Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

20 paź 2007, 18:19

Wpadałam jeszcze na momencik... ale widze że mamusie korzystaja z wolnego weekendu. Ja własnie relacjonowałam mojemu M mecz za pośrednictwem smsów normalnie koszmar!! Mała śpi a ja chyba powolutku zacznę przygotowywać kąpanko dla Szkrabka tak że jak sie obudzi to hop odrazu do wanienki :) No nic Tiktakówki życzę wam przyjemnej nocki z Waszymi mężczyznami i aby dzieciaczki nie budziły się za często :ico_nienie: :ico_nienie: DOBRANOC!!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 paź 2007, 21:14

to i ja sie odmeldowuje na wieczór
wszyscy już poszli, a ja już nie mam siły tego sprzątać wiec jutro M wszystko pozmywa.
Szymuś był grzeczny troszke posiedział, pospał później kąpiel i teraz śpi ale pewnie zaraz na jedzonko sie obudzi.
to zmykam też pod prysznic
dobrej nocki

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

20 paź 2007, 22:02

To i ja życze dobrej nocki no i oczywiscie kolorowych snów :ico_oczko:
Mąz własnie daje małemu butle bo ja jestem padnięta, od 20.30 walczyłam z cycami, raz jeden raz drui i tak na zmiane, no ale jak zwykle wieczorem moje cycorki nie wystarczają :ico_placzek: bo głodomorek wydoi jeszce 120ml, ale za to potem śpi do 3.30 :ico_brawa_01:
Do jutra :ico_papa:

[ Dodano: 2007-10-20, 22:08 ]
Justynko z Marcelinki śliczny misio :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 paź 2007, 10:07

witam w niedzielny poranek
i znów sama na TT :ico_placzek:
dzisiaj niewyspana, jakos godzinki nam sie poprzestawiały i wstawałam 24.00,3.00,6.00,9.00
wiec jak dla mnie 4x bo jeszcze smacznie bym spała :ico_spanko:
mój misiek aktywny i nie wiem kiedy teraz pójdzie spać
nawet M już na nogach, co jemu sie nieczęsto zdarza bo dla niego rano to od 12.00 :ico_szoking:
no ale musi pomyć te naczynia z wczoraj bo mnie sie juz nie chce
na śniadanko pewnie zjem ciasto :-D
na razie uciekam

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

21 paź 2007, 10:12

PIERWSZA!!

Mamuśki dopadła mnie chyba deprecha!! Mała płakała w nocy tak długo i dziś od 8:00 chciała tylko jeść i jeść dałam jej nawet 100ml herbatki na uspokojenie ale nic dalej chciała jeść miałam tak pełne piersi że zjadła z obu i co... :ico_szoking: dalej mlaska i szuka!! I wrzeszczy ze złości az się poryczałam, najchętniej bym ją zostawiła na łóżku i poprostu wyszła aż sama się przraziłam że mam takie myśli nie mam siły poprostu!! Może to dlatego ze od jakiegoś tygodnia sypiam po 4 godziny na dobę i już nie wydalam. Kocham ja ale czasem mam juz dosyć wszystkiego... Żeby M już wrócił !! :ico_placzek: do czwartku jeszcze4 dni.

[ Dodano: 2007-10-21, 10:12 ]
eve81, Oj no to jestem DRUGA :P

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

21 paź 2007, 16:33

Dzien doberek!
Wielkie ciacho dla wszystkich :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Jasiu konczy dzis miesiac!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 paź 2007, 17:25

Dominisia, ja, ciacho bardzo chętnie, oczywiście!!! I sto lat dla synka!

a u nas wszystko wraca do normy- teściowa odjechała, mąż wrócił. Zuza cały ranek ssała cyca. Ale teraz śpi, bo odwieźliśmy teściową i auto ją uśpiło.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 paź 2007, 20:01

Dominisia, dla Jasia Obrazek

a mój Szymul cały dzień nie zrobił kupki :ico_szoking:
dopiero po kąpieli dałam mu cyca i jeszcze herbatki ułatwiającej trawienie (kupiłam dzisiaj :-) ) i jak pił herbatke to walnął wielką kupole :-D a już sie martwiłam ze pewnie brzuszek go boli bo taki niespokojny na wieczór sie zrobił, no ale teraz już zasnął wiec wszystko oki.

ale tu dzisiaj pustki
byliśmy u teściowej na imieninach, mieszkamy obok siebie wiec nie mieslismy daleko..hehe
dałam jej kaske bo stwierdziłam że nie bede zadnych pierdul kupowac a ona sama sobie cos kupi, chyba była zadowolona :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

21 paź 2007, 23:22

Tak Was wypytywalam o te chrzciny a sama nie napisalam co i jak :-D Wiec my planujemy w drugi dzien Swiat Bozego Narodzenia, gdybysmy byli w Polsce to pewno bylyby wczesniej, nie chce chrzcic w Norwegii, nawet nie mam kogo tutaj na chrzestnych poprosic, wiec zaczekamy do grudnia. Imprezka w domku, mam tylko problem kogo zaprosic, bo i ja i Krzysiek mamy wielkie rodziny, no i zapros jedna ciocie a drugiej nie to sie obrazi, w sumie ja mam to gdzies, ale po co potem mama Krzyska ma sluchac, wiecie jak to jest na wsi... A o przygotowanie jedzonka poprosze kucharza ktory przygotowywal nam wesele, troszke kaski ale nie trzeba sie meczyc, tym berdziej ze wiecie jak u mnie z gotowaniem... Wodeczke mamy z wesela, jescze jeden karton, podobno taka tradycja ze sie zostawia chociaz flaszeczke na chrzest :-D

Kolorowych snow!!! Do juterka

Weekend to pustki co sie dziwic, kazdy odpoczywa i spedza czas z rodzinka...

Kurcze wiecie co, napisze wam to, pierwszy (!!!) raz w zyciu dostalam zatwardzenia :-D oz rety, udalo sie, ale tylek to mnie boli niesamowicie, caly dzien sie dzis meczylam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-10-21, 23:23 ]
Eve ja mysle ze dobry pomysl z ta kasa, lepiej tak, lub zapytac co chce niz kupic cos zupelnie nieprzydatnego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 paź 2007, 08:53

no to po weekendzie sie witam znów jako pierwsza :-D

Dominisia, jeśli chodzi o chrzciny to my też bedziemy robić w drugi dzień świąt (26 grudnia) już zarezerwowaliśmy restauracje na ten dzień. Ja nie chce sie bawić w to gotowanie i latanie cały czas po kuchni. Pójdziemy do knajpy to nas super obsłużą a cenowo pewnie wyjdzie na to samo a kłopotu wogóle nie bedzie ze sprzątaniem i wogóle. Planujemy zaprosić ok 15 osób.

A ja mam pytanko w co macie zamiar ubrać swoje maluchy na chrzest???

no to zmykam
ok.11 pojade z Szymciem do mojej mamy bo M dzisiaj w pracy to nie bedziemy sie sami nudzic w domu :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość