Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 paź 2007, 22:58

Ja właśnie przegrałam 3 aukcje :ico_zly: A moje dziecko jeszcze nie śpi, ma to swe "+" i "-" zawsze moge pospać do 10 :-D Ale powoli chce ją tego oduczyć, ale to wymaga zerwania się o 8 i obudzenia jej, a ja po jej szaleństwach do 23 albo i dłużej z przeziębieniem nie mam siły tego zrobić...

[ Dodano: 2007-10-20, 23:45 ]
Nellu i ty na roczniaki zawędrowałaś :D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

21 paź 2007, 07:57

Witam w niedzielę :-)
Współczuję wszystkim chorowitkom i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :-)
nellu, asiu, ja też jestem za szybkim pobytem u lekarza :ico_oczko: Maciuś tej jesieni dwa razy złapał katar i udało mi się go samej wyleczyć, koleżanka poleciła syrop LIPOMAL (po pierwszym roku życia :-D ), na bazie lipy i malin. Pomogło, Maciej po 3 dniach był zdrów jak ryba a Bactrim kiedyś też brał i, i tak skończyło się na antybiotyku... A tak poza tym to wychodzę z nim w każdą pogodę, niech się hartuje...
anetko, z tego nic nie będzie ale zrób wszystko żeby mały miał ojca co jakiś czas. Wiem, wiem niektórych i wołami się nie zaciągnie :ico_nienie:
Wczoraj byliśmy z Łukaszem na koszykówce - II liga. Było suuuuuuper. Mały został przez 2 godz. z dziadkami.
Miłego dnia. Dziś wybory!

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

21 paź 2007, 11:08

Widzę, że rany ptaszek z Ciebie Chloe, myslałam że będę pierwsza :-D

chloe, następnym razem zastosuję ten syropek skoro taki dobry.

Mosob, ja dopiero wczoraj włączyłam pierwszy raz ogrzewanie bo jakieś ciepłe to moje gniazdko ale co do picia to na 100 , kaloryfery wysuszają śluzówkę i myślę nad zakupem jakiegoś nawilżacza do pokoju Maksa. Macie jakieś typy?

Anetko, też myślałam nas Twoją sytuacją i jedno jest pewne... nikogo nie zmusisz do kontaktu z dzieckiem :ico_placzek: Zrób tyle ile się da żeby mieli kontakt ale głową muru nie przebijesz więc wychowaj Joachimka na porządnego faceta żeby nie powtarzał błędów tatusia :ico_noniewiem: .... I tak jesteśmy ważniejsze w wychowywaniu dzieci i bardziej im potrzebne :ico_oczko:

Asiu, poszłam na roczniaki bo już niemowlakami się nie czujemy :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 paź 2007, 11:51

Witam Obrazek

Chloe tez musze chyba zaopatrzyć się w taki syropek choc te które mam y tez ją wyleczyły :-D

Nellu to super że na roczniakach jesteś, poczekamy na wszystkich i mam nadzieję, że tam się przeniesiemy :-D

Idę na kawę i duuużą dawkę witaminy C

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

21 paź 2007, 13:13

Myślę, że jak wszystkie dzieciaczki skończą roczek to powinnyśmy się tam hurtem przenieść :-D

Jak udało się wczorajsze przekonanie męża Asiu, że nie jesteśmy ze stali i czasem też chorujemy? :ico_oczko:

Jedziemy na imieninowy obiad do teściowej. Miałam zostać z Maksem w domu ale bardzo mnie prosiła więc opatulimy Maksinkę i jedziemy. Będę cudowną synową, a co! :ico_oczko:
Zresztą, ona robi takie pyszności że trudno się oprzeć i nie jechać :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 paź 2007, 13:41

Nellu otóz wpier mu wytłumaczyłam, że to i tamto, ale przyniosło to efekt n dosłownie 30 minut :ico_zly: On juz tak ma i już, muszę się z tym pogodzić. Miłego pobytu u tęściowej, j atez mam "kochaną" teściową, widziałam ja przez ostatnie 3 lata chyba ze 4 razy :-D w tym wliczone jest nasze wesele.

Ucałuj Maksa niech szybko zdrowieje

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

21 paź 2007, 15:16

A my na wybory nie poszliśmy.
Miałam spotkanie z prawnikiem w sprawie rozwiązywania tych problemów z obecnym,nieobecnym mężem.Jednak nie ma na co czekać i składam wniosek o separację a potem o alimenty.Przykro się robi,że tak to wyszło,ale robię to ze względu na dobro Joachimka a nie swoje.Trudna i ciężka droga przed nami bo prawo w Polsce jest bezduszne i wiele nerwów mnie czeka,ale musimy to przetrwać.Mimo wszystko, mam nadzieję.

Ostatnio jak mi Joachim chorował to pierwsze kilka dni go sama leczyłam.Syropek z cebulki,Ibufen na zbicie gorączki i przeciwbólowo,wapno w syropku które nam zostało z poprzedniego przeziębienia.Potem Bactrim dołączył,ale choroba już była prawie zaleczona.

W razie czego Lipomal trzeba będzie też wypróbowywać.

Dziś dzień Nie Marudy i wczorajsze Miauczenia zwalam na Zły Dzień.

Asiu zdrowiej,zdrowiej :ico_oczko: ...a może wypróbujesz ten syropek z cebuli??

Do narazie.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 paź 2007, 15:24

Ale z Was ciotki zapomniałyście o Kornelku!!!!!!

Kochany dużo zdrówka i uśmiechu ciocia Karolinka z Jasiem życzy
Obrazek
Obrazek

Anetko buziaczek dla Ciebie, jesteś bardzo dzielna!!!! i życzę, Ci, żebyś znalazła tyyyyyyyle szczęścia dla siebie i dla Joachima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marittka miałam sie kiedyś zapytać, jak tam uszka Liluni????

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 paź 2007, 15:40

Riterko duży buziak

[size=150]KORNELKU STO LAT STO LAT [/size]Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-21, 15:46 ]
Anetko nie wiem co powiedzieć, ale faktycznie po tak długim czasie nie bycia razem chyba nie ma sensu tak trwać, pamiętaj że w każdych trudnych chwilach masz nas, gdy tylko chcesz pogadać, wyżalić się bądź cokolwiek możesz na nas liczyć, wiesz o tym prawda?? Ucałuj Joachimka, dzielni jesteście oboje

[ Dodano: 2007-10-21, 16:31 ]
Notka z dziś
http://mim.blox.pl/html dla mnie bomba

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

21 paź 2007, 16:38

Wszystkiego dobrego dla naszego przystojniaka

Kornel :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Marittko ta biała bluza u Jurka mi się podoba , jak bym chciała licytować to dam znać :ico_oczko:

Na wyborach byliśmy wszyscy Ola chciała jeść karty do głosowania i długopisy też :-D

a teraz śpi w wózku na podwórku bo w domu nie mogła zasnąć

Chloe ja też codziennie wychodze, oczywiście nie w deszcz ale przecież nigdy nie pada cały dzień
na katar najlepszy spacer i sól fizjologiczna a syropek z cebuli raz piłam ale nie pamiętam czy pomógł

a nawilżacza nie mam, więc Nellu nic nie doradze

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość