Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 paź 2007, 23:52

hej kochane

zaczynam od wrrrrrrrrrrrrrrrrr :ico_nienie:
martufcha jak to ja wpadam od czasu do czasu?????????????????????/ :ico_zly: :ico_nienie: :ico_puknij: :-D
kochana moj adas placze ze caly czas do niego plecami siedze bo wiecznie zaczytana w tt.... codziennie tu wpadam... tylko naOisze 1-2 RAZY a porzadnie (niekoniecznie konkretnie)
i jesli o mnie chodzi to WAS NIE OPUSZCZE!!!!!!!!!!!!!!!!!
bo strasznie was lubie (ba,,, KOCHAM DO BOLU) hihi
NORMALNIE LASKI .. SUPER Z WAS BABKI!!!

ta nasza wirtulana przyjazn jest WIELKA

jasnie pani no wiec ty tez sie nie martw... bede was zanudzac moimi postami czy wam sie to podoba czy nie!!!!!

beatko
moj numer jest aktualny. pisz smialo. jesli nie bedzie mnie w domu i nie bede mogla przekazac dziewczynom wiadomosci to wysle smska do marty
zdjecia super
oscar podobny do mamusi
sliczny jak zawsze
a twoj brzuszek jaki duzy... ale zgrabniutki
hihi
trzymam kciuki i mam nadzieje ze wywolywanko sprawnie pojdzie i jutro juz przeczytamy wesola nowinke!!!!!

dzis nie moglam wczesniej wpasc, bo przyleciala tesciowa. pojechalismy z leonkiem na lotnisko.. babcia zobaczyla wnuka i zakochana juz po uszy hihi
leos zlapal dzis jakis atak kolki.. nagle kiedy polozylam go na brzuszku i ten sie wygial do tylu podpierajac sie na raczkach wpadl w placz... nie wiedziaalm o co chodzi ale kochana babcia szybko wybadala sprawe i zapodalismy herbatke... i zaraz poszlo kilka pierdniec i kupka i bylo ok
potem przyjechal dziadzius z londynu i leos juz byl rozchachany na maxa hihi
nie wiem co mu sie stalo bo spal chyba 2 godzinki , az do 19-tej
wystawilismy go na zewnatrz z wozeczkiem i spal na swiezym powietrzu hihi

potem zjadl godzinke z nami posiedzial i domagal sie kapieli i spanka
i po kapieli , cycek i od razu leos spokojny, oczka mu sie kleily.. i zasnal sam bez ani jednego stekniecia hihi
kochany szkrabek
musial mocno odczuc wyprawe na lotnisko, poiwtanie babci, bo taki zmeczony hihi

takze laseczki wybaczcie jesli w tym tygodniu bede was mniej odwiedzac...
ale rozumiecie co?
tesc zostaje do wtorku.. wiec bedziemy w czworke przez kilka dni hihi
bedzie wesolo
ale i wstawac bede szybciej
bo glupio zeby do poludnia na mnie czekali
oni wczesnie sie zrywaja wiec i tak kilkagodzinek sobie posiedza zanim my z leonkiem sie obudzimy hihi
ale dzieki nim bnede tez szybciej sie kladla spac hihi

Moja tesciowa jest super babka, kochana.. nie wtraca sie absolutnie... super zajmuje sie leonkiem.. (czyt nosi ) ale nawet raz zapytala czy moze.. bo wie ze ja staram sie go nie rozpuszczac hihi ale pozwalam babci
tak rzadko bedzie widywala wnuka wiec musi sie nim nacieszyc...

moi tesciowie planuja na wiosne budowac dom w gorach i tam sie przeniesc.. takze super pespektywa
piekne miejsce, i blisko do adasia wesolej beskidzkiej rodzinki hihi

monika
zobaczysz ze czas szybko poleci i za chwile ty bedziesz chwalic sie tak pokaznym bebenkiem... a tymczasem rob foteczki obecnego i wklejaj tutaj

DZIEWCZYNY CO Z WAMI??? TYMI ZAGINIONYMI???
juz nie chcecie z nami gadac?? :ico_placzek:

fela wraca niedlugo... chyba juz 2 tyg minelo odkad wyjechala to jeszcze tydzien i bedzie z nami hhi
bede ja molestowac zeby nas odwiedzili hihi
ale mysle ze nie bedzie takiej potrzeby i wpadna do nas bez problemu hihi

dobra koncze i spadam sprawdzic co u czerwcowek hihi
tym razem one dostana kopie postu hihi

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

21 paź 2007, 00:38

Witam kochane :ico_haha_01:
Widze ze wszystkie o mnie zapomnialy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jestem wam niepotrzebna :ico_placzek: oczywiscie poza Martusia bo ta do mnie zadzwonila :ico_oczko:
U nas wszystko juz ok Nati wyzdrowial Alusia tez zdrowa, ja dzis tescia przywiozlam a jutro odwoze takze weekendy troche zajete :ico_noniewiem: jutro jedziemy na wybory bo mojego strasznie korci :ico_noniewiem: a mnie za bardzo to nie obchodzi skoro jestem TU :ico_noniewiem: pozniej zrobie obiadek i zawioze dziadka a o 6 ma zajrzec lanlord i mamy dogadac sie co dalej z mieszkaniem bo juz 3 miesiac mieszkamy bez umowy :ico_wstydzioch: czy dalej podpisujemy czy ciagniemy bez (sama nie wiem co lepsze :ico_olaboga: ) bo teraz kolezanka ma nieciekawa sytuacje gdyz jej lanlord zmarl a ona mieszka bez umowy i nie wie co bedzie :ico_olaboga: takze boimy sie takiej sytuacjii :ico_olaboga:
madziorka hihi, wybaczymy ci zadsze zagladanie :ico_oczko: bo ty i tak zawsze walisz posty giganty (od Ilonki sie nauczylas?)
beatko zycze owocnego i niezbyt bolesnego wylowywanka :ico_brawa_01: i wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla synusia ze sie zakwalifikowal :ico_haha_01:
monika83, zagladaj do nas czesciej bo naprawde nam watek umrze :ico_placzek:
Jasnie Pani troche rozumiem wasza rocznice :ico_oczko: bo my w PL tez ostatnio nie mielismy zbytnio kasy zeby to uczcic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale na szczescie tu mozemy bo mamy za co :ico_brawa_01: i dlatego nie wroce na stale do PL :ico_nienie: i mozecie mowic co chcecie ale mnie tu dobrze :ico_wstydzioch:
lucy wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwsze zabki Olivierka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i aby kolejne wychodzily tak bezbolesnie :ico_haha_01:
kasi.k zagladaj do nas czesciej :ico_sorki: bo chcemy ogladac ksiezniczke i sledzic jej postepy :ico_haha_01: a tak wogole to rowniez wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Vikuli za samodzielne siedzenie :ico_brawa_01:
martuchafrost, jak Franio?? lepiej??
Nic ja narazie koncze mojego poscika zanim mi go zezre :ico_zly:

[ Dodano: 2007-10-21, 00:42 ]
A jeszcze wam powiem ze moj synus ma alergie na jajka :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-21, 00:48 ]
pokaze wam zdjecia mojego szkudnika :ico_haha_01:
To jego ulubione miejsce :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-21, 00:57 ]
[img][img]http://images33.fotosik.pl/4/ac89d91c2232c5ad.jpg[/img][/img]

[img][img]http://images31.fotosik.pl/4/32eb9b1cf091edf3.jpg[/img][/img]

[img][img]http://images33.fotosik.pl/4/cb636e8d89fc5cf9.jpg[/img][/img]

A tu Alusia na polscim pikniku ( chyba w sierpniu )

[img][img]http://images26.fotosik.pl/92/8e8027cf9f6cdd4b.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 paź 2007, 10:40

Emilka_M, Ala wygląda jak prawdziwa księżniczka :ico_brawa_01:
A Nathanek to śliczny królewicz :ico_brawa_01:
madziorka hihi, fajnie,że masz super teściową ,też bym chciała :ico_haha_01:
Ja mojej chyba nigdy nie zaproszę do Irlandii jak już wyjade :ico_haha_01:
Beatka78, super zdjęcia.Oskar jest boski :ico_brawa_01: a twój brzusio duży :ico_haha_01: ale śliczny :ico_brawa_01:
Pewnie juz dziś straci duuużo cm :-D Trzymam kciuki za "szybko i jak najmniej boleśnie" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 paź 2007, 10:58

emilka ciesze sie ze maluchy juz zdrowe. super!!! FOTOSY fajowe hihi

ja wpadlam na chwile..
umieram z glodu i zaraz wstaje. zreszta dzis za bardzo nie pospalam... :ico_olaboga:

wczoraj w nocy kolega wyslal mi linka do strony www.nasz-klasa.pl
super strona
mozna odszukac swoje klasy ze wszystkich szkol do jakicg uczeszczalismy
a jesli ich nie ma na liscie to mozna dopisac
ja sie zalogowalam i zobaczylam pelno znajomych twarzy
mozna szukac wg szkol, miejscowosci nzwisk
takze super
nawet z watford sa ludzie hihi
ale jaja
i tak siedzialam jak kołek do 2.30 hihi a zaraz jak sie polozylam to leos sie obudzil..
w ogole tej nocy budzil sie co chwile..
23, 2.30, 4, 5.30. 7 i nie spi juz.. my tez wstalismy hihi bo adas odpalil laptopa w lozku i ja mu ta stronke podjarana pokazywalam.. smial sie ze mnie w nocy
a sam siedzial rano z otwarta buzia i cieszyl jak dziecko na widok starych kolegow hihi

takze ciezka noc za mna
ale na razie tego nie odczuwam
adam pobiegl pograc w pilke do parku
tesciowie zabrali mi leosia do lozka
a ja mam czas dla siebie... hihi
ale jestem przerazliwie glodna i spadam

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 paź 2007, 11:22

hej dziewczyny z rana !!!! ( prawie z rana) :ico_oczko:
ja własnie obiad robie ( wersja dla Jacka bo siedzi z małym) :ico_oczko:
Jacoll mówił ze tak chrapałam w nocy ze budzenie mnie nie pomogło i poszedł na dół spać :ico_puknij: akurat !!!! ja nie chrapie :ico_brawa_01:
a mne wczoraj wzięło na sprzątanie i okna wszedzie myłam i wógole generalne sprzatanie, a dzis na shooping chce leciec sama, Jacol albo zostanie z Franiem, albo pojedzie ze mną i bedzie spacerował z nim :ico_oczko:
Emilka zdjęcia super, a ten Twój Nathan to ma takie oczy i rzęsy ze zakochac sie mozna, a Alusi bym nie poznała w tym make-upie :ico_brawa_01:
Madziorka ciesz sie ze masz teściową ok :ico_brawa_01:
ja pozostawie moją bez komentarza :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-21, 11:23 ]
Beatko myślami jestem z Tobą i trzymam kciuki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

21 paź 2007, 13:02

ja tak na chwileczke bo mam pytanko: jak sie nazywa w anglii szczepionka na pneumokoki?? pneumococcal c?? czy jakos inaczej?? Bo ja jestem głupia, a jak sie pytałam w gp to sie śmiali ze szczepionka na pneumatyczne ku...asy :ico_szoking: jazda :-D
Wiec dziewuszki prosze jak wiecie na 100%to mi napiszcie :ico_sorki:

Beatka jaki śliczniasty brzunio i synunio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 paź 2007, 13:32

<roweczka pneumococcal to pneumokoki,szczepia tu obowiazkowo,wiec luz :-D a ostatnia szczepionka to meningokoki ....na razie tak na sekunde ,bo jeszcze chrzestny jest u nas...poznalam go w piatek,ale jest super i do tego pediatra,to troszke go powypytywalam hihi pozniej wkleje fotki...Wasze fantastyczne :ico_brawa_01: ja tez Was nie opuszcze hi hi

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 paź 2007, 13:55

Lucy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
dobrze ze jestes z nami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

21 paź 2007, 14:14

Hey kochane mamuski!!!
Ja na razie tylko na chwilke,zebyscie nie myslaly,ze o Was zapomnialam.... :ico_nienie: wiecie,ze kocham Was strasznie i ze jak wpadne dzis wieczorem to sie ostro wezme za niektore gagatki,co nas opuscily :ico_zly: :ico_nienie:
Moja bratowa wczoraj 0 21.30 urodzila synka,3.950 kg i 59cm ,miala cesarke i troche bylo komplikacji,maly od razu byl przeniesiony do inkubatora,ale juz jest dobrze!!!!uff....nie moglam spac dziewczyny....tak strasznie sie ciesze,ze juz wszystko dobrze....pozniej Wam opowiem dokladnie,bo na razie malo jeszcze wiem sama..
Martus fajna masz siostrzyczke i jej rodzinke.A siostrzenica urocza :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
Emilka Nathanek boski,jaki on slicznutki :ico_buziaczki_big: ,i jak grzecznie sobie siedzi z mamuska!!!! a Alusia swietnie wyglada w tym make-upie.. :ico_brawa_01: :-D
Beatko fotki rewelacja,synek sliczny,brzusio super pileczka.. :-D :ico_brawa_01: zycze szybkiego porodu i wracaj do nas z malenstwem jak najszybciej sie pochwalic ciotkom!!!
Kasi.k przeogromne brawa dla Twojej Vikusi,mala zdolniacha!!!I my ciotki jestesmy z niej dumne jak pawie!!! :ico_brawa_01: :-D
Lucy czekamy na fotki z chrzcin!!!!
Madziorka super,ze masz taka tesciowa,brawa dla niej!!!a z ta polka to niezla przygoda,cale szczescie,ze Leosia tam nie bylo w poblizu :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
Jasnie Pani:) Wszystkiego najlepszego z z okazji rocznicy slubu!!! :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_prezent:
Zubelek to kiedy sie do nas wybieracie? :-D :ico_haha_02:
Mroweczka wpadaj do nas czesciej kochana z synkiem!!!! :ico_haha_01: :-)
Dobra musze zmykac,to tyle co zapamietalam z Waszych postow...postaram sie nadronic,glowe mialam pelna,bo caly czas myslalam o mojej bratowej,same wiecie jak to jest..
Pozniej Wam zdam szczegolowa relacje co u nas itd...a na razie sciskam Was najmocniej jak umiem i caluje Was i dzieciaczki!!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 paź 2007, 15:26

madziorka hihi, ja też jestem na naszej klasie :ico_oczko:
ilonakk9, gratuluję bratanka :ico_brawa_01: dobrze,że już dobrze. :ico_sorki:
A wybieram sie jak M kasę na mieszkanie uzbiera,z poprzedniej pracy mu nie wypłacili tygodniówki bo już by było,wcześniejszą kasę na opłaty mi wysłał a teraz pracował 1 dzień więc za tydzień dopiero wypłata,mam nadzieję ,że do końca listopada już tam będę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-10-21, 17:46 ]
Ale pusto :ico_szoking: :ico_olaboga:
Wiecie co ja przeszukuje neta za płaszczykiem dla zuzi,szukam takiego pikowanego ciepłego,podszytego polarkiem,no i znaleźć nie mogę.Jak Wam coś przy okazji wpadnie w oko to błagam o linka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: U mnie w sklepach nic nie ma a dalej do miasta drugiego nie mam jak jechać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość