Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

20 paź 2007, 19:21

Oliwka też usypia
Gabrysiu mam nadzieje że się nie pogniewasz ale umieściłam zdjęcia oliwki z Emilką na oliwkowym blogu - troszkę go uaktualniłam

wiecie co, moja koleżanka prawdopodobnie wyjeżdza do Angli do pracy i do swojego chłopaka i zadzwoiła dzisiaj do mnie i spytała się czy czasami bym nie poszła do pracy na jej miejsce - oczywiście jakby szefostwo się zgodziło - ale mnie poleci
chciałabym żeby to wypaliło :-) :-)

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

20 paź 2007, 20:27

tradycyjnie to co ja lubię - księgowość, zus, wynagrodzenia, plus dodatkowo import o którym nie mam zielonego pojęcia :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-10-20, 20:28 ]
mama-emilki pisze:Mam nadzieje, ze mi wybaczysz :ico_sorki:

oczywiście że tak :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 paź 2007, 20:58

hej wieczorowa pora
wlasnie mi dziecko na kolnach zasnelo
dzis przemeczyl sie, bo byl rajd po sklepach- niestety nie owocny

Oskar zrobil sie maly wymuszacz, teraz jak np zabieram go od szafki aby nie otwieral to porafi mi sie prawie rzucic do tylu i wyrywac sie i sie rzucac , do tego wrzeszczy i histeryzuje, straszne to :ico_zly: co za łobuz :ico_zly:
moj brat jak byl maly to byl taki podobno :ico_olaboga: :ico_olaboga: jeju jeju a jak mi dojda pozniej histerie na ulicy :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

21 paź 2007, 08:25

Natashka pisze:zabieram go od szafki aby nie otwieral to porafi mi sie prawie rzucic do tylu i wyrywac sie i sie rzucac , do tego wrzeszczy i histeryzuje,

to Oliwka też tak ma - wystarczy ze idzie cos nie po jej myśli to już jest draka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 paź 2007, 08:39

dzieńdoberek kochane

w ogole Dorotko byloby super dybys ta prace dostala :ico_brawa_01: trzymam kciukasy

moj babel jeszcze spi, pewnie za chwilke sie obudzi.......nocka prawie przespana nie liczac tych dwoch przebudzen na glaskanie :ico_haha_01:
dzis na razie ladna sloneczna pogoda to sie na pewno na spacerek wybierzemy dluzszy

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 paź 2007, 08:44

Dorotko, ja rowniez trzymam kciuki zebys dostała tą prace :-)

Majka tez histeryzuje, kladzie sie na podlodze, szlocha, kaszle :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 paź 2007, 09:40

moj szkrab obudzil sie o 8;45 , jak na niego to bardzo ladnie :ico_szoking:

juz teraz sie bawi, a ja siedze jakas taka troche zdechla i sobie klikam troszke... jak mi sie pranko wypierze to powiesze i ide glosowac a potem od razu pojdziemy an ten spacerek, czekam tylko czy kolezanka da znac cz idzie z nami...

moje dziecko znalazlo sobie nowa zabawe :ico_noniewiem: jak znajdzie nocnik to zaczyna do niego wrzucac klocki a potem wyciagac i rozrzucac dookola, :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 paź 2007, 10:00

[size=200][glow=violet]DLA NASZEJ KOCHANEJ JULECZKI ZA KOLEJNY MIESIĄCZEK PRZESYLAMY GORĄCE BUZIACZKI[/glow][/size]

[glow=violet]:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:[/glow]

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 paź 2007, 12:10

[glow=violet][size=200]Dla Juleczki na 13 miesiaczek dużo radości i miłosci, szczęscia i usmiechu!!![/size][/glow]

my juz po glosowaniu, nie bylam za dlugo nma dworku bo przenikliwie zimno, do tego sipic zaczelo i z porannego slonka zostaly wspomnienia uz tylko

Dorotko ale Oliwcia ma dlugie wloski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzis Oskar wyrwal mi sie w drodze do domu, tzn wyrwal rekei i tuptal sam, mam nagrany filmik ale niewiem czy na wrzucie sie go uda dodac, jak tak go pokaze

w sumie na spacerek dluzszy pomijajac pogody i tak bysmy nei poszli bo Oskarkowa kurtalka jest w praniu a ta ktora mial dzis an sobie strasnzie krepowala jego ruchy, jak mumia mala :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 paź 2007, 12:18

Dużo zdrówka dla Juleczki i wiecznego uśmiechu

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość