos nie martwi. Slodyczy mało jemy, wiec warzywka i owoce moze wcinc w przyszlosci do bolu!
A wy dajecie juz zupki i jakies takie? Bo jesttakiybor tych smakołykow ze sloikow,ze nakupowałabym wszystkiego i sama wcinala hihi :):

Zmykam.. Ide zrzucic z tyłka robocze dresiki i ubrac sie juz normalnie. Bo z Duzym dzis szorowalismy chatke i teraz lsniii i jest cudnie.
Duzy nawet obiadek upichcił! I hihi.. wyciał mi zkartofelkow serduszka :-D Czyli jestdobrze... super dobrze! :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

20 paź 2007, 18:11

Juli ja daję marcheweczkę z jabłuszkiem jak narazie :-) I choć Nikolci nie zabardzo to smakuje to próbujemy po troszku codziennie :-)

W sklepie faktycznie pełno tych słoiczkowych różności i jest w czym wybierać...więc nie pozostaje nic tylko testować :ico_oczko:

Juli gratuluje lśniącego mieszkanka :ico_brawa_01: i zjedzonego całego słoiczka warzywek przez małego smakosza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

20 paź 2007, 18:20

buziaczki dla Nikoli :-)

mala cos mi zaczela kaszlec i sie martwie, pozatym wszystko ok... napiszcie jesli wasze maluchy mialy kaszel co braly i jak to bylo

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość